Pravidla a záměr konference Mužský kruh

Tato konference existuje přes 10 let a největší její kvalitou je kvalita mužstva a jeho sdílení a inspirace a úroveň diskuze. Jsou v ní všichni muži, kteří prošli výcvikem, ti kteří tam chtějí být a zůstat tímto způsobem v kontaktu s velkou pluralitou mužstva. Má přispívat ke zvýšení kvality života. 

Mužský výcvik pokračuje i po ukončení výcviku, vzhledem k tomu, že se zvedl obrovský pozitivní a srdečný zájem o pokračování této ohromné konference, kde může být v jeden moment i 600 až 700 mužů, je třeba, aby se zde praktikovalo to, co ve výcviku a v mužském kruhu. 

Čtu srdcem, sdílím srdcem/hlavou přes srdce, jsem spontánní
Řeč a slovo jsou zakodovaná energie a slovo může zraňovat i uzdravovat, slovo i velmi líbivé může být plné pocitů. Využijme tuto konferenci pro praxi vědomého uvědomnělého slova v psané formě.

Chraňme tento prostor každý z nás
Tento prostor nemá jednoho facilitátora má jich přesně takový počet kolik je tu lidí, buď tuto příležitost využijeme nebo jí zabijeme. Je to v rukách společné zodpovědnosti.

Tato google konference je vhodná pro tyto účely:

 1. Sdílení svých životních příběhů a otázek, případně patálií, úspěchů
 2. Odpovědí na tato sdílení formou sdílení vlastních zkušeností, uvědomění, poznatků, příběhů, provolání vivat
 3. Sdílení svých tvůrčích projektů, záměrů, se záměrem propojení či inspirace včetně komerčních projektů, zvaní na akce, za kterými si stojím. Doporučeno napsat tam nějaký osobní dovětek, proč sdílím to či ono
 4. Hledání a nabízení práce 
 5. Propojení, přátelství, sdílení podpora dobrým věcem projektům
 6. Diskuze vedená ve vyšším rámci etické a morální úrovně výměny názorů, s pokorou, že to jak já rozumím tomu, co je napsáno, ještě nemusí znamenat, že je to tak myšleno jak já tomu rozumím. Pokora. Opět funguje, moje zkušenost je, já mám zkušenost, že, můj názor postavený na mé zkušenosti je. Zde prosím přečtěte si příběh o https://www.muzskykruh.cz/pribeh-o-slepych-muzich-a-slonu/   nepředjímám ani nevnucuju druhým to co si myslím, že si myslíš nebo že si jsem jistý tím jak to myslíš, toto předjímání se jmenuje manipulace 
 7. Pokud nesouzníte, chcete druhému nadávat? urážet? Ponižovat slovem, podprahově shazovat, Omluvte se, každému to může ujet, pokud není možná omluva - Odhlašte se. 
 8. Zvaní na iniciace, mužské kruhy, další akce a výcviky
 9. Pozor na kontroverzní a polarizující témata typu vakcinace, očkování, konspirační teorie, pokud zde toto sdílím to, co polarizuje, je třeba být otevřený pro pluralitu názorů a zkušeností z různého spektra. V této konferenci je zástup mužů s různými kompetencemi od kamnáře po miliardáře od lékaře po léčitele od politika po tantrického maséra atd. 
 10. Netepeme se za gramatiku, překlepy, chybějící čárky. 
 11. Nerozumím-li sdělení namísto souzení, položím otázku, není zde, ale žádná povinnost odpovědět
 12. e-mailové konferenční sdílení informací má své významné limity, je dobré si to uvědomit a přihlédnout k tomu, že toto není živé setkání, ale setkání slov psaných v minulosti, cokoli zde napíšu je to v minulosti, tedy reaguju na minulost z přítomnosti. 

Není vhodná pro: 

 1. hlubší úroveň sdílení potřebující živý rámec a živé flow
 2. příliš komplikované diskuze o tématech především silně polarizujícího tématu
 3. TY jsi, Ty za to můžeš,TY si myslíš prostě TY lidi, kteří říkají a myslí stále TY, TEN, TA a ignorují JÁ, MY, tak to zde není vhodné, doporučíme raději facebook
 4. obviňování kohokoliv z čehokoliv za cokoliv

Děkujeme a přejeme vám mnoho inspirace 

Mentoři mužského kruhu, kteří zde zůstanou také.