MUŽSKÝ VEČERNÍ KRUH

BEROUN 20.3.2018
T
éma: Zdroje mužské síly

Mužská síla potřebuje pravidelné „tankování“ neboli doplňování. To se může dít skrze mužské společenství, kde panuje bezpečí, důvěra a vzájemný respekt.

V mužském kruhu jsme inspirováni způsobem sdílení zvaným council/poradní kruh. Je to upřímné sdílení a naslouchání, otevřené sebevyjádření bez strachu a masek.V atmosféře maximálního respektu, důvěry a empatie a přijetí každého účastníka takovým jaký je přináší velmi ozdravný efekt pro mužskou psychiku.

Nazdar Chlapi, Muži, Pánové hledáte společenství ve kterém nejsou intriky, faleš a přetvářka?

Rádi by jste poznali muže který jsou pravdivý, otevřený, upřimný a autentický?

Společenství ve kterém můžete načerpat svoji mužskou sílu a najít podporu?

Jestli ano tak Vás zvu na první Mužský kruh v Berouně , který se uskuteční v úterý 20.3.2018.

Téma: Zdroje mužské síly.

Zdroje mužské síly představují motor, který nám umožňuje dosahovat vysněných cílů. Tyto zdroje jsou pro každého jedinečné a mohou být využívány zcela záměrně, nevědomě, nebo také zcela zůstávat bez povšimnutí. Bez jejich kultivace a využívání jejich potenciálu se ovšem mohou samy stát (příliš) velkou výzvou a my se tak dostáváme do koloběhu, ze kterého zdánlivě není úniku. Přitom vše nás vede k jedinému: udělat první krok.

V Mužském kruhu jsme inspirováni způsobem sdílení zvaným council/poradní kruh. Council/poradní kruh je komunikační metoda upřímného sdílení a naslouchání, od srdce k srdci, metoda otevřeného sebevyjádření beze strachu a masek. V atmosféře maximálního respektu, důvěry, empatie a přijetí každého účastníka takovým, jaký je, přináší ozdravný efekt pro mužskou psychiku.

 

Pokud chceš být informován o akcích a setkáních, přidej se do kruhu:


Kruh vede Pavol Vlčko

absolvent a asistent výcviku Mužská síla, absolvent Mentorského výcviku a Výcviku councilu

Kdo jsem? Jsem muž který našel svoji cestu:

- muž který objevil sílu sdílení a sílu rituálů,
- muž který hledá a nachází odpovědi uvnitř sebe,
- muž který nachází spůsoby jak se stát celistvější,
- muž který je inspirací,
- muž který miluje výzvy a krize,
- muž který má svou vizi a chce ji předat tomuhle světu,
- muž který objevil v councilu jeho moudrost, hloubku, úctu, respekt a sílu léčení.

Pravidelné setkávání v otevřeném a bezpečném prostředí mužském kruhu je pro mě léčivé, inspirující a osvobozující. Dodává mi sílu do každodenního života v realitě. Tak jako tankujete svá auta u benzínových stanic, chodíme tankovat energii a sílu do mužských kruhů, aby nám motor dobře jel.

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:

KDY? 20.3.2018 od 18.00 do cca 21.00 hod.(přijď už v 17:45 ať můžeme včas začít)

KDE?
TJ Sokol 2.patro, nábřeží u Sokolovny 510/1, Beroun

CENA:
 200,- Kč (platí se na místě)

Potvrď svůj záměr přijít na kruh 
e-mailem nebo po telefonu (stačí SMS). Téma kruhu v tobě začne hlouběji pracovat.

Pavol Vlčko
mobil: 773 936 642
e-mail: PavolVlcko@seznam.cz

Co ti dala účast ve výcviku mužského kruhu?
Účast na výcviku mi dala pohlédnout pod další vrstvu mého vnitřního muže, jeho soužití s vnitřní ženou a dítětem.

Co ti dává mužský kruh pro tvůj život?

Dostal jsem dar, začal jsem žít a prožívat mého muže, cítit ho, dostal jsem sílu kruhu a mých předků...

Martin Houdek

Co mi to dalo a dává?

Jednoduše řečeno: sílu. Sílu a věděni, že je možné a reálné zrealizovat vizi, kterou již dlouho znám. Vědomí toho, že kromě vize mám i sílu ji uskutečnit. Je to víc než jen pocit štěstí a naplnění, je to pro mě mnohem víc, než lze popsat slovy. Díky mužskému kruhu a jeho síle vím, že má smysl hledat pravou podstatu věcí.

Václav Němeček

Co mi to dalo?

Po absolvování série seminářů "Síla muže" si v životě přestávám připadat jako nezvaný cizinec. Ostatní muže již nevnímám jako rivaly, ale jako spolucestující na stejné lodi. Ženy vidím mnohem zdravějším způsobem. Více je toužím poznávat a méně vlastnit, více si od nich dokážu vzít a přitom být méně závislý, mám stále více co dát. Během kurzu jsem toho poznal hodně o lidech, vztazích, světě a hlavně o sobě. Objevuju své schopnosti a vyjasňuje se mi můj další směr.

Michal Filip

Co mi to dalo?

Mně osobně dala účast v mužské skupině to, čeho si v životě nejvíce vážím – překonal jsem sám sebe, svůj strach, svoje obavy, svoje ego. Mnohokrát jsem měl příležitost vzdát svůj záměr a odejít, ale s podporou ostatních můžů jsem to dokázal, našel jsem svoji stezku, po které teď kráčím. Nyní jsem mnohem šťastnější, sám v sobě pevnější, rozhodnější a spokojenější sám se sebou. Nejlepší na tom všem je pro mě zjištění, že jako muž toho můžu vykonat spoustu dobrého pro ostatní bytosti.

Nesmírně si vážím veliké podpory, které se mi uvnitř mužského kruhu dostalo od všech parťáků ve skupině. Bez ní bych svoji cestu nenašel tak snadno.

Jaromír Rous

Co mi to dalo?

Pro mě celý proces hledání vize znamenal větší uvědomění si toho, kdo jsem, jaký jsem a kam bych měl směřovat. Samotný vision quest byl pro mě začátkem cesty a ne jejím cílem. Teď vím, že je možné a usiluji o to, abych každý můj každý den žil vědoměji, každé rozhodnutí dělal s nějakým záměrem a každý okamžik mého života měl nějaký smysl. Sílu a moudrost k tomu jsem v průběhu kurzu čerpal z mužského kruhu.

Pavel Salač

Díky výcviku jsem se dozvěděl zase více o sobě. O svém vnitřním světě i o svých pohledech na ten vnější. V Mužskému kruhu jsem získal konkrétní představu o tom, na čem mohu a musím u sebe pracovat. Navíc cítím úlevu, radost a příval energie díky sdílení mezi chlapama, kteří si vzájemně dávají podporu a úctu. To v mém životě do té doby téměř úplně scházelo. Dříve jsem si musel dodávat hodně odvahy, abych si dovolil být sám sebou. Dnes je pro mě má přirozenost základní věc, ze které vše vychází.

Kamil Houška

Zdeňku, díky moc za Tvoju silu a múdrosť, ktorú nám dávaš. A za inšpiráciu. Je to veľká sila. Som moc rád, že sa môžem od Teba učiť.

Andy

Mužský kruh? "Nejzásadnější investice mého života - investice do vlastní svobody a pochopení že mužská síla nejsou jen svaly - ahou!"

Marcel Jakubovie

V mužském kruhu znovu a znovu prožívám nádherný pocit sounáležitosti s ostatními muži, který je pro mě zdrojem energie, poznání a klidu. Jsem díky výcviku Mužská síla více sám sebou a čím dál tím méně se snažím být někým, koho by ze mě chtěla mít partnerka, děti, rodiče, brácha, šéf, autoři knih o osobním rozvoji nebo článků v módních časopisech pro muže nebo ženy.

Honza

Mužský kruh mě ukázal rozdíl mezi pravdou a pravdivostí, především s pravdivostí sám k sobě.

Josef Raba

Mámza sebou více kurzů týkajících se mužské stránky, tenhle je za mě opravdu hodněintenzivní. Sdílení v bezpečném prostředí mužského kruhu pro mě má obrovskousílu, jednak v tom být vyslyšen a také v tom slyšet příběhy druhých. Projít sivšemi možnými tématy s hromadou dalších chlapů mi pomohlo přijmout svoje stínya chyby, opustit některé věci, které mi už nesloužily, víc se o sobě dozvědět,přijmout svou životní cestu a být pravdivější sám k sobě. A díky tomu se midaří být klidnější, otevřenější a pravdivější i ke světu a lidem okolo mě.

Jindřich Pergler

Ahoj, velké odhodlání a zjištění že ne všechny starosti, a trable jsu tak těžké jak si myslíme. Více se zaměřit do Nitra sebe, více se vnímat v čem je mi fajn. Zvládnout se dá moc, ale s klidem to jde lépe.😀

Miloš Habán

"... do kruhu vchází chlapec, z kruhu vychází muž..."

Michal

DALŠÍ NAŠE AKCE