Webinář
MUŽSKÁ SEXUALITA

Série 3 on-line živých interaktivních webinářů
O MUŽSKÉ SEXUALITĚ

Setkáme se ONLINE na platformě ZOOM v určené časy.
Zaregistrujte se (počet míst pro interaktivní účast v aplikaci ZOOM je omezen) a přijde vám odkaz pro přihlášení k účasti. Používání aplikace ZOOM je snadné a intuitivní.

čt 7.5. 2020, 19h
PORNO - VÝZVA NAŠÍ DOBY

Zdá se, že se současná doba stává více a více online (zejména nyní v “koronačasech”).
Náš sexuální život je ovlivňován neustálou dostupností porna.
Pokud s pornem nějakým způsobem bojujete - je ho příliš mnoho, zabýváte se vinou nebo studem, pociťujete zmatek, nedostatkem skutečné uspokojení - a nevíte, jak se s tím vypořádat, pak se k nám připojte k tomuto webináři a objevte, o čem se nemluví.

Připojit živě se můžete přes aplikaci ZOOM interaktivně nebo pasivně sledovat pomocí  YOUTUBE LIVE.

čt 21.5. 2020, 19h
KONFLIKT - SKRYTÁ SÍLA PRO ROZVOJ A TRANSFORMACI

Jak se vám daří s konflikty? 
Líbí se ti, bojíš se jich, nebo jsi pořád tak či tak v nějaké bitvě?
Přiznejme si to, konflikt je součástí života!

Přesto většina z nás neprošla žádným školením, jak konflikty používat kreativním a udržitelným způsobem.

A jak řešíme konflikty v životě jako muži, protože konflikty jsou klíčovou součástí úspěchu, zdravého sebevědomí, vyživujících vztahů ... a dokonce i pro nalezení klidu a relaxace.

Připojit živě se můžete přes aplikaci ZOOM interaktivně nebo pasivně sledovat pomocí  YOUTUBE LIVE.

čt 4.6. 2020, 19h
KDO JSEM V SEXU?

Muži jsou všichni stejní! Ne, rozhodně ne!
V tomto webináři se podíváme na různé role a způsoby, jak se muži chovají v sexu.  
To samozřejmě zahrnuje i způsoby, jak se k sexu “dostáváme”: jak flirtujete, přibližujeme se nebo navazujete kontakt a sex!
- Jsi hodný chlapec?

- Jsi dominantní?

- Jsi utěšitel?

- Perfekcionista? 

- Ten citlivý, tvrdý chlapík, macho, bázlivý ...

Připojit živě se můžete přes aplikaci ZOOM interaktivně nebo pasivně sledovat pomocí  YOUTUBE LIVE.

O výcviku Mužská sexualita

Webináře jsou ochutnávkou pro nadcházející již 7. ročník výcviku Vědomá mužská sexualita, začínající v červnu. Výcvik je pro vás vstupenkou k tomu, jak do svého mužského života přinést více jasnosti, hloubky a uzdravení.

Týká se to vás, ať už jste ve vztahu po desetiletí, žijete v otevřeném manželství nebo v sešívané rodině, nebo jste svobodní… nebo v jakémkoliv jiném stavu ve vašich vztazů.

Naučit se vztahovat se k naší mužské sexuální energii vědomým způsobem, je cesta, jak se naučit zapojovat a používat vaši sílu a vášeň ve souladu se svým srdcem a svou přítomností a tvořit si jako muž naplňující život.

Pokud usilujete o vytvoření trvalé intimity, cítíte se odříznuti od své síly, odpojeni od svého srdce nebo je pro vás náročné si říci o to, co v životě chcete, pak je tento výcvik pro vás.

Výcvik bude pro užitečný také v případě, že se opakovaně ocitáte ve smyčce vlastních destrukčních vzorců kolem sexuality a vztahů, ať už jde o konflikty, závislosti nebo ztrátu jiskry v intimitě, nebo dokonce touhy po životě!

Je to také pro vás, pokud chcete obnovit své spojení s vědomou mužskou energií, najít nové autentické propojení s ostatními muži, nebo se prostě posunout a v umění vztahu, milovat a žít autenticky a se záměrem.

Webinář proběhne na Zoomu - jednoduché online komunikační platformě (přidejte technické informace…), která umožňuje interakci, vidět se navzájem, klást otázky a dokonce mít malé skupinové sdílení…. Je to silný způsob, jak se plně setkat, zatímco jsme fyzicky vzdálení!

Webinář je v angličtině tlumočený do češtiny.


Kruh vede Gregor Khushru Steinmaurer

Věnuji se systemické terapii, vedu semináře, učím meditaci a jsem zcela odevzdán výzkumu a objevování Vědomí a života v celistvosti. Při studiích historie a filozofie jsem poznal učení známého učitele a mystika Osha. To mě přivedlo do Indie, kde jsem začal studovat terapii a vedení skupin. Učím a pracuji s mnoha různými metodami východu a západu, např. intenzivní Vědomí, tibetské pulsní léčení, zenový mentoring a gestalt, práce s tělem a masáže, vnímání energie, NLP, primární terapie a léčení traumata (somatic experiencing). Vedu workshopy po celém světě se záměrem integrace meditace, terapie a nových přístupů k léčení do nové formy Spirituality. Také spolupracuji se svou partnerkou Komalou na tématech mužsko-ženské polarity a vztahů v rámci výcviků „Výcvik pro život". Mou největší vášní a výživou je setkávání s lidmi se záměrem vzájemné inspirace a prohlubování uvědomování si toho, co znamená žít vědomý, plnohodnotný a radostný život.
Co ti dala účast ve výcviku mužského kruhu?
Účast na výcviku mi dala pohlédnout pod další vrstvu mého vnitřního muže, jeho soužití s vnitřní ženou a dítětem.

Co ti dává mužský kruh pro tvůj život?

Dostal jsem dar, začal jsem žít a prožívat mého muže, cítit ho, dostal jsem sílu kruhu a mých předků...
Martin Houdek
Co mi to dalo a dává?

Jednoduše řečeno: sílu. Sílu a věděni, že je možné a reálné zrealizovat vizi, kterou již dlouho znám. Vědomí toho, že kromě vize mám i sílu ji uskutečnit. Je to víc než jen pocit štěstí a naplnění, je to pro mě mnohem víc, než lze popsat slovy. Díky mužskému kruhu a jeho síle vím, že má smysl hledat pravou podstatu věcí.
Václav Němeček
Co mi to dalo?

Po absolvování série seminářů "Síla muže" si v životě přestávám připadat jako nezvaný cizinec. Ostatní muže již nevnímám jako rivaly, ale jako spolucestující na stejné lodi. Ženy vidím mnohem zdravějším způsobem. Více je toužím poznávat a méně vlastnit, více si od nich dokážu vzít a přitom být méně závislý, mám stále více co dát. Během kurzu jsem toho poznal hodně o lidech, vztazích, světě a hlavně o sobě. Objevuju své schopnosti a vyjasňuje se mi můj další směr.
Michal Filip
Co mi to dalo?

Mně osobně dala účast v mužské skupině to, čeho si v životě nejvíce vážím – překonal jsem sám sebe, svůj strach, svoje obavy, svoje ego. Mnohokrát jsem měl příležitost vzdát svůj záměr a odejít, ale s podporou ostatních můžů jsem to dokázal, našel jsem svoji stezku, po které teď kráčím. Nyní jsem mnohem šťastnější, sám v sobě pevnější, rozhodnější a spokojenější sám se sebou. Nejlepší na tom všem je pro mě zjištění, že jako muž toho můžu vykonat spoustu dobrého pro ostatní bytosti.

Nesmírně si vážím veliké podpory, které se mi uvnitř mužského kruhu dostalo od všech parťáků ve skupině. Bez ní bych svoji cestu nenašel tak snadno.
Jaromír Rous
Co mi to dalo?

Pro mě celý proces hledání vize znamenal větší uvědomění si toho, kdo jsem, jaký jsem a kam bych měl směřovat. Samotný vision quest byl pro mě začátkem cesty a ne jejím cílem. Teď vím, že je možné a usiluji o to, abych každý můj každý den žil vědoměji, každé rozhodnutí dělal s nějakým záměrem a každý okamžik mého života měl nějaký smysl. Sílu a moudrost k tomu jsem v průběhu kurzu čerpal z mužského kruhu.
Pavel Salač
Díky výcviku jsem se dozvěděl zase více o sobě. O svém vnitřním světě i o svých pohledech na ten vnější. V Mužskému kruhu jsem získal konkrétní představu o tom, na čem mohu a musím u sebe pracovat. Navíc cítím úlevu, radost a příval energie díky sdílení mezi chlapama, kteří si vzájemně dávají podporu a úctu. To v mém životě do té doby téměř úplně scházelo. Dříve jsem si musel dodávat hodně odvahy, abych si dovolil být sám sebou. Dnes je pro mě má přirozenost základní věc, ze které vše vychází.
Kamil Houška
Zdeňku, díky moc za Tvoju silu a múdrosť, ktorú nám dávaš. A za inšpiráciu. Je to veľká sila. Som moc rád, že sa môžem od Teba učiť.
Andy
Mužský kruh? "Nejzásadnější investice mého života - investice do vlastní svobody a pochopení že mužská síla nejsou jen svaly - ahou!"
Marcel Jakubovie
V mužském kruhu znovu a znovu prožívám nádherný pocit sounáležitosti s ostatními muži, který je pro mě zdrojem energie, poznání a klidu. Jsem díky výcviku Mužská síla více sám sebou a čím dál tím méně se snažím být někým, koho by ze mě chtěla mít partnerka, děti, rodiče, brácha, šéf, autoři knih o osobním rozvoji nebo článků v módních časopisech pro muže nebo ženy.
Honza
Mužský kruh mě ukázal rozdíl mezi pravdou a pravdivostí, především s pravdivostí sám k sobě.
Josef Raba
Mámza sebou více kurzů týkajících se mužské stránky, tenhle je za mě opravdu hodněintenzivní. Sdílení v bezpečném prostředí mužského kruhu pro mě má obrovskousílu, jednak v tom být vyslyšen a také v tom slyšet příběhy druhých. Projít sivšemi možnými tématy s hromadou dalších chlapů mi pomohlo přijmout svoje stínya chyby, opustit některé věci, které mi už nesloužily, víc se o sobě dozvědět,přijmout svou životní cestu a být pravdivější sám k sobě. A díky tomu se midaří být klidnější, otevřenější a pravdivější i ke světu a lidem okolo mě.
Jindřich Pergler
Ahoj, velké odhodlání a zjištění že ne všechny starosti, a trable jsu tak těžké jak si myslíme. Více se zaměřit do Nitra sebe, více se vnímat v čem je mi fajn. Zvládnout se dá moc, ale s klidem to jde lépe.😀
Miloš Habán
"... do kruhu vchází chlapec, z kruhu vychází muž..."
Michal
Výcvik mi dal (dává) jedinečnou zkušenost dotknout se sebe sama v nejpravdivější možný současný podobě. Zároveň mi pomáhá odhalit, kým jsem byl, kým mohu být, otevírá zapomenuté stránky, zaceluje rány, inspiruje, chladí, hřeje, hořkne, sládne... Vlastně dělá přesně to, o čem hovoříš ve svém promo videu: Nedělá život jednodušším, ale barevnějším. Co tomu dáváš Ty víš asi nejlépe sám, za sebe mohu říct, že jsi pro mě něco jako základní kostička lega - přesně zapadáš do celku, žádná stavba se bez Tebe neobejde, přitom ale nevyčníváš a věříš v sílu všech, kteří stojí okolo Tebe. Za to (a nejen to) si Tě moc vážím. Výcvik bych doporučil zcela jednoduše všem chlapům, kteří čtou tyto řádky. Není náhoda, že je čtete tady a teď. Nejspíš někde uvnitř slyšíte volání, stejně jako jsem ho vloni slyšel já...
Jan

DALŠÍ NAŠE AKCE