MUŽSKÝ VEČERNÍ KRUH

BENEŠOV 12. 10. 2021
Téma: Co mi dal poslední rok? 

Ahoj chlapi,
zveme vás na mužský kruh u ohně v Benešově po roce a měsíci
Datum a čas:  12/10/2021 od 17:30 
Místo: Chata Václava Vernera, viz plánek níže
Téma  - Co mi dal poslední rok? 
Facilitátor: Ladislav Roháček a Václav Verner
Dej prosím vědět, že se chceš zúčastnit.
Přihlášky na e-mail: ladislav.rohacek@volny.cz nebo sms na 728 189 546. 
Cena: 100 Kč (platí se na místě)

Poslední rok jsme patrně všichni prožili neobvykle. Byl to čas stresujícího lockdownu,
možného zdravotního ohrožení, komplikací v zaměstnání, ale také na druhé straně doba přinesla možnost ztišení a zamyšlení. Co mi přinesla tato doba? Co se u mne změnilo? Co jsem si uvědomil?
V přírodním prostředí v přátelském posezení u ohně budeme sdílet naše příběhy které se vážou k uplynulému roku.
 
Budete mít příležitost spontánně a otevřeně sdílet svůj příběh v bezpečném kruhu mužů. Samotného vás překvapí, co z vás společná energii kruhu vytáhne. Čím víc, do kruhu dáte, čím víc budete pravdivější, otevřenější a konkrétnější, tím víc od kruhu dostanete.
Zjistíte, že s podobnými životními situacemi se potýkají i ostatní, že v tom nejste sami.
V kruhu mužů můžete získat inspiraci a sílu jak jít dál na svojí cestě.
Ladislav Roháček a Václav Verner
www.muzskykruh.cz

Pravidelné setkávání v otevřeném a bezpečném prostředí mužského kruhu je léčivé, inspirující a osvobozující. Dodává sílu do každodenního života v realitě. Tak jako tankujete svá auta u benzínových stanic, chodíme tankovat energii a sílu do mužských kruhů, aby nám motor dobře jel.
Jde o otevřené sdílení vlastních příběhů formou Councilu v bezpečném prostředí.
Mluví pouze ten, kdo má mluvící předmět, ostatní soustředěně naslouchají. Co sdílíme v kruhu, tam také zůstává a nikde mimo kruh o tom nehovoříme. Na setkání vykomunikujeme, jak přesně rozumět této zásadě. Hlavní záměr je
–       sdílej ze srdce - upřednostňuj pocity před fakty, názory a stanovisky
–       naslouchej srdcem – buď plně přítomen a snaž se vše přijmout tak jak to je, nekritizuj, neraď
–       mluv esenci příběhu – dostaň se přímo k jádru, dovol si zranitelnost
–       sdílej spontánně z přítomného okamžiku – nech svůj jazyk říct vše, co má být řečeno

Místo setkání : Sejdeme se v 17:30 v Benešově, u benzínky na výpadovce na Vlašim.
Pak se budeme přesouvat na pozemek, který je cca 500 metrů po silnici směrem ven z města, po levé straně. 
Vzhledem k tomu, že u pozemku mohou zaparkovat pouze 4 auta, tak bychom svá auta zaparkovali u benzínky, a na chatu bychom se přesunuli jen několika vozy. 
Pro všechny případy ještě tel na Vaška Vernera: 731 546 968

Proč Mužský kruh?

Budete mít příležitost spontánně a otevřeně sdílet svůj příběh v bezpečném kruhu mužů. Samotného vás překvapí, co z vás společná energii kruhu vytáhne. Čím víc, do kruhu dáte, čím víc budete pravdivější, otevřenější a konkrétnější, tím víc od kruhu dostanete.

Zjistíte, že s podobnými životními situacemi se potýkají i ostatní, že v tom nejste sami.

V kruhu mužů můžete získat inspiraci a sílu jak jít dál na svojí cestě.

Pokud chceš být informován o akcích a setkáních, přidej se do kruhu:


Kruh vede Ladislav Roháček

Vyrůstal jsem v rodině, kde vládla matka. Chyběl mi vzor, jak se chová svobodný a zodpovědný muž. Představu, jak by měl muž vypadat, mi vtiskla matka. Otec se mnou otevřeně nekomunikoval. Žil si jen svojí prací. Já jsem se snažil být jiný než on, ale během svého hledání, kdo opravu jsem, jsem si uvědomil, že žiju stejně jako můj otec. Realizuju se v práci a ve sportech a ve své rodině jsem pasivní, jen reaguju a nekonám. Prošel jsem spoustou seminářů a nenašel odpověď. Na křtu knihy Cesta pravého muže mně oslovil Zdeňek Weber, konečně jsem cítil muže činu a ten den jsem se přihlásil do ročního výcviku. Prošel jsem iniciací, a konečně jsem se probudil ze lva, který si o sobě myslel, že je ovce, protože žil ve stádě ovcí a LVA nikdy nepotkal, ve LVA, který žije plně svůj život.

Pravidelné setkávání v otevřeném a bezpečném prostředí mužském kruhu je pro mě léčivé, inspirující a osvobozující. Dodává mi sílu do každodenního života v realitě. Tak jako tankujete svá auta u benzínových stanic, chodíme tankovat energii a sílu do mužských kruhů, aby nám motor dobře jel.

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.

 

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:

KDY? 12.10.2021, 17:30

KDE? Chata Václava Vernera, viz plánek níže, Místo setkání : Sejdeme se v 17:30 v Benešově, u benzínky na výpadovce na Vlašim.

(Běžné místo konání kurzů je Salonek S, S-centrum, U Vodárny 2215, 256 01 Benešov)
CENA: Cena: 100 Kč (platí se na místě).
DALŠÍ SETKÁNÍ: 

Kontakt pro přihlášení do skupiny a podrobnější informace o jednotlivých večerech:
Ladislav Roháček 
tel.: 728 189 546
e-mail: ladislav.rohacek@volny.cz

Co ti dala účast ve výcviku mužského kruhu?
Účast na výcviku mi dala pohlédnout pod další vrstvu mého vnitřního muže, jeho soužití s vnitřní ženou a dítětem.

Co ti dává mužský kruh pro tvůj život?

Dostal jsem dar, začal jsem žít a prožívat mého muže, cítit ho, dostal jsem sílu kruhu a mých předků...
Martin Houdek
Co mi to dalo a dává?

Jednoduše řečeno: sílu. Sílu a věděni, že je možné a reálné zrealizovat vizi, kterou již dlouho znám. Vědomí toho, že kromě vize mám i sílu ji uskutečnit. Je to víc než jen pocit štěstí a naplnění, je to pro mě mnohem víc, než lze popsat slovy. Díky mužskému kruhu a jeho síle vím, že má smysl hledat pravou podstatu věcí.
Václav Němeček
Co mi to dalo?

Po absolvování série seminářů "Síla muže" si v životě přestávám připadat jako nezvaný cizinec. Ostatní muže již nevnímám jako rivaly, ale jako spolucestující na stejné lodi. Ženy vidím mnohem zdravějším způsobem. Více je toužím poznávat a méně vlastnit, více si od nich dokážu vzít a přitom být méně závislý, mám stále více co dát. Během kurzu jsem toho poznal hodně o lidech, vztazích, světě a hlavně o sobě. Objevuju své schopnosti a vyjasňuje se mi můj další směr.
Michal Filip
Co mi to dalo?

Mně osobně dala účast v mužské skupině to, čeho si v životě nejvíce vážím – překonal jsem sám sebe, svůj strach, svoje obavy, svoje ego. Mnohokrát jsem měl příležitost vzdát svůj záměr a odejít, ale s podporou ostatních můžů jsem to dokázal, našel jsem svoji stezku, po které teď kráčím. Nyní jsem mnohem šťastnější, sám v sobě pevnější, rozhodnější a spokojenější sám se sebou. Nejlepší na tom všem je pro mě zjištění, že jako muž toho můžu vykonat spoustu dobrého pro ostatní bytosti.

Nesmírně si vážím veliké podpory, které se mi uvnitř mužského kruhu dostalo od všech parťáků ve skupině. Bez ní bych svoji cestu nenašel tak snadno.
Jaromír Rous
Co mi to dalo?

Pro mě celý proces hledání vize znamenal větší uvědomění si toho, kdo jsem, jaký jsem a kam bych měl směřovat. Samotný vision quest byl pro mě začátkem cesty a ne jejím cílem. Teď vím, že je možné a usiluji o to, abych každý můj každý den žil vědoměji, každé rozhodnutí dělal s nějakým záměrem a každý okamžik mého života měl nějaký smysl. Sílu a moudrost k tomu jsem v průběhu kurzu čerpal z mužského kruhu.
Pavel Salač
Díky výcviku jsem se dozvěděl zase více o sobě. O svém vnitřním světě i o svých pohledech na ten vnější. V Mužskému kruhu jsem získal konkrétní představu o tom, na čem mohu a musím u sebe pracovat. Navíc cítím úlevu, radost a příval energie díky sdílení mezi chlapama, kteří si vzájemně dávají podporu a úctu. To v mém životě do té doby téměř úplně scházelo. Dříve jsem si musel dodávat hodně odvahy, abych si dovolil být sám sebou. Dnes je pro mě má přirozenost základní věc, ze které vše vychází.
Kamil Houška
Zdeňku, díky moc za Tvoju silu a múdrosť, ktorú nám dávaš. A za inšpiráciu. Je to veľká sila. Som moc rád, že sa môžem od Teba učiť.
Andy
Mužský kruh? "Nejzásadnější investice mého života - investice do vlastní svobody a pochopení že mužská síla nejsou jen svaly - ahou!"
Marcel Jakubovie
V mužském kruhu znovu a znovu prožívám nádherný pocit sounáležitosti s ostatními muži, který je pro mě zdrojem energie, poznání a klidu. Jsem díky výcviku Mužská síla více sám sebou a čím dál tím méně se snažím být někým, koho by ze mě chtěla mít partnerka, děti, rodiče, brácha, šéf, autoři knih o osobním rozvoji nebo článků v módních časopisech pro muže nebo ženy.
Honza
Mužský kruh mě ukázal rozdíl mezi pravdou a pravdivostí, především s pravdivostí sám k sobě.
Josef Raba
Mámza sebou více kurzů týkajících se mužské stránky, tenhle je za mě opravdu hodněintenzivní. Sdílení v bezpečném prostředí mužského kruhu pro mě má obrovskousílu, jednak v tom být vyslyšen a také v tom slyšet příběhy druhých. Projít sivšemi možnými tématy s hromadou dalších chlapů mi pomohlo přijmout svoje stínya chyby, opustit některé věci, které mi už nesloužily, víc se o sobě dozvědět,přijmout svou životní cestu a být pravdivější sám k sobě. A díky tomu se midaří být klidnější, otevřenější a pravdivější i ke světu a lidem okolo mě.
Jindřich Pergler
Ahoj, velké odhodlání a zjištění že ne všechny starosti, a trable jsu tak těžké jak si myslíme. Více se zaměřit do Nitra sebe, více se vnímat v čem je mi fajn. Zvládnout se dá moc, ale s klidem to jde lépe.😀
Miloš Habán
"... do kruhu vchází chlapec, z kruhu vychází muž..."
Michal
Výcvik mi dal (dává) jedinečnou zkušenost dotknout se sebe sama v nejpravdivější možný současný podobě. Zároveň mi pomáhá odhalit, kým jsem byl, kým mohu být, otevírá zapomenuté stránky, zaceluje rány, inspiruje, chladí, hřeje, hořkne, sládne... Vlastně dělá přesně to, o čem hovoříš ve svém promo videu: Nedělá život jednodušším, ale barevnějším. Co tomu dáváš Ty víš asi nejlépe sám, za sebe mohu říct, že jsi pro mě něco jako základní kostička lega - přesně zapadáš do celku, žádná stavba se bez Tebe neobejde, přitom ale nevyčníváš a věříš v sílu všech, kteří stojí okolo Tebe. Za to (a nejen to) si Tě moc vážím. Výcvik bych doporučil zcela jednoduše všem chlapům, kteří čtou tyto řádky. Není náhoda, že je čtete tady a teď. Nejspíš někde uvnitř slyšíte volání, stejně jako jsem ho vloni slyšel já...
Jan

DALŠÍ NAŠE AKCE