Žij autentický, pravdivý a naplněný mužský život

MUŽSKÝ KRUH

Osobní příběhy a talenty každého muže se tu stávají obohacujícím darem. Sobě i ostatním. Mužský kruh je tvůrčí a inspirující společenství provázející výzvami dnešní doby. Naživo i online – díky průvodcům a vyladěné komunikaci mezi zcela rozdílnými jedinci. V bezpečném zázemí rozvíjí a posiluje originální mužskou identitu skrze prožitek a porozumění, kontakt s tělem a probouzení nenáboženské spirituality. Nabízí poznání skutečných potřeb i zdrojů. Mužský kruh je spolehlivý parťák pro bohatý každodenní život.

Tvůrčí a inspirující společenství provázející
výzvami dnešní doby. Tady roste muž. 

Otevíráme výcvik 2023

Online konference zdarma

Online konference zdarma

Online konference

NAŠE AKCE

VÝCVIKY, SEMINÁŘE, WEBINÁŘE, VEČERY

7 večerů + víkendový workshop pro muže

1,5-letý výcvik pro muže

akce s dětmi

akce s dětmi

1,5-letý výcvik pro muže

online konference

večerní kruhy po celé ČR

AKCE

0406
Online introvečer s Janem Čermákem a Karlem Tůmou
1306
Introvečer vede Jan Čermák
1406
Introvečer vede Jan Čermák
1406

Stabilita a změna v životě muže

14.6. 2023 18:30Sál Valkýra, Křižíkova 67, Praha 8 Karlín
- vede Martin Panzner (602 245 290)
Otevřený mužský večerní kruh, 400 Kč (v hotovosti na místě)
2006
Introvečer vede Jan Čermák
2106
Introvečer vede Jan Čermák
2806
Introvečer vede Jan Čermák
2806

Poslání, Smysl, Kreativita v životě muže

28.6. 2023 18:30Sál Valkýra, Křižíkova 67, Praha 8 Karlín
- vede Marcel Jakubovie (777 186 389‬)
Otevřený mužský večerní kruh, 400 Kč (v hotovosti na místě)
2906
Introvečer vede Jan Čermák
0609
Introvečer vede Jan Čermák

VÝCVIKY V NÁBORU

0609
Výcvik vede Martin Šinal. Jak se vysvobodit ze syndromu hodného…
0809

GARÁŽ OTCOVSTVÍ

8.9. 2023 09:30ZELENEČ A ŠUMAVA
7 setkání v kruhu otců se zkušenými mentory + zážitkový…
1209
Výcvik vede Karel Tůma. Jak se vysvobodit ze syndromu hodného…
1409
Výcvik vede Jan Čermák a Jan Prokopec. Jak se vysvobodit ze…
2009
Výcvik vede Jan Čermák a Jan Prokopec. Jak se vysvobodit ze…
2010

Mužská síla - cesta středu 2023 - běh 5 (Moravskoslezské Beskydy)

20.10. 2023Moravskoslezské Beskydy, Velké Karlovice
Výcvik vede Jan Čermák, Jan Rudzinskyj a Zdeněk Jan Weber

AKTUÁLNĚ PROBÍHAJÍCÍ VÝCVIKY

MUŽSKÉ KRUHY V ČR


CHCI ZŮSTAT V KONTAKTU

Vyplňte jméno e-mail a zůstaňte s mužským kruhem v kontaktu.

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme (True Self s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. zásadami ochrany osobních údajů
Co ti dala účast ve výcviku mužského kruhu?
Účast na výcviku mi dala pohlédnout pod další vrstvu mého vnitřního muže, jeho soužití s vnitřní ženou a dítětem.

Co ti dává mužský kruh pro tvůj život?

Dostal jsem dar, začal jsem žít a prožívat mého muže, cítit ho, dostal jsem sílu kruhu a mých předků...
Martin Houdek
Co mi to dalo a dává?

Jednoduše řečeno: sílu. Sílu a věděni, že je možné a reálné zrealizovat vizi, kterou již dlouho znám. Vědomí toho, že kromě vize mám i sílu ji uskutečnit. Je to víc než jen pocit štěstí a naplnění, je to pro mě mnohem víc, než lze popsat slovy. Díky mužskému kruhu a jeho síle vím, že má smysl hledat pravou podstatu věcí.
Václav Němeček
Co mi to dalo?

Po absolvování série seminářů "Síla muže" si v životě přestávám připadat jako nezvaný cizinec. Ostatní muže již nevnímám jako rivaly, ale jako spolucestující na stejné lodi. Ženy vidím mnohem zdravějším způsobem. Více je toužím poznávat a méně vlastnit, více si od nich dokážu vzít a přitom být méně závislý, mám stále více co dát. Během kurzu jsem toho poznal hodně o lidech, vztazích, světě a hlavně o sobě. Objevuju své schopnosti a vyjasňuje se mi můj další směr.
Michal Filip
Co mi to dalo?

Mně osobně dala účast v mužské skupině to, čeho si v životě nejvíce vážím – překonal jsem sám sebe, svůj strach, svoje obavy, svoje ego. Mnohokrát jsem měl příležitost vzdát svůj záměr a odejít, ale s podporou ostatních můžů jsem to dokázal, našel jsem svoji stezku, po které teď kráčím. Nyní jsem mnohem šťastnější, sám v sobě pevnější, rozhodnější a spokojenější sám se sebou. Nejlepší na tom všem je pro mě zjištění, že jako muž toho můžu vykonat spoustu dobrého pro ostatní bytosti.

Nesmírně si vážím veliké podpory, které se mi uvnitř mužského kruhu dostalo od všech parťáků ve skupině. Bez ní bych svoji cestu nenašel tak snadno.
Jaromír Rous
Co mi to dalo?

Pro mě celý proces hledání vize znamenal větší uvědomění si toho, kdo jsem, jaký jsem a kam bych měl směřovat. Samotný vision quest byl pro mě začátkem cesty a ne jejím cílem. Teď vím, že je možné a usiluji o to, abych každý můj každý den žil vědoměji, každé rozhodnutí dělal s nějakým záměrem a každý okamžik mého života měl nějaký smysl. Sílu a moudrost k tomu jsem v průběhu kurzu čerpal z mužského kruhu.
Pavel Salač
Díky výcviku jsem se dozvěděl zase více o sobě. O svém vnitřním světě i o svých pohledech na ten vnější. V Mužskému kruhu jsem získal konkrétní představu o tom, na čem mohu a musím u sebe pracovat. Navíc cítím úlevu, radost a příval energie díky sdílení mezi chlapama, kteří si vzájemně dávají podporu a úctu. To v mém životě do té doby téměř úplně scházelo. Dříve jsem si musel dodávat hodně odvahy, abych si dovolil být sám sebou. Dnes je pro mě má přirozenost základní věc, ze které vše vychází.
Kamil Houška
Zdeňku, díky moc za Tvoju silu a múdrosť, ktorú nám dávaš. A za inšpiráciu. Je to veľká sila. Som moc rád, že sa môžem od Teba učiť.
Andy
Mužský kruh? "Nejzásadnější investice mého života - investice do vlastní svobody a pochopení že mužská síla nejsou jen svaly - ahou!"
Marcel Jakubovie
V mužském kruhu znovu a znovu prožívám nádherný pocit sounáležitosti s ostatními muži, který je pro mě zdrojem energie, poznání a klidu. Jsem díky výcviku Mužská síla více sám sebou a čím dál tím méně se snažím být někým, koho by ze mě chtěla mít partnerka, děti, rodiče, brácha, šéf, autoři knih o osobním rozvoji nebo článků v módních časopisech pro muže nebo ženy.
Honza
Mužský kruh mě ukázal rozdíl mezi pravdou a pravdivostí, především s pravdivostí sám k sobě.
Josef Raba
Mámza sebou více kurzů týkajících se mužské stránky, tenhle je za mě opravdu hodněintenzivní. Sdílení v bezpečném prostředí mužského kruhu pro mě má obrovskousílu, jednak v tom být vyslyšen a také v tom slyšet příběhy druhých. Projít sivšemi možnými tématy s hromadou dalších chlapů mi pomohlo přijmout svoje stínya chyby, opustit některé věci, které mi už nesloužily, víc se o sobě dozvědět,přijmout svou životní cestu a být pravdivější sám k sobě. A díky tomu se midaří být klidnější, otevřenější a pravdivější i ke světu a lidem okolo mě.
Jindřich Pergler
Ahoj, velké odhodlání a zjištění že ne všechny starosti, a trable jsu tak těžké jak si myslíme. Více se zaměřit do Nitra sebe, více se vnímat v čem je mi fajn. Zvládnout se dá moc, ale s klidem to jde lépe.😀
Miloš Habán
"... do kruhu vchází chlapec, z kruhu vychází muž..."
Michal
Výcvik mi dal (dává) jedinečnou zkušenost dotknout se sebe sama v nejpravdivější možný současný podobě. Zároveň mi pomáhá odhalit, kým jsem byl, kým mohu být, otevírá zapomenuté stránky, zaceluje rány, inspiruje, chladí, hřeje, hořkne, sládne... Vlastně dělá přesně to, o čem hovoříš ve svém promo videu: Nedělá život jednodušším, ale barevnějším. Co tomu dáváš Ty víš asi nejlépe sám, za sebe mohu říct, že jsi pro mě něco jako základní kostička lega - přesně zapadáš do celku, žádná stavba se bez Tebe neobejde, přitom ale nevyčníváš a věříš v sílu všech, kteří stojí okolo Tebe. Za to (a nejen to) si Tě moc vážím. Výcvik bych doporučil zcela jednoduše všem chlapům, kteří čtou tyto řádky. Není náhoda, že je čtete tady a teď. Nejspíš někde uvnitř slyšíte volání, stejně jako jsem ho vloni slyšel já...
Jan

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

S laskavým svolením jednoho z účastníků výcviku Mužská síla zveřejňuji kousek z jeho sdílení. Děkuji za to…
Číst celý článek
V lidském životě je jedna taková celkem významná oblast..Pohybovat se v ní vyžaduje odvahu a chuť riskovat.No…
Číst celý článek
Co to znamená "Životní restart"?Znamená to znovu nastartovat svůj život. Znovu začít žít. Máš (někdy, občas, stále,..)…
Číst celý článek