CHCI ZŮSTAT V KONTAKTU

Jméno
E-mail*
Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme (True Self s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. zásadami ochrany osobních údajů

Kdo jsme?

Kdo zná své mužné stránky a zachovává i ty ženské, stane se údolím světa.
Ctnost jej neopustí a bude jako malé dítě.

Kdo zná své světlé stránky a uvědomuje si i ty temné, stane se světu vzorem.
Neodchyluje se od ctnosti a vrací se k nekonečnu.

Kdo zná svou slávu a zůstává ve skrytu,
stane se oporou země.

Má dostatek ctnosti a vrací se k prostotě.

Tak jako věci vznikají z původního hrubého kusu a moudře užity, přináší lidem prospěch, vše na světě se formuje ze základu.

Mistr zachovává původní základ,
nenarušuje svrchovaný řád věcí.

Tao te ting

Staň se i ty mistrem svého života a přijď

Kde stojím ve svém životě jako muž? Jsem rád mužem, jaký je můj obraz o mužích? Jaké jsou skutečné mužské vlastnosti? Jaký je můj postoj k mužské sexualitě? Mohu se na muže skutečně spolehnout? Z čeho se vlastně skládá mužská síla? Jak funguje?

To vám umožní poznat roční výcvik Mužského kruhu - Mužská síla, který začíná vždy v lednu, koná se v Čechách a na Moravě současně. Mužský kruh je založen na upřímnosti a pravdě, dává sílu, jasnost, porozumění, hlubokou důvěru ve vlastní síly, schopnost zvládat životní zkoušky, otevřenost, zdravé a vyrovnané hodnoty, schopnost být vůdcem svého života, odvahu k důležitým krokům, vyrovnání se s otcem a matkou, smíření se s mužskými vzory minulosti, dává inspiraci, zpětnou vazbu mnoha svobodných mužů různého věku a zkušeností, možnost pracovat na sobě a vyrůst, nalézt a realizovat svou vizi, vtisknout životu hlubší rozměr, poznat své přednosti a kvality a začít je využívat ve své vizi, schopnost vyrovnat se s porážkou, neůspěchem, zklamáním, ztrátou. Schopnost konfrontovat okolí, pokud je to namístě, usměrnění a zaměření mužské agresivity, radost a zdravou oslavu v mužském společenství.

Jsme společenství mužů, kterým záleží na rozvoji aktivní zodpovědnosti, moudrosti a vyšší vize v mužském světě napříč všemi úrovněmi společnosti.

Naše kořeny a historie

Od roku 2002 započala spoluprací a organizací dvouletého iniciačního výcviku mužská síla s Thomasem Grainerem, který je jedním ze zakladatelů mužských skupin a výcviků v SRN, tato spolupráce pokračovala do roku 2006, dále spoluprací s organizací Rites of pasage z USA, která udržuje a rozvíjí iniciační rituály vision quest po celém světě. Jsme v kontaktu a udržujeme vlastní rozvoj a spolupráci s Eschwege institutem ze SRN, který se zabývá iniciačními rituály přes 20 let, dále OJAI organizací, která rozvíjí způsob sdílení v kruhu zvaný Council, ze které naše práce také vychází. Důležitým kořenem naší práce je Rebalancing (práce s energií, polarity a tělem) a neméně důležitou součástí je somatic experiencing a celkový přístup k osobnímu rozvoji zohledňující a zahrnující moudrost instinktů a těla. Nejdůležitější je naše cesta, se vším, co děláme máme vlastní zkušenosti a prošli jsme tím a jsme v tom vycvičeni. Důležitou součástí naší práce je meditace, průvodci a facilitátoři se dlouhodobě věnují své meditační praxi.

Ve všech aktivitách osobního rozvoje používáme a využíváme vyzkoušené a prověřené know how sestavené z metod, rituálů, způsobů a přístupů které se ukazují pro České muže nejvhodnější. Od roku 2004 kdy proběhl první mužský kruh a výcvik mužská síla v ČR s Thomasem Grainerem jsme skládali puzle tak aby věskeré aktivity mužského kruhu měli koherentní, celistvý základ založený na prohlubujícím se poznání mužského osobního růstu a sebepoznání.

Za těchto 9 let se zcela zřejmě a jasně ukázalo, že mužský kruh vede své účastníky k vědomému poznání a vtělení plné přítomnosti, mužské síly, lásky, vize a svobody. Naše aktivity stojí na silném uzeměném mužském přístupu k osobnímu rozvoji.

Zdenek Weber a Václav Němeček - Garanti a průvodci mužského kruhu

Odkazy