Intro večer k výcviku Mužská síla

Večer v mužském kruhu

Potkáme se v městech na Moravě, v Čechách a na Slovensku.

Co můžete čekat? Hloubku, sdílení, mužskou energii.

Je vaše výsostné právo se aktivně účastnit a sdílet jen to, co chcete. Nečekejte ale, že se na ochutnávkový večer půjdete podívat jako do výlohy na zboží, o kterém uvažujete. 3h večer bude probíhat stejně jako všech dalších 30 dnů výcviku a ať bude vaše účast aktivní nebo pasivní, stejně si odnesete dost myšlenek, inspirace nebo darů.

Téma: Vtělení mužské síly v životě, v práci, v lásce, ve vztazích a ve vizi
(večer v kruhu mužů)

Přijď na tento večer a nech se inspirovat čistě mužskou přítomností v kruhu. Když se muži sejdou se společným záměrem, vzniká neobyčejný okamžik a síla, která posiluje každého, kdo je v kruhu přítomen.

Tento večer bude pro tebe příležitost "ochutnat", jaké to je být v prostředí prodchnutém respektem, úctou, bezpečím a inspirací od ostatních mužů. Bude to také prostor k tomu, abys získal větší jasnost a čerstvou vizi do základních částí tvého života.

Dozvíš se o unikátním výcviku pro muže Mužská síla, kterým prošlo dnes už téměř 500 chlapů za posledních 10 let. Budeš mít příležitost se ptát na vše, co tě zajímá, co potřebuješ k tomu, abys mohl žít smysluplný a autentický mužský život. Výcvik Mužská síla se tradičně těší velkému zájmu, proto i v roce 2020 otevíráme celkem 5 běhů tohoto výcviku -

Čechy II: - startuje 24.1. 2020

Morava I -  startuje 31.1. 2020

Slovensko - výcvik již započal

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:

KDY? koukni do kalendáře
KDE? města Česka a Slovenska

Banská Bystrica, Bratislava, Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Hodonín, Hradec Králové, Jihlava, Košice, Kunovice, Nitra, Opava, Ostrava, Pardubice, Piešťany, Poprad, Praha, Prešov, Rožnov p. R., Svitavy, Trnava, Třebíč, Zlín, Žilina
a chystáme Banská Štiavnica, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Martin, Olomouc, Pardubice, Plzeň

CENA: 250 Kč (platba předem) / 10 EUR

KONTAKT: v případě potřeby a pro bližší detaily kontaktujte mentora daného večera (kontakt viz kalendář)

INTROVEČERY V ČECHÁCH

30.9. 2019 v 18:30


PRAHA
DDM hl. m. Prahy
MAPA →
Karel Tůma

21.10. 2019 v 18:30


PLZEŇ
Studio SaM jóga
MAPA →
Karel Tůma

11.11. 2019 v 19:15


PARDUBICE
Křídla duše
MAPA →
Karel Tůma

INTROVEČERY NA MORAVĚ

7.10. 2019 v 18:30


BRNO
Brána ke zdraví
MAPA →
Petr Hadač

8.10. 2019 v 18 h


OSTRAVA
Fit & Fun
MAPA →
Petr Hadač

9.10. 2019 v 18 h


OPAVA
Matiční dům
MAPA →
Petr Hadač

10.10. 2019 v 17:30


OLOMOUC
ScioŠkola Olomouc
MAPA →
Petr Hadač

14.10. 2019 v 18 h


KUNOVICE
Mužský kruh UH
MAPA →
Petr Hadač

15.10. 2019 v 18 h


ZLÍN
Centrum Arkána, 4.p.
MAPA →
Petr Hadač

16.10. 2019 v 18:30


FRÝDEK-MÍSTEK
Živá masérna
MAPA →
Petr Hadač

17.10. 2019 v 18 h


ROŽNOV POD R.
Centrum Zdravé já
MAPA →
Petr Hadač

22.10. 2019 v 18 h


HODONÍN
Kulatá brána
MAPA →
Petr Hadač

24.10. 2019 v 18 h


JIHLAVA
MK Jihlava
MAPA →
Petr Hadač

INTROVEČERY NA SLOVENSKU

3.9. 2019 v 17:30


TRNAVA
Carpe diem - liečivý dotyk Solewo
MAPA →
Petr Hadač

4.9. 2019 v 17 h


PIEŠŤANY
Dobromilý Ateliér
MAPA →
Petr Hadač

5.9. 2019 v 18:30


NITRA
Albacentrum
MAPA →
Petr Hadač

9.9. 2019 v 18 h


BRATISLAVA
Centrum Vedomého Rozvoja Shangrila
MAPA →
Petr Hadač

10.9. 2019 v 18 h


TRENČÍN
Súkromná materská škola Slimáčik
MAPA →
Petr Hadač

11.9. 2019 v 18:30


ŽILINA
Čajovňa u Dobrej vily
MAPA →
Petr Hadač

12.9. 2019 v 17 h


BÁNSKÁ BYSTRICA
Súlad.sk
MAPA →
Petr Hadač

16.9. 2019 v 18 h


PREŠOV
Libresso
MAPA →
Petr Hadač

17.9. 2019 v 18 h


KOŠICE
Čajovňa Čavango
MAPA →
Petr Hadač

18.9. 2019 v 18 h


POPRAD
Lahodnosti
MAPA →
Petr Hadač

MENTOŘI intro večerů

Karel Tůma

mentor výcviku Mužská síla
karel.tuma@ktuma.cz
Každý lidský život má svůj smysl, ten smysl do něj vložilo něco vyššího než jsme my. My jsme ale ti, kteří ten smysl mají objevit a žít. Každý lidský život má svůj jedinečný potenciál, dar, který je fajn poznat, rozvinout a doručit světu. Rád kladu otázky odhalující tento smysl, potenciál, dar,….
Kladu je sobě, ostatním i celému kruhu. V otázkách, které si, nejenom v kruhu, pokládáme je totiž už skryta odpověď. Když se sami sebe a světa kolem nás správně ptáme, dostáváme správné odpovědi. Dá se říct, že s námi hovoří Bůh. Hovoří s každým, bez výjimky. Hovoří prostřednictvím jiných lidí, životních okolností, přírody,…já tomu všemu říkám "jiný úhel pohledu". Při setkání v kruhu, při celém procesu výcviku, při objevování sebe sama, skrze výzvy, skrze ostatní účastníky se objevuje "jiných úhlů pohledu" nejvíc.

Vždy máme k dispozici svobodnou vůli se rozhodnout pro doručení nebo nedoručení svého potenciálu, daru, smyslu. Lepší (z každého úhlu pohledu) je doručovat…

Petr Hadač

mentor výcviku Mužská síla
info@petrhadac.com
Mé nelehké dětství a dospívání definovalo můj zápal a směr: zjistit, jak to všechno v tom lidském světě funguje. Začal jsem tam, kde to bylo nejsnazší - u starších, u vedoucích, u trenérů. Přibral jsem knihy. Až jsem po dvou dekádách prožil se vší svou vahou jednu prostou a jasnou "samozřejmost" - co znamená rčení, že "šedá je veškerá teorie a zelený je strom života". Jen akce se počítá. Praxe, fyzická zkušenost, to syrové konání. Fyzická i mentální cesta do labyrintů vlastní mysli, historie, soustavy zastaralých zákonů a omezujících, kontraproduktivních přesvědčení. Nastal nelehký přechod do skutečné dospělosti. Z nastavení "dělám, že tomu věřím" do "dělám to, čemu věřím". A proto vedu tento výcvik. Věřím mu. Od roku 2014 jsem každý jeden rok svědkem toho, jak významně pomáhá chlapům a obvykle i jejich rodinám uzdravit své vztahy, vztah k sobě a vztah ke světu - přírodě, planetě, osudu. Najít sebe, nahmatat ve své vnitřní tmě či mlze svůj vyšší potenciál a postupně ho žít víc, plněji, radostněji, odvážněji.

Jan Prokopec

mentor výcviku Mužská síla
pepinn@seznam.cz
Poté co jsem sloužil 25 let jako voják z povolání jsem ve 40 letech otočil kormidlo života a působím jako mentor a facilitátor. Fascinují mne pokroky, které jsem sám získal díky výcviku „mužská síla“ a možnosti, které mi to do života přináší a rád je předávám dál. Mým mottem je: posouvat lidi dál. Ale první krok je pouze na každém z vás!

INFORMACE O PŘIPRAVOVANÝCH INTROVEČERECH

Co ti dala účast ve výcviku mužského kruhu?
Účast na výcviku mi dala pohlédnout pod další vrstvu mého vnitřního muže, jeho soužití s vnitřní ženou a dítětem.

Co ti dává mužský kruh pro tvůj život?

Dostal jsem dar, začal jsem žít a prožívat mého muže, cítit ho, dostal jsem sílu kruhu a mých předků...
Martin Houdek
Co mi to dalo a dává?

Jednoduše řečeno: sílu. Sílu a věděni, že je možné a reálné zrealizovat vizi, kterou již dlouho znám. Vědomí toho, že kromě vize mám i sílu ji uskutečnit. Je to víc než jen pocit štěstí a naplnění, je to pro mě mnohem víc, než lze popsat slovy. Díky mužskému kruhu a jeho síle vím, že má smysl hledat pravou podstatu věcí.
Václav Němeček
Co mi to dalo?

Po absolvování série seminářů "Síla muže" si v životě přestávám připadat jako nezvaný cizinec. Ostatní muže již nevnímám jako rivaly, ale jako spolucestující na stejné lodi. Ženy vidím mnohem zdravějším způsobem. Více je toužím poznávat a méně vlastnit, více si od nich dokážu vzít a přitom být méně závislý, mám stále více co dát. Během kurzu jsem toho poznal hodně o lidech, vztazích, světě a hlavně o sobě. Objevuju své schopnosti a vyjasňuje se mi můj další směr.
Michal Filip
Co mi to dalo?

Mně osobně dala účast v mužské skupině to, čeho si v životě nejvíce vážím – překonal jsem sám sebe, svůj strach, svoje obavy, svoje ego. Mnohokrát jsem měl příležitost vzdát svůj záměr a odejít, ale s podporou ostatních můžů jsem to dokázal, našel jsem svoji stezku, po které teď kráčím. Nyní jsem mnohem šťastnější, sám v sobě pevnější, rozhodnější a spokojenější sám se sebou. Nejlepší na tom všem je pro mě zjištění, že jako muž toho můžu vykonat spoustu dobrého pro ostatní bytosti.

Nesmírně si vážím veliké podpory, které se mi uvnitř mužského kruhu dostalo od všech parťáků ve skupině. Bez ní bych svoji cestu nenašel tak snadno.
Jaromír Rous
Co mi to dalo?

Pro mě celý proces hledání vize znamenal větší uvědomění si toho, kdo jsem, jaký jsem a kam bych měl směřovat. Samotný vision quest byl pro mě začátkem cesty a ne jejím cílem. Teď vím, že je možné a usiluji o to, abych každý můj každý den žil vědoměji, každé rozhodnutí dělal s nějakým záměrem a každý okamžik mého života měl nějaký smysl. Sílu a moudrost k tomu jsem v průběhu kurzu čerpal z mužského kruhu.
Pavel Salač
Díky výcviku jsem se dozvěděl zase více o sobě. O svém vnitřním světě i o svých pohledech na ten vnější. V Mužskému kruhu jsem získal konkrétní představu o tom, na čem mohu a musím u sebe pracovat. Navíc cítím úlevu, radost a příval energie díky sdílení mezi chlapama, kteří si vzájemně dávají podporu a úctu. To v mém životě do té doby téměř úplně scházelo. Dříve jsem si musel dodávat hodně odvahy, abych si dovolil být sám sebou. Dnes je pro mě má přirozenost základní věc, ze které vše vychází.
Kamil Houška
Zdeňku, díky moc za Tvoju silu a múdrosť, ktorú nám dávaš. A za inšpiráciu. Je to veľká sila. Som moc rád, že sa môžem od Teba učiť.
Andy
Mužský kruh? "Nejzásadnější investice mého života - investice do vlastní svobody a pochopení že mužská síla nejsou jen svaly - ahou!"
Marcel Jakubovie
V mužském kruhu znovu a znovu prožívám nádherný pocit sounáležitosti s ostatními muži, který je pro mě zdrojem energie, poznání a klidu. Jsem díky výcviku Mužská síla více sám sebou a čím dál tím méně se snažím být někým, koho by ze mě chtěla mít partnerka, děti, rodiče, brácha, šéf, autoři knih o osobním rozvoji nebo článků v módních časopisech pro muže nebo ženy.
Honza
Mužský kruh mě ukázal rozdíl mezi pravdou a pravdivostí, především s pravdivostí sám k sobě.
Josef Raba
Mámza sebou více kurzů týkajících se mužské stránky, tenhle je za mě opravdu hodněintenzivní. Sdílení v bezpečném prostředí mužského kruhu pro mě má obrovskousílu, jednak v tom být vyslyšen a také v tom slyšet příběhy druhých. Projít sivšemi možnými tématy s hromadou dalších chlapů mi pomohlo přijmout svoje stínya chyby, opustit některé věci, které mi už nesloužily, víc se o sobě dozvědět,přijmout svou životní cestu a být pravdivější sám k sobě. A díky tomu se midaří být klidnější, otevřenější a pravdivější i ke světu a lidem okolo mě.
Jindřich Pergler
Ahoj, velké odhodlání a zjištění že ne všechny starosti, a trable jsu tak těžké jak si myslíme. Více se zaměřit do Nitra sebe, více se vnímat v čem je mi fajn. Zvládnout se dá moc, ale s klidem to jde lépe.😀
Miloš Habán
"... do kruhu vchází chlapec, z kruhu vychází muž..."
Michal
Výcvik mi dal (dává) jedinečnou zkušenost dotknout se sebe sama v nejpravdivější možný současný podobě. Zároveň mi pomáhá odhalit, kým jsem byl, kým mohu být, otevírá zapomenuté stránky, zaceluje rány, inspiruje, chladí, hřeje, hořkne, sládne... Vlastně dělá přesně to, o čem hovoříš ve svém promo videu: Nedělá život jednodušším, ale barevnějším. Co tomu dáváš Ty víš asi nejlépe sám, za sebe mohu říct, že jsi pro mě něco jako základní kostička lega - přesně zapadáš do celku, žádná stavba se bez Tebe neobejde, přitom ale nevyčníváš a věříš v sílu všech, kteří stojí okolo Tebe. Za to (a nejen to) si Tě moc vážím. Výcvik bych doporučil zcela jednoduše všem chlapům, kteří čtou tyto řádky. Není náhoda, že je čtete tady a teď. Nejspíš někde uvnitř slyšíte volání, stejně jako jsem ho vloni slyšel já...
Jan

DALŠÍ NAŠE AKCE