CHCI ZŮSTAT V KONTAKTU

Jméno
E-mail*
Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme (True Self s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti osobního rozvoje v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. zásadami ochrany osobních údajů

Co říkají o mužském výcviku ti, co jím prošli?

Napsali o nás v Metru

Díky Janu Davidovi vznikla dvojstrana v magazínu deníku Metro - Men only. Podrobně si o nás můžete přečíst v tomto PDF.

Rozhovor pro magazín Maitrea

Měli jsme tu čest a byli jsme požádáni o rozhovor pro magazín Maitrea. S domem osobního růstu spolupracujeme dále také formou pořádání mužských večerů a víkendových seminářů. Rozhovor najdete na této adrese.

 

 

SidRozhovor s Vladimírem Smutným

Prošel jsi mužským kruhem a jeho iniciačním výcvikem, jelikož do mužského kruhu přichází stále více mužů, kteří sami řídí týmy a často týmy mužské, zajímá mě, co si myslíš ty jako zkušený manažer a kouč, že může mužský kruh mužům manažerům dát?

 

Rozhovor s Martinem Houdkem

Co ti dala účast ve výcviku mužského kruhu?
Účast na výcviku mi dala pohlédnout pod další vrstvu mého vnitřního muže, jeho soužití s vnitřní ženou a dítětem.

Co ti dává mužský kruh pro tvůj život?
Dostal jsem dar, začal jsem žít a prožívat mého muže, cítit ho, dostal jsem sílu kruhu a mých předků...

Václav Němeček: Co mi to dalo a dává?

 

Vaclav-NemecekJednoduše řečeno: sílu. Sílu a věděni, že je možné a reálné zrealizovat vizi, kterou již dlouho znám. Vědomí toho, že kromě vize mám i sílu ji uskutečnit. Je to víc než jen pocit štěstí a naplnění, je to pro mě mnohem víc, než lze popsat slovy. Díky mužskému kruhu a jeho síle vím, že má smysl hledat pravou podstatu věcí.

 

Michal Filip: Co mi to dalo

 

Michal_FilipPo absolvování série seminářů "Síla muže" si v životě přestávám připadat jako nezvaný cizinec. Ostatní muže již nevnímám jako rivaly, ale jako spolucestující na stejné lodi. Ženy vidím mnohem zdravějším způsobem. Více je toužím poznávat a méně vlastnit, více si od nich dokážu vzít a přitom být méně závislý, mám stále více co dát. Během kurzu jsem toho poznal hodně o lidech, vztazích, světě a hlavně o sobě. Objevuju své schopnosti a vyjasňuje se mi můj další směr.

 

Jaromír Rous: Co mi to dalo

 

Jarda_RousMotivací, proč jsem vstoupil do mužského kruhu byl rozchod s partnerkou a následné zjištění, že nevím, kam patřim, co mám dělat a kam mám směřovat, abych byl šťastný.

Na seminářích Mužské síly jsem poznal úžasné muže s vůlí něco změnit, udělat něco dobrého pro sebe a pro ostatní. Muže se záměrem chránit a podporovat ostatní bytosti, muže kteří chtějí čelit výzvám a překonávat je.

Mně osobně dala účast v mužské skupině to, čeho si v životě nejvíce vážím – překonal jsem sám sebe, svůj strach, svoje obavy, svoje ego. Mnohokrát jsem měl příležitost vzdát svůj záměr a odejít, ale s podporou ostatních můžů jsem to dokázal, našel jsem svoji stezku, po které teď kráčím. Nyní jsem mnohem šťastnější, sám v sobě pevnější, rozhodnější a spokojenější sám se sebou. Nejlepší na tom všem je pro mě zjištění, že jako muž toho můžu vykonat spoustu dobrého pro ostatní bytosti.

Nesmírně si vážím veliké podpory, které se mi uvnitř mužského kruhu dostalo od všech parťáků ve skupině. Bez ní bych svoji cestu nenašel tak snadno.

 

Pavel Salač: Co mi to dalo

Pavel_Salac_2Pro mě celý proces hledání vize znamenal větší uvědomění si toho, kdo jsem, jaký jsem a kam bych měl směřovat. Samotný vision quest byl pro mě začátkem cesty a ne jejím cílem. Teď vím, že je možné a usiluji o to, abych každý můj každý den žil vědoměji, každé rozhodnutí dělal s nějakým záměrem a každý okamžik mého života měl nějaký smysl. Sílu a moudrost k tomu jsem v průběhu kurzu čerpal z mužského kruhu.