MUŽSKÝ VEČERNÍ KRUH SVITAVY 19.9.2018
téma: bude upřesněno

Mužská síla potřebuje pravidelné „tankování“ neboli doplňování. To se může dít skrze mužské společenství, kde panuje bezpečí, důvěra a vzájemný respekt.

V mužském kruhu jsme inspirováni způsobem sdílení zvaným council/poradní kruh. Je to upřímné sdílení a naslouchání, otevřené sebevyjádření bez strachu a masek.V atmosféře maximálního respektu, důvěry a empatie a přijetí každého účastníka takovým jaký je přináší velmi ozdravný efekt pro mužskou psychiku.

Ahoj chlapi,

v dnešní hektické době je dobré se občas zastavit, klidně se nadechnout a zamyslet se nad tím,

jestli to co dělám a kam směřuji je ve skutečnosti to, co Já sám pro sebe chci. Uvědomit si kdo jsem? Jaké jsou moje kvality a hodnoty?

Díky,

Jarda Palcer

Přijď, uvidíš a poznáš...

Termín setkání: ve středu 19. září 2018, v čase 18-21 h. Sejděme se v 17:45 h, ať se můžeme pozdravit a začít v 18:00 h. Případně si objednat lahodný čaj anebo kávu z široké nabídky čajovny.

Místo konání: Nadace Josefa Plívy, náměstí Míru 138/80, 568 02 Svitavy, www.nadacejosefaplivy.cz

Potvrďte svou účast odpovědí na můj e-mail. Téma ve vás začne pracovat.
Jaroslav Palcer
tel: 731 949 814
e-mail: info@adichem.cz

Cena: příspěvek na organizaci je 150,- Kč (platí se na místě).

Další termíny setkání v roce 2018 (kruhy jsou každé 4 týdny):

19.9.
17.10.
14.11.
19.12.

 

Pokud chceš být informován o akcích a setkáních, přidej se do kruhu:

Kruh vede Jaroslav Palcer

Moje životní cesta mě přivedla do bodu, kdy mě začala pronásledovat otázka PROČ? Nikoho jsem neobviňoval, věděl jsem, že musím něco ve svém životě změnit. Cítil jsem, že Já se musím změnit. Souhra náhod, chcete-li okolností, mě počátkem roku 2013 přivedla na mužský kruh v Olomouci, který tenkrát vedl Václav Němeček. Tam jsem se poprvé setkal s councilem a sílou sdílení. Brzy na to jsem vstoupil do ročního výcviku Mužská síla. Zde jsem si mnohem hlouběji a silněji uvědomil sebe sama - začal jsem reflektovat své pocity, myšlenky, vnímat své tělo a učit se poznávat sám sebe, uvědomil jsem si, že jsem na správné cestě, jak hledat odpovědi na své otázky.

Kruh vnímám jako zdroj energie, bezpečné místo, kde se můžeme beze strachu ptát PROČ?, místo kde můžeme sdílet své životní příběhy, místo kde se můžeme vzájemně obohacovat, podporovat, učit a léčit. Proto jsem se rozhodl vytvořit tento bezpečný prostor i pro ostatní muže v mém okolí.

V roce 2015 jsem absolvoval výcvik Mužská sexualita u rakouského terapeuta Khushru - Gregora Steinmaurera.
V současné době se účastním výcviku councilu podle vzoru nadace Ojai s Holgerem Heitenem spoluzakladatelem Eschwege Institutu v Německu.

Přijď, uvidíš a poznáš...

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.