MUŽSKÝ VEČERNÍ KRUH ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 11.4.2018
téma: co přinese kruh

Mužská síla potřebuje pravidelné „tankování“ neboli doplňování. To se může dít skrze mužské společenství, kde panuje bezpečí, důvěra a vzájemný respekt.

V mužském kruhu jsme inspirováni způsobem sdílení zvaným council/poradní kruh. Je to upřímné sdílení a naslouchání, otevřené sebevyjádření bez strachu a masek.V atmosféře maximálního respektu, důvěry a empatie a přijetí každého účastníka takovým jaký je přináší velmi ozdravný efekt pro mužskou psychiku.

Přijď, uvidíš a poznáš...

Termín setkání: ve středu 11. dubna 2018, v 18:00 h, do cca 21:00 h.

Místo konání: Studio Zdravé já, Rožnov p. Radhoštěm, Palackého 457 (bývalý Ogarův dvůr), web zde.

Potvrďte svou účast odpovědí na můj e-mail. Téma ve vás začne pracovat.
Radek Chrobok
tel: 724 40 95 96
e-mail: radek.chrobok@seznam.cz

Příspěvěk na organizaci: 100 - 150 Kč podle tvých možností a podle toho, jak ti přišel aktuální večer přínosný

Další termín setkání: 9. května, 6. června

Pokud chceš být informován o akcích a setkáních, přidej se do kruhu:

Kruh vede Radek Chrobok - facilitátor mužského kruhu

Od svých sedmi let jsem vyrůstal jen s otcem, ženský vzor jsem měl pouze od tety a učitelek ve škole. Musel jsem díky tomu zvládnout i spoustu činností, které obvykle v domácnosti dělají ženy a liboval si, jaká to bude deviza do manželství. Ouha, po několika „zkušebních“ vztazích se nakonec i v manželství po 12 letech ukázalo, že to nestačí. Doslova odrazit se ode dna mi tehdy pomohli tři muži: Petr Vejrosta, Petr Vlček a Vašek Němeček. Díky nim jsem znovu objevil důvody, proč být na naší krásné planetě a jak být užitečný. Prošel jsem prožitkovými, konstelačními semináři a ročním výcvikem Mužská síla. Přijal jsem sám sebe takového, jaký jsem a to mi umožnilo začít žít život v souladu s mým přesvědčením a vizí. Našel jsem tak opět cestu sám k sobě, kde jsem nalezl klid a sílu.

Přijď, uvidíš a poznáš...

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.