Václav Němeček
mentor, průvodce, tvůrce programů pro muže, spoluprůvodce párů

Webinář: Umění vědomého vztahu pro muže

Skutečné setkání s tvojí sexualitou na jiné, zralější úrovni ti přinese netušené síly, které jsou hluboko skryty v nitru tvé mužské bytosti

neděle 20.11. v 18:00

Vstup na webinář je ZDARMA

Výcvik UMĚNÍ VĚDOMÉHO VZTAHU PRO MUŽE je prostor pro autentické objevování mužské sexuality a její vědomé prožívání na všech rovinách.

Toto je pozvánka na 5-ti modulový výcvik po muže.
Tento výcvik je příležitostí a prostorem, kde můžete obnovit svou lásku a spojení se svou mužskou částí, se svou vitalitou a vědomím v kruhu podpory dalších mužů se stejným závazkem

A tento webinář je prostorem, kde si můžete v kontaktu s mentorem vyjasnit, zda je tento výcvik pro vás vhodný.

20. listopadu
v 18:00

Je tento výcvik pro mě?

  • Pokud máš pocit, že jsi ve vztahu se svou ženou slabý, bezradný a chováš se jako hodný kluk a nevíš, co po tobě Tvoje žena chce
  • Pokud máš pocit, že ti ve vztazích chybí hloubka, spokojenost a naplnění
  • Pokud hledáš propojení se sebou samým – svoji sílu, schopnost být milující a otevřený a nechat se vést z vyšším cílem
  • Pokud chceš své prožívání a chápání sexuality a lásky posunout na novou úroveň
  • Pokud jsi ochoten se ponořit do vědomých vztahů hrdinskou mužskou cestou
  • Pokud hledáte novou vizi a smysl svého života jako muž

Pokud jsi alespoň jednou odpověděl ANO,
pak je tento výcvik pro tebe a čti dál nebo se rovnou přihlas na webinář, kde si můžeš s mentorem svoje otázky probrat.

Co mi výcvik přinese?

Vztahování je podstatou veškerého života. Rodíme se ze spojení a potřebujeme interakci, abychom rostli, prosperovali a našli smysl života. Vztahy jsou výrazem tohoto hlubokého propojení, ale velmi často jsme ponecháni bez jakéhokoli skutečného vedení, školení nebo učení, jak se zorientovat v těchto krásných a obtížných úrovních života.

Učíme se velmi málo o podstatných aspektech sexuality, o rozdílech mezi romantikou a skutečnou láskou a o mnoha rozhodnutích, která musíme jako muži udělat v oblasti intimity, manželství a rodiny.

A současně jsme obklopeni starými mýty, kulturními stereotypy a naivními příběhy o tom, jak by se muži a ženy měli cítit a chovat. Jsme rozpolceni mezi nepodloženými idealizacemi a často traumatickým staletí existujícím dědictvím strádání, bojů a násilí v intimních vztazích.

Bez skutečných podložených informací a pod tíhou kulturních stereotypů je těžké najít dobré vzory a vize pro zdravé vztahy.

Způsob, jakým se zapojujeme do vztahů, je zásadní pro naše štěstí, úspěch, zdraví a prožívání smyslu života.

Tento výcvik vám poskytne jazyk, dovednosti a učení se zkušenostmi, které vám přinese více lehkosti, jasnosti, potěšení a vědomí do všech vašich vztahů – ať už v intimitě, manželství nebo prostě ve vašem milostném vztahu k životu samotnému.

Výcvik mužské sexuality přinesl zásadní změny do mého vztahu s partnerkou. Jak v oblasti fyzického milování, tak v oblasti vzájemného pochopení a autentického vyjadřování vzájemných potřeb.
Honzaúčastník výcviku

Ve výcviku objevíš možnosti a prostor k obnovení lásky k životu a vědomí sebe sama jako muže. 

Co ti přinese tento živý webinář?

  • Větší jasnost v tom, co je potřeba pro to, abys jako muž opravdu dospěl
  • Pochopíš, co můžeš dělat pro to, abys zdravě opoustil nezralého chlapce v sobě
  • Možnosti, jak tvůj růst vše realizovat ve tvém životě
  • Porozumění klíčovým principům a podmínkám, bez kterých se nelze posunout nikam dál
Ahoj, jmenuji se Ondřej a do výcviku Vědomé mužské sexuality jsem se přihlásil proto, abych zjistil, jaký jsem muž a mohl být v kruhu sdílení a důvěry s jinými muži.
Ve výcviku jsem zjistil na první pohled triviální věc: já jsem muž. Ale uvědomění toho je pro mě důležitější, než to jaký jsem muž.

Čekal jsem, že se změní můj vztah k ženám a žen ke mě, ano stalo se, daleko víc se však změnil můj vztah k mužům. Naše společná práce vedla ke změnám přesvědčení o sobě o světě. Není to, jak jsem si představoval, jak to bude,je to tak, jak to je. Je to změna, je to přijetí "mýlím se". Je to něco nového. Je to život. Sdílení s muži mi přináší mužskou sílu. V kruhu dostávám i dávám.

Gregorova práce je velmi lidská, tolerantní, chápavá, zvládne i vypjaté krizové situace. Dokáže motivovat a posunout každého, kdo chce a nezáleží, kde se aktuálně nalézá ve svém vývoji, každý si vezme to své. Výcvik doporučuji každému, kdo hledá cestu k sobě, kdo cítí, že život má nějaký přesah. Každému, kdo slyší v uších hučení posvátné řeky.
Ahou
Ondřejúčastník výcviku
Výcvik mužské sexuality přinesl zásadní změny do mého vztahu s partnerkou. Jak v oblasti fyzického milování, tak v oblasti vzájemného pochopení a autentického vyjadřování vzájemných potřeb.
Honzaúčastník výcviku

Webinářem provází Václav Němeček

a mým hostem je

Gregor Steinmaurer

terapeut, mentor, průvodce
Věnuji se systemické terapii, vedu semináře, učím meditaci a jsem zcela odevzdán výzkumu a objevování Vědomí a života v celistvosti. Při studiích historie a filozofie jsem poznal učení známého učitele a mystika Osha. To mě přivedlo do Indie, kde jsem začal studovat terapii a vedení skupin. Učím a pracuji s mnoha různými metodami východu a západu, např. intenzivní Vědomí, tibetské pulsní léčení, zenový mentoring a gestalt, práce s tělem a masáže, vnímání energie, NLP, primární terapie a léčení traumata (somatic experiencing). Vedu workshopy po celém světě se záměrem integrace meditace, terapie a nových přístupů k léčení do nové formy Spirituality. Také spolupracuji s Komalou Amorin na tématech mužsko-ženské polarity a vztahů v rámci výcviků „Výcvik pro život". Mou největší vášní a výživou je setkávání s lidmi se záměrem vzájemné inspirace a prohlubování uvědomování si toho, co znamená žít vědomý, plnohodnotný a radostný život.

Registrace na webinář