MUŽSKÝ VEČERNÍ KRUH OLOMOUC 22.5.2018
téma večera: Jak se mám?

Mužská síla potřebuje pravidelné „tankování“ neboli doplňování. To se může dít skrze mužské společenství, kde panuje bezpečí, důvěra a vzájemný respekt.

V mužském kruhu jsme inspirováni způsobem sdílení zvaným council/poradní kruh. Je to upřímné sdílení a naslouchání, otevřené sebevyjádření bez strachu a masek.V atmosféře maximálního respektu, důvěry a empatie a přijetí každého účastníka takovým jaký je přináší velmi ozdravný efekt pro mužskou psychiku.

V mužském kruhu jsme inspirováni způsobem sdílení zvaným council/poradní kruh. Je to upřímné sdílení a naslouchání, otevřené sebevyjádření beze strachu a masek. Atmosféra respektu, důvěry a empatie a přijetí každého účastníka takovým, jaký je, přináší ozdravný a podporující efekt pro mužskou psychiku.

Téma tohoto večera je intimní a posvátné. Přijď se podělit o své zkušenosti a zážitky, mohou být inspirací pro ostatní, stejně jako sdílení ostatních může inspirovat i tebe! Přijď dotankovat sílu! Přijď pobýt.

"... a málokdo se zeptá jak se máš" ...

Mám zkušenost, že jen zřídka se mě někdo zeptá, jak se mám. Tedy jak se doopravdy mám. A přitom by byl ochoten se zájmem naslouchat mé odpovědi. A předpokládám, že to není jen má zkušenost. Pojďme využít tento kruh k tomu, abychom se vzájemně zeptali, jak se kdo máme, co prožíváme, co cítíme, čím teď procházíme, abychom vzájemně posdíleli.

Pokud chceš být informován o akcích a setkáních, přidej se do kruhu

Termín setkání: v úterý 22. 5. 2018 v 19:00 h

Místo konání: Centrum Skarabeus, Olomouc, Jungmannova 12 - zelená adm. budova, 4.p.

Nově můžete sledovat termíny mužských kruhů i na této >>FB stránce<<

Kruh povede: Robert Pospíšil

Potvrďte svou účast odpovědí na můj e-mail.
Robert Pospíšil 
tel: 603 206 925
e-mail: robert.pospisil@gmail.com

Cena: Příspěvek na organizaci je dobrovolný (platí se na místě)

Mějte se dobře, těším se na setkání!

Zdar a sílu,

Robert Pospíšil

Přijď, uvidíš a poznáš...

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.