E-Book ZDARMA:
10 smysluplných činů

Jméno
Emailová adresa*

Jaromír Rous: Co mi to dalo

Jarda_Rous

Motivací, proč jsem vstoupil do mužského kruhu byl rozchod s partnerkou a následné zjištění, že nevím, kam patřím, co mám dělat a kam mám směřovat, abych byl šťastný.

Na seminářích Mužské síly jsem poznal úžasné muže s vůlí něco změnit, udělat něco dobrého pro sebe a pro ostatní. Muže se záměrem chránit a podporovat ostatní bytosti, muže kteří chtějí čelit výzvám a překonávat je.

Mně osobně dala účast v mužské skupině to, čeho si v životě nejvíce vážím – překonal jsem sám sebe, svůj strach, svoje obavy, svoje ego. Mnohokrát jsem měl příležitost vzdát svůj záměr a odejít, ale s podporou ostatních můžů jsem to dokázal, našel jsem svoji stezku, po které teď kráčím. Nyní jsem mnohem šťastnější, sám v sobě pevnější, rozhodnější a spokojenější sám se sebou. Nejlepší na tom všem je pro mě zjištění, že jako muž toho můžu vykonat spoustu dobrého pro ostatní bytosti.

Nesmírně si vážím veliké podpory, které se mi uvnitř mužského kruhu dostalo od všech parťáků ve skupině. Bez ní bych svoji cestu nenašel tak snadno.