MUŽSKÝ VEČERNÍ KRUH BENEŠOV 11.9.2018
téma: Duševní hygiena a meditace

Mužská síla potřebuje pravidelné „tankování“ neboli doplňování. To se může dít skrze mužské společenství, kde panuje bezpečí, důvěra a vzájemný respekt.

V mužském kruhu jsme inspirováni způsobem sdílení zvaným council/poradní kruh. Je to upřímné sdílení a naslouchání, otevřené sebevyjádření bez strachu a masek.V atmosféře maximálního respektu, důvěry a empatie a přijetí každého účastníka takovým jaký je přináší velmi ozdravný efekt pro mužskou psychiku.

Východ se diví, kolik času na západě věnujeme fyzické hygieně, mytí rukou před jídlem a pod. a o duševní hygienu se vůbec nestaráme.

Osho říkal, že vše se dá dosáhnout pomocí mysli, jen meditace ne. Meditace začíná, tam kde končí mysl.

Na setkání můžete sdílet svojí praxi duševní hygieny a meditace a nechat se inspirovat ke svojí nové cestě.

Udělej si prosím čas, prociť si, jak to máš ty. Jdi na několik hodin do přírody na procházku, naslouchej, co Ti příroda odpoví.

Ladislav Roháček

Pokud chceš být informován o akcích a setkáních, přidej se do kruhu

Termín konání: 11.9.2018, od 18:30 h do 21:00 h, sraz v 18:20

Místo konání: Salonek S, S-centrum, U Vodárny 2215, 256 01 Benešov

Kruh povede: Ladislav Roháček

Dej prosím vědět, že se chceš zúčastnit.

Kontakt pro přihlášení do skupiny a podrobnější informace o jednotlivých večerech:
Ladislav Roháček 
tel.: 728 189 546
e-mail: ladislav.rohacek@volny.cz

Cena:  100,- Kč (platí se na místě)

Další setkání plánuji na 16.10, 13.11, 4.12.

Kruh vede Ladislav Roháček

Vyrůstal jsem v rodině, kde vládla matka. Chyběl mi vzor, jak se chová svobodný a zodpovědný muž. Představu, jak by měl muž vypadat, mi vtiskla matka. Otec se mnou otevřeně nekomunikoval. Žil si jen svojí prací. Já jsem se snažil být jiný než on, ale během svého hledání, kdo opravu jsem, jsem si uvědomil, že žiju stejně jako můj otec. Realizuju se v práci a ve sportech a ve své rodině jsem pasivní, jen reaguju a nekonám. Prošel jsem spoustou seminářů a nenašel odpověď. Na křtu knihy Cesta pravého muže mně oslovil Zdeňek Weber, konečně jsem cítil muže činu a ten den jsem se přihlásil do ročního výcviku. Prošel jsem iniciací, a konečně jsem se probudil ze lva, který si o sobě myslel, že je ovce, protože žil ve stádě ovcí a LVA nikdy nepotkal, ve LVA, který žije plně svůj život.

Pravidelné setkávání v otevřeném a bezpečném prostředí mužském kruhu je pro mě léčivé, inspirující a osvobozující. Dodává mi sílu do každodenního života v realitě. Tak jako tankujete svá auta u benzínových stanic, chodíme tankovat energii a sílu do mužských kruhů, aby nám motor dobře jel.

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.