MUŽSKÝ VEČERNÍ KRUH PODĚBRADY V ROCE 2017
téma: stanovujeme vždy na místě

Mužská síla potřebuje pravidelné „tankování“ neboli doplňování. To se může dít skrze mužské společenství, kde panuje bezpečí, důvěra a vzájemný respekt.

V mužském kruhu jsme inspirováni způsobem sdílení zvaným council/poradní kruh. Council/Poradní kruh je upřímné sdílení a naslouchání, otevřené sebevyjádření bez strachu a masek.V atmosféře maximálního respektu, důvěry a empatie a přijetí každého účastníka takovým jaký je přináší velmi ozdravný efekt pro mužskou psychiku.

Přijď, uvidíš a poznáš...

Termín a čas setkání: každý 3. čtvrtek v měsíci, v 18:45 h, začínáme v 19 h

Místo konání: Mateřské Centrum (MC) Skřítek, Za Nádražím 763/22, 290 01 Poděbrady.
Mapa >>ZDE<<.

Potvrďte vaši účast na můj e-mail:
Martin Doskočil
tel.: 731 624 055
e-mail: mdoskoci@gmail.com

Cena:  příspěvek na organizaci a pronájem - dobrovolný (platí se na místě po skončení kruhu), minimálně se musí zaplatit pronájem, zbytek nechávám na tvých finančních možnostech ale hlavně na tvém procítění ze srdce, co ti daný večer přinesl, jakou kvalitu, aha moment či vhled si odnášíš...

Pokud chceš být informován o akcích a setkáních, přidej se do kruhu:

Kruh vede Martin Doskočil

Od mých 9 let jsem po rozvodu rodičů vyrůstal v rodině s mámou, babičkou, sestrou a dvěma psy - fenkami. (nechte tu představu doznít)....

Nesebevědomý, tichý, bojácný, bez názoru nebo s názorem většiny, s dobrými vztahy se ženami a snahou být zadobře se všemi...ale totálně bez vzoru a energie mužů.

Tátu jsem neviděl 20 let a všechnu "pravdu" co jsem o něm získal bylo od

mámy - moc ošklivé a tisíckrát opakované. Bál jsem se být "jako on" a snažil nechovat "jako on". Nicméně během těch let jsem vše dělal jako on a choval se jako on aniž bychom se viděli.

Utíkal jsem - od rozhodnutí, odpovědnosti, od žen i svých dětí, ale hlavně od sebe. Tápal jsem, byl jsem slepý, nevnímavý a zraňující vůči sobě i druhým, se strachem projevit své pravé emoce (hlavně pláč či jakoukoli slabost)...

To vše se před pár lety postupně začalo měnit - shodou "náhody" jsem objevil webinář CPM - Cesta Pravého Muže, poté našel partu mužů a díky nim vstoupil do Poděbradského Mužského kruhu, nastoupil a prošel ročním Mužským výcvikem a Vision Questem (mimochodem má nejlepší životní investice) a také projektem Just Love.

Díky výše uvedenému se mi doslova začal měnit a stále mění život ve všech klíčových oblastech - práci, našel jsem a poděkoval svému otci, narovnávám vztahy v rodině, nebojím se říkat co si myslím, medituji, cvičím, nebojím se výzev ba je přijímám, protože po každé takové prožité nacházím nějaký malý či větší diamant (rozuměj schopnost či dar) uvnitř sebe...a zjišťuji že je krásné a uvolňující mít "vlhké oči", přijmout odpovědnost, prožít si a uvědomit svou zranitelnost a chyby.

Teď je na čase pokračovat v započaté "cestě sebe-poznání" a snažit se předat co mohu dalším mužům - a to je důvod proč jsem se rozhodl spoluvytvářet a facilitovat Mužský kruh v Poděbradech.

Zvu tě do kruhu, dotankovat mužskou energii.

Těšíme se na TEBE,

Martin

Přijď, uvidíš a poznáš...

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.