MUŽSKO-ŽENSKÝ VEČERNÍ KRUH BRNO
termíny pro školní rok 2018/2019 budou včas zveřejněny

Dvě různé části člověka, dva různé přístupy ke světu, dva různé způsoby prožitků.

Tolik různosti a zároveň tak pevné pouto…

V mužském kruhu jsme inspirováni způsobem sdílení zvaným council/poradní kruh. Je to upřímné sdílení a naslouchání, otevřené sebevyjádření bez strachu a masek.V atmosféře maximálního respektu, důvěry a empatie a přijetí každého účastníka takovým jaký je přináší velmi ozdravný efekt pro mužskou psychiku.

Nyní k tomuto prožitku zveme ženy.

Přátelé, opět Vás zveme do zcela otevřeného mužsko-ženského kruhu: necílíme na žádné přesné téma, jen na prostor pro každého, kdo chce kruh oživit svým malými i velkými otázkami, obohatit ho svými zamyšleními a svými poznáními. Po dvou takových kruzích vidíme a dostáváme zpětnou vazbu, že je to to, co účastníci kruhů potřebují.

Máš jako žena potřebu slyšet něco o mužích nebo od mužů? Máš jako muž stejnou potřebu směrem k ženám nebo toužíš něco ženě říci? Pak je tu příležitost to uskutečnit: v bezpečí, bez očekávání a bez soudů.

Účast partnerských párů není nutná, přijďte i bez partnerů. Budeme se snažit o to, aby se kruhu zúčastnilo podobné množství žen a mužů. Z tohoto důvodu vás prosíme, abyste se k nám závazně přihlásili e-mailem.

Přijď, uvidíš a poznáš...

Termín setkání: ve středu 23. května 2018. Sejděme se v 18:15 h, ať se můžeme pozdravit a začít v 18:30 h. Bude pro vás připravený dobrý čaj.

Místo konání: Cesta integrity, Nálepkova 197/14, Brno - Jundrov. Klepejte na okno vlevo od vchodových dveří.
Doprava na místo:
MHD - zastávka MHD Optátova.
Autem - ideální parkování je na parkovišti sportovního areálu Hroch, který se nachází hned na druhém břehu řeky. Pěšky jsou to 2 minuty.

Prosíme vás, abyste závazně potvrdili svou účast odpovědí na některý z našich e-mailů:
Petr Hadač: petr.hadac@gmail.com
Eva Svobodová: e_svobodova@yahoo.com

V případě dotazů neváhejte telefonovat:
Petr Hadač, tel: 608 470 704

Cena: příspěvek na organizaci je 350,- Kč (platí se na místě).

Doprava na místo:

MHD - zastávka MHD Optátova.

Autem - ideální parkování je na parkovišti sportovního areálu Hroch, který se nachází hned na druhém břehu řeky. Pěšky jsou to 2 minuty.

Pokud chceš být informován o akcích a setkáních, přidej se do kruhu:

Kruh povedou:

Petr Hadač - facilitátor mužského kruhu, kouč osobního rozvoje

Už v dětství jsem si kladl těžké otázky a hledal na ně odpovědi. Z vlastní zkušenosti tedy vím, jak těžké je na to být sám, případně s hlavou v moudrých knihách. S podobně hledajícími lidmi je to mnohem živější proces. Mužský kruh je místo pro témata, které nás muže trápí nejčastěji. Je to důvěrný prostor, kde na vážné otázky hledáme odpovědi a otevřeně sdílíme naše zkušenosti a různé úhly pohledu. Ty jsou zdrojem inspirace a motivace. Pomáhají nám zkvalitnit a urychlit procesy, ve kterých se nacházíme.

Eva Svobodová, průvodkyně osobním rozvojem

Vše potřebné na cestu máme již sbaleno, mapy temných území, dokonce i klíče od nedobytných dveří. Máme to v sobě – jenom to objevit. S využitím alternativní psychologie nabízím citlivý přístup v řešení pocitů nespokojenosti, nepochopení, odmítnutí, strachu, nejistoty, které člověk v životě prožívá – hledání jejích původu a souvislostí. Nabízím jiný úhel pohledu na vaše obtíže, který je založený na vhledu a pochopení jádra věci. Nabízím také vedení v osobním rozvoji a růstu s využitím znalosti principů, na základě kterých jsme „architekty vlastního života“.

Přijď, uvidíš a poznáš...

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.