INTRO VEČER K VÝCVIKU MUŽSKÁ SÍLA 2019

večer v kruhu mužů

vtělení mužské síly v životě, v práci, v lásce, ve vztazích a ve vizi

Přijď na tento večer a nech se inspirovat čistě mužskou přítomností v kruhu. Když se muži sejdou se společným záměrem, vzniká neobyčejný okamžik a síla, která posiluje každého, kdo je v kruhu přítomen.

Tento večer bude pro tebe příležitost "ochutnat", jaké to je být v prostředí prodchnutém respektem, úctou, bezpečím a inspirací od ostatních mužů. Bude to také prostor k tomu, abys získal větší jasnost a čerstvou vizi do základních částí tvého života.

Dozvíš se o unikátním výcviku pro muže Mužská síla, kterým prošlo dnes už téměř 450 chlapů za posledních 10 let. Budeš mít příležitost se ptát na vše, co tě zajímá, co potřebuješ k tomu, abys mohl žít smysluplný a autentický mužský život. Výcvik Mužská síla se tradičně těší velkému zájmu, proto i v roce 2019 otevíráme celkem 5 běhů tohoto výcviku.

Účastníci o výcviku napsali:

"Díky výcviku jsem se dozvěděl zase více o sobě. O svém vnitřním světě i o svých pohledech na ten vnější. V Mužskému kruhu jsem získal konkrétní představu o tom, na čem mohu a musím u sebe pracovat. Navíc cítím úlevu, radost a příval energie díky sdílení mezi chlapama, kteří si vzájemně dávají podporu a úctu. To v mém životě do té doby téměř úplně scházelo. Dříve jsem si musel dodávat hodně odvahy, abych si dovolil být sám sebou. Dnes je pro mě má přirozenost základní věc, ze které vše vychází." Kamil Houška

Mužský kruh?
"Nejzásadnější investice mého života - investice do vlastní svobody a pochopení že mužská síla nejsou jen svaly - ahou!", Marcel Jakubovie

"V mužském kruhu znovu a znovu prožívám nádherný pocit sounáležitosti s ostatními muži, který je pro mě zdrojem energie, poznání a klidu. Jsem díky výcviku Mužská síla více sám sebou a čím dál tím méně se snažím být někým, koho by ze mě chtěla mít partnerka, děti, rodiče, brácha, šéf, autoři knih o osobním rozvoji nebo článků v módních časopisech pro muže nebo ženy". Honza

Počet míst je omezen. Je potřeba se přihlásit, přihlášení je závazné.

Zveme Tě k účasti na otevřeném představovacím a ochutnávkovém večeru

Na co se můžeš těšit?

Seznámíme tě s tím, jak probíhá roční výcvik pro muže - Mužská síla. Díky tomu můžeš poznat, jak lze přeměnit tvůj život a jeho části z frustrace a boje do vášnivého života plného naplnění a růstu.

Poznáš vedoucího výcviku, Karla Tůmu

Místa a termíny konání

PRAHA

18.12. 2018 od 18:30 do 21:30
PURE PLACE, Orelská 11, Praha - Vršovice

PARDUBICE

10.12. 2018 od 19:30 do 21:30, sraz v 19.15
Křídla dušeTřída míru č.p. 65, Pardubice

Počet míst je omezen. Je potřeba se přihlásit, přihlášení je závazné.

Kontakt

Karel Tůma,  tel. 724 613 631, e-mail: info@muzskykruh.cz

Vstupné

100 Kč
(platí se v hotovosti na místě)

Přijď, uvidíš a poznáš...

Večerem provází

Karel Tůma

Rád kladu otázky, sobě, ostatním i celému kruhu. V otázkách, které si v kruhu pokládáme je totiž už schovaná odpověď. Když se sami sebe správně ptáme dostáváme správné odpovědi. Říkám tomu "jiný úhel pohledu". Při setkání v kruhu, když účastníci v tomto bezpečném prostředí otevřeně sdílí svoje příběhy se objevuje "jiných úhlů pohledu" nejvíc.