MUŽSKÝ VEČERNÍ KRUH

TRENČÍN 1.5.2019
Téma: Ochráň svoju rodinu

Mužská sila potrebuje pravidelné "tankovanie" čiže doplňovanie. To sa môže diať vďaka mužskému spoločenstvu, kde panuje bezpečie, dôvera a vzájomný rešpekt.

V mužskom kruhu sme inšpirovaní spôsobom zdieľania zvaným council / poradný kruh. Je to úprimné zdieľanie a načúvanie, otvorené sebavyjadrenia bez strachu a masiek. V atmosfére maximálneho rešpektu, dôvery, empatie a prijatia každého účastníka takého aký je, prináša veľmi ozdravný efekt pre mužskú psychiku.

Chlapi,
pozývam vás na ďalší mužský kruh na ktorom sa budeme zaoberať témou: "Ochráň svoju rodinu"

Zavri oči a predstav si:
"si v bare so ženou a okolo Tvojej milovanej ženy sa obšmieta podnapitý veľký muž a dáva jej nemravné návrhy, snaží sa jej dotknúť..."

"zavolá si ťa šéf do kancelárie a ty už máš bolenie brucha lebo vieš, že nikdy si ťa nevolá len tak a vždy doteraz to bol nepríjemný vytýkací rozhovor..."

"tvoja dcérka je na ihrisku obťažovaná skupinou chlapcov, chytajú ju za tričko, sukňu a ona bezmocne plače a snaží sa uniknúť dotykom..."

"si u svojich rodičov a tvoja mama ohovára tvoju ženu...."

Ako sa cítiš, keď sa máš postaviť za seba, za svoju ženu, za svoje dieťa?
Aké to je pre Teba zvýšiť hlas, udrieť päsťou po stole?
Ako sa cítiš, keď Ťa napr šéf tlačí do kúta a Ty nevieš, ako si nastaviť hranice?
Ako reaguješ, keď Tvoje dieťa je v škole obťažované/šikanované?

Ak ťa predchádzajúce udalosti nahnevali, alebo si zistil že nevieš ako by si asi reagoval ty sám, príď sa o tom pobaviť v kruhu ďalších múdrych mužov...

Čakajú nás nielen rozhovory, ale aj zaujímavé cvičenia kde bude možnosť vyskúšať si konfrontáciu s "útočníkom". Nechaj sa prekvapiť...

Ďalší kruh bude v Stredu 01 Mája 2019 od 18:00 do 22:00 v Súkromnej materskej škole Slimáčik, ul. M. Turkovej 22, 911 01 Trenčín.

P.S.: prosím o rezerváciu miesta vopred pretože počet miest je obmedzený na 15. Príspevok za organizáciu je symbolických 5 euro

S úctou a rešpektom...

Ivan Gardian

 

Pokud chceš být informován o akcích a setkáních, přidej se do kruhu:


Kruh vede Ivan Gardian


spoločenstvo vedomých chlapov, ktorí na sebe pracujú a rozvíjajú svoje schopnosti v bezpečnom prostredí, kde nik nesúdi, ale snaží sa pomôcť...

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:

KDY? 1.5.2019 o 18:00

KDE? Súkromná materská škola Slimáčik
ul. M. Turkovej 22, Trenčín, 911 01.

CENA: 5 EUR (platí sa na mieste)

Ďalšie termíny stretnutia: budú uvedené neskôr

Kontakt pre prihlásenie do skupiny a podrobnejšie informácie o jednotlivých večeroch:

Ivan Gardian
tel.: 00421 915 815 155

Co ti dala účast ve výcviku mužského kruhu?
Účast na výcviku mi dala pohlédnout pod další vrstvu mého vnitřního muže, jeho soužití s vnitřní ženou a dítětem.

Co ti dává mužský kruh pro tvůj život?

Dostal jsem dar, začal jsem žít a prožívat mého muže, cítit ho, dostal jsem sílu kruhu a mých předků...

Martin Houdek

Co mi to dalo a dává?

Jednoduše řečeno: sílu. Sílu a věděni, že je možné a reálné zrealizovat vizi, kterou již dlouho znám. Vědomí toho, že kromě vize mám i sílu ji uskutečnit. Je to víc než jen pocit štěstí a naplnění, je to pro mě mnohem víc, než lze popsat slovy. Díky mužskému kruhu a jeho síle vím, že má smysl hledat pravou podstatu věcí.

Václav Němeček

Co mi to dalo?

Po absolvování série seminářů "Síla muže" si v životě přestávám připadat jako nezvaný cizinec. Ostatní muže již nevnímám jako rivaly, ale jako spolucestující na stejné lodi. Ženy vidím mnohem zdravějším způsobem. Více je toužím poznávat a méně vlastnit, více si od nich dokážu vzít a přitom být méně závislý, mám stále více co dát. Během kurzu jsem toho poznal hodně o lidech, vztazích, světě a hlavně o sobě. Objevuju své schopnosti a vyjasňuje se mi můj další směr.

Michal Filip

Co mi to dalo?

Mně osobně dala účast v mužské skupině to, čeho si v životě nejvíce vážím – překonal jsem sám sebe, svůj strach, svoje obavy, svoje ego. Mnohokrát jsem měl příležitost vzdát svůj záměr a odejít, ale s podporou ostatních můžů jsem to dokázal, našel jsem svoji stezku, po které teď kráčím. Nyní jsem mnohem šťastnější, sám v sobě pevnější, rozhodnější a spokojenější sám se sebou. Nejlepší na tom všem je pro mě zjištění, že jako muž toho můžu vykonat spoustu dobrého pro ostatní bytosti.

Nesmírně si vážím veliké podpory, které se mi uvnitř mužského kruhu dostalo od všech parťáků ve skupině. Bez ní bych svoji cestu nenašel tak snadno.

Jaromír Rous

Co mi to dalo?

Pro mě celý proces hledání vize znamenal větší uvědomění si toho, kdo jsem, jaký jsem a kam bych měl směřovat. Samotný vision quest byl pro mě začátkem cesty a ne jejím cílem. Teď vím, že je možné a usiluji o to, abych každý můj každý den žil vědoměji, každé rozhodnutí dělal s nějakým záměrem a každý okamžik mého života měl nějaký smysl. Sílu a moudrost k tomu jsem v průběhu kurzu čerpal z mužského kruhu.

Pavel Salač

Díky výcviku jsem se dozvěděl zase více o sobě. O svém vnitřním světě i o svých pohledech na ten vnější. V Mužskému kruhu jsem získal konkrétní představu o tom, na čem mohu a musím u sebe pracovat. Navíc cítím úlevu, radost a příval energie díky sdílení mezi chlapama, kteří si vzájemně dávají podporu a úctu. To v mém životě do té doby téměř úplně scházelo. Dříve jsem si musel dodávat hodně odvahy, abych si dovolil být sám sebou. Dnes je pro mě má přirozenost základní věc, ze které vše vychází.

Kamil Houška

Zdeňku, díky moc za Tvoju silu a múdrosť, ktorú nám dávaš. A za inšpiráciu. Je to veľká sila. Som moc rád, že sa môžem od Teba učiť.

Andy

Mužský kruh? "Nejzásadnější investice mého života - investice do vlastní svobody a pochopení že mužská síla nejsou jen svaly - ahou!"

Marcel Jakubovie

V mužském kruhu znovu a znovu prožívám nádherný pocit sounáležitosti s ostatními muži, který je pro mě zdrojem energie, poznání a klidu. Jsem díky výcviku Mužská síla více sám sebou a čím dál tím méně se snažím být někým, koho by ze mě chtěla mít partnerka, děti, rodiče, brácha, šéf, autoři knih o osobním rozvoji nebo článků v módních časopisech pro muže nebo ženy.

Honza

Mužský kruh mě ukázal rozdíl mezi pravdou a pravdivostí, především s pravdivostí sám k sobě.

Josef Raba

Mámza sebou více kurzů týkajících se mužské stránky, tenhle je za mě opravdu hodněintenzivní. Sdílení v bezpečném prostředí mužského kruhu pro mě má obrovskousílu, jednak v tom být vyslyšen a také v tom slyšet příběhy druhých. Projít sivšemi možnými tématy s hromadou dalších chlapů mi pomohlo přijmout svoje stínya chyby, opustit některé věci, které mi už nesloužily, víc se o sobě dozvědět,přijmout svou životní cestu a být pravdivější sám k sobě. A díky tomu se midaří být klidnější, otevřenější a pravdivější i ke světu a lidem okolo mě.

Jindřich Pergler

Ahoj, velké odhodlání a zjištění že ne všechny starosti, a trable jsu tak těžké jak si myslíme. Více se zaměřit do Nitra sebe, více se vnímat v čem je mi fajn. Zvládnout se dá moc, ale s klidem to jde lépe.😀

Miloš Habán

"... do kruhu vchází chlapec, z kruhu vychází muž..."

Michal

DALŠÍ NAŠE AKCE