MUŽSKÝ VEČERNÍ KRUH

BANSKÁ BYSTRICA 28.10.2019
Téma: Rovnováha v živote - Rodina, práca, záľuby a ako si to užiť

Mužská sila potrebuje pravidelné "tankovanie" čiže doplňovanie. To sa môže diať vďaka mužskému spoločenstvu, kde panuje bezpečie, dôvera a vzájomný rešpekt.

V mužskom kruhu sme inšpirovaní spôsobom zdieľania zvaným council / poradný kruh. Je to úprimné zdieľanie a načúvanie, otvorené sebavyjadrenia bez strachu a masiek. V atmosfére maximálneho rešpektu, dôvery, empatie a prijatia každého účastníka takého aký je, prináša veľmi ozdravný efekt pre mužskú psychiku.

Ahoj chlapi,

je nám cťou pozvať vás na stretnutie mužov, kde pozdieľame naše príbehy a to čo aktuálne v živote prežívame.

V dnešnej dobe je neuveriteľné množstvo možností a "príležitostí" . Vedie sa boj o našu pozornosť a je pomerne jednoduché skĺznuť do extrému. Zavaliť sa prácou, koníčkami, alebo sa zamerať len na rodinu. Žiadny extrém nie z dlhodobého hľadiska prospešný.

Ako nájsť rovnováhu v živote, čas na seba, rodinu, prácu, záľuby a oddych to je dosť veľká výzva nenechať sa pohltiť...

Téma stretnutia bude:
- Žijem svoj život plnohodnotne?
- Mám priestor na svoj rast?
- Odovzdávam rodine a deťom to najlepšie zo seba?
- Baví ma práca, ktorou sa živím?
- Užívam si vlastný život?
- Dokážem viac? A chcem to?
- Zrýchliť alebo spomaliť?

Nájdite si čas pre seba. Príďte sa podeliť v kruhu o vlastné skúsenosti a obohatiť svoj i náš pohľad na tému zodpovednosť.

Ak máte pocit, že sa vás téma či otázky dotkli, alebo máte chuť sadnúť si a načúvať otvorenej partii chlapov, príďte 24. 4. 2019 o 18:00 do Banskej Bystrice na Kapitulskú 14 (priestory OZ Súlad).

Tešíme sa na Vás... Stano, Jano, Radoslav,

P.S: Na stretnutí zažijete silu mužského poradného kruhu, tzv. Councilu. Je to úprimné zdieľanie a počúvanie, otvorené sebavyjadrenie bez strachu a masiek. Atmosféra rešpektu, dôvery a prijatia každého účastníka takého, aký je, má ozdravný účinok a harmonizuje mužskú psychiku.

Príspevok na prenájom priestorov je 7 EUR (platí sa na mieste).

Pre potvrdenie účasti vyplňte krátky formulár na tejto adrese:
https://forms.gle/D1skaqGspeZw8j3J9

Ak chceš byť informován o podujatiach a stretnutiach, pridaj sa do kruhu:


Kruh vede

Radoslav Plánička

facilitátor kruhu

Stanislav Ličko

facilitátor kruhu

Ján Vajda

facilitátor kruhu

spoločenstvo vedomých chlapov, ktorí na sebe pracujú a rozvíjajú svoje schopnosti v bezpečnom prostredí, kde nik nesúdi, ale snaží sa pomôcť...

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:

KDY? 28.10.2019 o 18:00

KDE? OZ Súlad, Kapitulská 14, Banská Bystrica

CENA: 7 EUR (platí sa na mieste)

Ďalšie termíny stretnutia: budú upresnené

Kontakt pre prihlásenie do skupiny a podrobnejšie informácie o jednotlivých večeroch:

Radoslav Plánička
tel.: 00421
e-mail: 

Stano Ličko
tel.: 00421
e-mail: 

Ján Vajda
tel.: 00421
e-mail: 

Co ti dala účast ve výcviku mužského kruhu?
Účast na výcviku mi dala pohlédnout pod další vrstvu mého vnitřního muže, jeho soužití s vnitřní ženou a dítětem.

Co ti dává mužský kruh pro tvůj život?

Dostal jsem dar, začal jsem žít a prožívat mého muže, cítit ho, dostal jsem sílu kruhu a mých předků...
Martin Houdek
Co mi to dalo a dává?

Jednoduše řečeno: sílu. Sílu a věděni, že je možné a reálné zrealizovat vizi, kterou již dlouho znám. Vědomí toho, že kromě vize mám i sílu ji uskutečnit. Je to víc než jen pocit štěstí a naplnění, je to pro mě mnohem víc, než lze popsat slovy. Díky mužskému kruhu a jeho síle vím, že má smysl hledat pravou podstatu věcí.
Václav Němeček
Co mi to dalo?

Po absolvování série seminářů "Síla muže" si v životě přestávám připadat jako nezvaný cizinec. Ostatní muže již nevnímám jako rivaly, ale jako spolucestující na stejné lodi. Ženy vidím mnohem zdravějším způsobem. Více je toužím poznávat a méně vlastnit, více si od nich dokážu vzít a přitom být méně závislý, mám stále více co dát. Během kurzu jsem toho poznal hodně o lidech, vztazích, světě a hlavně o sobě. Objevuju své schopnosti a vyjasňuje se mi můj další směr.
Michal Filip
Co mi to dalo?

Mně osobně dala účast v mužské skupině to, čeho si v životě nejvíce vážím – překonal jsem sám sebe, svůj strach, svoje obavy, svoje ego. Mnohokrát jsem měl příležitost vzdát svůj záměr a odejít, ale s podporou ostatních můžů jsem to dokázal, našel jsem svoji stezku, po které teď kráčím. Nyní jsem mnohem šťastnější, sám v sobě pevnější, rozhodnější a spokojenější sám se sebou. Nejlepší na tom všem je pro mě zjištění, že jako muž toho můžu vykonat spoustu dobrého pro ostatní bytosti.

Nesmírně si vážím veliké podpory, které se mi uvnitř mužského kruhu dostalo od všech parťáků ve skupině. Bez ní bych svoji cestu nenašel tak snadno.
Jaromír Rous
Co mi to dalo?

Pro mě celý proces hledání vize znamenal větší uvědomění si toho, kdo jsem, jaký jsem a kam bych měl směřovat. Samotný vision quest byl pro mě začátkem cesty a ne jejím cílem. Teď vím, že je možné a usiluji o to, abych každý můj každý den žil vědoměji, každé rozhodnutí dělal s nějakým záměrem a každý okamžik mého života měl nějaký smysl. Sílu a moudrost k tomu jsem v průběhu kurzu čerpal z mužského kruhu.
Pavel Salač
Díky výcviku jsem se dozvěděl zase více o sobě. O svém vnitřním světě i o svých pohledech na ten vnější. V Mužskému kruhu jsem získal konkrétní představu o tom, na čem mohu a musím u sebe pracovat. Navíc cítím úlevu, radost a příval energie díky sdílení mezi chlapama, kteří si vzájemně dávají podporu a úctu. To v mém životě do té doby téměř úplně scházelo. Dříve jsem si musel dodávat hodně odvahy, abych si dovolil být sám sebou. Dnes je pro mě má přirozenost základní věc, ze které vše vychází.
Kamil Houška
Zdeňku, díky moc za Tvoju silu a múdrosť, ktorú nám dávaš. A za inšpiráciu. Je to veľká sila. Som moc rád, že sa môžem od Teba učiť.
Andy
Mužský kruh? "Nejzásadnější investice mého života - investice do vlastní svobody a pochopení že mužská síla nejsou jen svaly - ahou!"
Marcel Jakubovie
V mužském kruhu znovu a znovu prožívám nádherný pocit sounáležitosti s ostatními muži, který je pro mě zdrojem energie, poznání a klidu. Jsem díky výcviku Mužská síla více sám sebou a čím dál tím méně se snažím být někým, koho by ze mě chtěla mít partnerka, děti, rodiče, brácha, šéf, autoři knih o osobním rozvoji nebo článků v módních časopisech pro muže nebo ženy.
Honza
Mužský kruh mě ukázal rozdíl mezi pravdou a pravdivostí, především s pravdivostí sám k sobě.
Josef Raba
Mámza sebou více kurzů týkajících se mužské stránky, tenhle je za mě opravdu hodněintenzivní. Sdílení v bezpečném prostředí mužského kruhu pro mě má obrovskousílu, jednak v tom být vyslyšen a také v tom slyšet příběhy druhých. Projít sivšemi možnými tématy s hromadou dalších chlapů mi pomohlo přijmout svoje stínya chyby, opustit některé věci, které mi už nesloužily, víc se o sobě dozvědět,přijmout svou životní cestu a být pravdivější sám k sobě. A díky tomu se midaří být klidnější, otevřenější a pravdivější i ke světu a lidem okolo mě.
Jindřich Pergler
Ahoj, velké odhodlání a zjištění že ne všechny starosti, a trable jsu tak těžké jak si myslíme. Více se zaměřit do Nitra sebe, více se vnímat v čem je mi fajn. Zvládnout se dá moc, ale s klidem to jde lépe.😀
Miloš Habán
"... do kruhu vchází chlapec, z kruhu vychází muž..."
Michal
Výcvik mi dal (dává) jedinečnou zkušenost dotknout se sebe sama v nejpravdivější možný současný podobě. Zároveň mi pomáhá odhalit, kým jsem byl, kým mohu být, otevírá zapomenuté stránky, zaceluje rány, inspiruje, chladí, hřeje, hořkne, sládne... Vlastně dělá přesně to, o čem hovoříš ve svém promo videu: Nedělá život jednodušším, ale barevnějším. Co tomu dáváš Ty víš asi nejlépe sám, za sebe mohu říct, že jsi pro mě něco jako základní kostička lega - přesně zapadáš do celku, žádná stavba se bez Tebe neobejde, přitom ale nevyčníváš a věříš v sílu všech, kteří stojí okolo Tebe. Za to (a nejen to) si Tě moc vážím. Výcvik bych doporučil zcela jednoduše všem chlapům, kteří čtou tyto řádky. Není náhoda, že je čtete tady a teď. Nejspíš někde uvnitř slyšíte volání, stejně jako jsem ho vloni slyšel já...
Jan

DALŠÍ NAŠE AKCE