PŘEDSTAVENÍ VÝCVIKU

MUŽSKÁ SÍLA - CESTA STŘEDU

Introvečer online
Introvečer k výcviku Mužská síla - cesta středu
>> Životní RESTART <<
11. 12. 2023, 18:30, online (ZOOM)
večerem provází Karel Tůma, Martin Šinal

Záznam webináře

Chceš žít barevnější život, než žiješ teď?

Plnější, radostnější, spokojenější, lepší, šťavnatější, svobodnější,...?  
Víc podle sebe než podle druhých?

A jsi připravený, pro to něco udělat?

Pokud ano, tak se zkus zvednou z gauče
(nebo kde jsi právě unaveně uvízl) a 
zRESTARTUJ SVŮJ ŽIVOT!

Třeba v barvě Mužského kruhu. 

 • Chceš aby ti život dával smysl?
 • Chceš mít nějakou vizi, plán, cíl, který tě ráno vystřelí z postele? 
 • Chceš být svobodnější, spontánnější, odvážnější a autentičtější?
 • Chceš se cítit v pohodě se sebou samým?
 • Chceš být ve své skutečné síle?
 • Chceš problémy i běžné životní trable vnímat spíš jako aktivující výzvu než jako stopku?
 • Chceš se cítit uvolněnější a radostnější i jako partner a táta??
 • Chceš sí být radnější, jako že si opravdu víš rady? 
 • Chceš potkat a mít opravdové přátele? 
 • Chceš prostě žít radostnější život?
 • Chceš jednoduše řečeno ŽÍT, nebo ti stačí jen přežívat ze dne na den?

Je to super, že něco nebo klidně i všechno z toho chceš. To je dobrý začátek, lepší, bych řekl, než kdybys nechtěl.

 

Dokonce to můžeš i mít,...když, když něco z toho, co a jak děláš v životě teď změníš.
Já nevím co to je. Co zrovna TY potřebuješ změnit. zRESTARTOVAT ve svém životě. Ale koktejl "výcvik-skupina-kontinuita-výzvy-vytrvalost-průvodce" tě může silně podpořit v tvém hledání.
Abys našel to, co chceš, potřebuješ, hledáš...

Já to před lety udělal. Začal jsem se zvedat z gauče (obrazně řečeno), pomalu, trpělivě, ale jistě, rozhodně a trvale…řekl jsem si podporu a našel jsem ji.

A teď rozhodně mám barevnější život. Můj život je plnější, radostnější, spokojenější, lepší, šťavnatější, svobodnější, smysluplnější,...  
Žiji ho teď mnohem víc podle sebe než podle druhých.
Můj život je teď dokonce daleko daleko za hranicemi mojí tehdejší představivosti.
A nejsem vyjímkou.

Tohle a mnohem víc ti může přinést tvoje transformace.
Tvoje vykročení na cestu “pro-ŽITÍ života” skrze tvojí účast ve výcviku Mužská síla - cesta středu.

Takže chceš změnu? Tak nečekej a konej.
Nejlepší způsob, jak něco udělat je udělat to.

Zvu tě na ochutnání, seznámení se a popovídání o výcviku Mužská síla - cesta středu.

Představovací večer - 11. 12., online (ZOOM) 18.30 do 20.30.

Těším se na setkání s Tebou.
Každý muž je důležitý. I Ty.

Karel Tůma
Mentor a průvodce výcvikem

Přihláška

Přemýšlíš o výcviku Mužská síla?  Nepřemýšlej, zeptej se!

Karel Tůma

mentor výcviku Mužská síla

Jan Prokopec

mentor výcviku Mužská síla

Jan Čermák

mentor výcviku Mužská síla

Zdenek Kálecký

mentor výcviku Mužská síla

Jan Rudzinskyj

mentor výcviku Mužská síla

Martin Šinal

mentor výcviku Mužská síla

JE VÝCVIK MUŽSKÁ SÍLA PRO MĚ?

S obsahem výcviku a s mentory, kteří výcvik vedou se můžeš seznámit několika způsoby. 

Pořádáme osobní a online introvečery, které jsou zaměřené na výcvik Mužská síla a co by ti tento výcvik mohl přinést. Introvečery obsahují také představení cvičení či témat výcviku. 

Pokud máš zájem probrat tvou situaci osobně s mentorem, tak si můžeš objednat bezplatně 20-minutovou konzultaci s mentorem.

Poslední možnost je seznámit se s námi a s mužskými tématy na tematických online webinářích.

CO JE VÝCVIK MUŽSKÁ SÍLA?

Cesta za smyslem života, za svým Posláním, za Vizí, za Životem

Mužský výcvik svou strukturou a filozofií otevírá možnost vstoupit na cestu objevování, sebepoznávání a sebe-léčení v mužském společenství. K orientaci v dnešním světě plném různých možností je potřeba jít na kost, ke skutečným pravdivým hodnotám. To vyžaduje určitý proces, postupný, soustavný, kontinuální proces. Než se cibule oloupe tak, že se dotkneme pravdy. K dosažení pokroku je třeba jít vytrvale, cílevědomě a krok po kroku.

A přesně o to právě v mužském výcviku jde – během rok a půl trvající cesty přivést muže k jejich nejvnitřnější pravdě. Prošlapat si tu cestu do vlastního chrámu srdce. K síle, k lásce, k soucitu, k rozhodnosti, sebevědomí, prosperitě, … pak už nejsou potřeba žádná slova. Prošlapat si tu cestu osobně. Prošlapat ji tak, aby už nikdy nemohla zarůst plevelem každodenní rutiny a “smrti dávno před úmrtím”.

Za posledních 10 let prošlo mužským výcvikem v Čechách, na Moravě a na Slovensku něco přes 800 mužů.


PŘIJĎ, UVIDÍŠ, POZNÁŠ...

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.

Mentoři výcviku Mužská síla 2024/25

Karel Tůma

mentor výcviku Mužská síla - cesta středu
karel.tuma@ktuma.cz
+420 724 613 631‬
Každý lidský život má svůj smysl, ten smysl do něj vložilo něco vyššího než jsme my. My jsme ale ti, kteří ten smysl mají objevit a žít. Každý lidský život má svůj jedinečný potenciál, dar, který je fajn poznat, rozvinout a doručit světu. Rád kladu otázky odhalující tento smysl, potenciál, dar,….
Kladu je sobě, ostatním i celému kruhu. V otázkách, které si, nejenom v kruhu, pokládáme je totiž už skryta odpověď. Když se sami sebe a světa kolem nás správně ptáme, dostáváme správné odpovědi. Dá se říct, že s námi hovoří Bůh. Hovoří s každým, bez výjimky. Hovoří prostřednictvím jiných lidí, životních okolností, přírody,…já tomu všemu říkám "jiný úhel pohledu". Při setkání v kruhu, při celém procesu výcviku, při objevování sebe sama, skrze výzvy, skrze ostatní účastníky se objevuje "jiných úhlů pohledu" nejvíc.

Vždy máme k dispozici svobodnou vůli se rozhodnout pro doručení nebo nedoručení svého potenciálu, daru, smyslu. Lepší (z každého úhlu pohledu) je doručovat…

Jan Prokopec

mentor výcviku Mužská síla - cesta středu
pepinn@seznam.cz
+420 724 849 329‬
Poté co jsem sloužil 25 let jako voják z povolání jsem ve 40 letech otočil kormidlo života a působím jako mentor a facilitátor. Fascinují mne pokroky, které jsem sám získal díky výcviku „mužská síla“ a možnosti, které mi to do života přináší a rád je předávám dál. Mým mottem je: posouvat lidi dál. Ale první krok je pouze na každém z vás!

Jan Čermák

mentor a kouč
cermi39@gmail.com z
+420 724 851 823‬
Jsem člověk, muž, partner, otec tří dětí a vědomý účastník vlastního života. Přes dvacet let pracuji s lidmi a nepřestává mě udivovat síla lidského ducha a našeho srdce.
Mojí vášní je být průvodcem lidí, kteří chtějí ve svém životě něco víc než doposud. Lidé, kteří převzali odpovědnost za svůj život a za to, jak se jim v něm daří, jak se v něm cítí. Lidé, kteří se rozhodli svůj život změnit. Kteří se rozhodli objevit sílu svého ducha a svého srdce. Těším se na to, že se brzy setkáme.

Zdenek Kálecký

mentor výcviku Mužská síla - cesta středu
zdenek.kalecky@seznam.cz
+420 725 501 332‬
Jmenuji se Zdeněk Kálecký. Se seberozvojovým vzděláváním jsem začal v 17ti letech. Prošel jsem velkým množstvím seminářů a kurzů. Některé byly založené na čistě fyzické práci s tělem, nebo dechem, některé na práci s emocemi a myslí nebo energií. Velkou část pozornosti a času jsem věnoval duchovním naukám, meditacím a léčení. Vše čím jsem procházel, provázela jedna velká a naprosto zásadní otázka.
Ta otázka zní: KDO JSEM? Někdy byla velmi zřetelná a někdy nenápadně prosakovala z pozadí. Největší zdroj léčení jsem rozpoznal v lásce. Ta začíná u sebelásky. Ta je výsledkem sebepřijetí. A jsme opět u té otázky: kdo jsem?

Mužský kruh i tobě muže pomoci poznat a přijmout, kdo jsi. Mužský kruh ti umožní být viděn, slyšen a přijat dalšími muži. Ve své síle i slabosti, bolesti i radosti. V přijetí se změní mnoho. Je pro tebe připravena cesta. Není lehká. Však vyplatí se.

Zdeněk Jan Weber

mentor výcviku Mužská síla - cesta středu
Zdenek (1975) praktikuje a studuje tibetský budhismus ale také další mystické tradice přes 20 let a věnuje se skupinové terapii, Somatic experiencing a kontemplativnímu způsobu života, je autorem 3 knih a jeho kurzy a semináři prošli za posledních 15 let přes 5000 lidí. Každoročně vede lidi na poutě do Jeruzaléma a Izraele a na poušť, Do Indie na Arunáčalu a je velkým fanouškem integrálního pojetí života a integrální filozofie, je otcem 3 dětí a manželem Šárky. Je to vášnivý cestovatel, autor a průvodce lidí na cestě k pravdivé svobodné spirituální zkušenosti.

Jan Rudzinskyj

mentor výcviku Mužská síla - cesta středu
jan@janrudzinskyj.cz
‭+420 777 100 121
Jan (1969): Cestu praktikuju v tomto vtělení vědomě od roku 1994 (předtím jsem praktikoval také, jen jsem to ještě nevěděl:). Medituju cvičím bojová umění a čchi kung, dechová cvičení a otužování. Praktikuju i šamanskou cestu a s amazonskými šamany jsem strávil hodně času. Cestu praktikuju na zemi i ve vzduchu, kdy létám jako levé křídlo akrobatické skupiny The Flying Bulls Aerobatic Team. Meditativní poutě jsou nedílnou součástí mého života.

Martin Šinal

mentor výcviku Mužská síla - cesta středu
sinal.martin@gmail.com
‭+420 608 238 775
Je to už mnoho let, co jsem se začal dívat za oponu. Za oponu naučenýho chování, vzorců a stereotypů. Stereotypů, které zařizovaly frustrace, vyhoření, nefunkční vztahy, nebyl jsem rád ani sám se sebou. Zato jsem měl výbornou kariéru, byl ukázkovým hodným klukem a mužem bez vize.
Cesta osobního rozvoje mne provedla postupným opuštěním nefungujícího k nalezení toho, co je to "moje" pravdivé, v tento okamžik. Ano, často byla ta cesta trnitá, končila ve slepých uličkách. Ale konečně mám pocit, že je žebřík života, po kterém stoupám, opřený o správnou zeď.
Krom toho téměř 10 let působím v manažerských pozicích v automotive, ale pracoval jsem rok i v kavárně. V pozici kouče pracuji s posledními poznatky neurověd, nicméně těžím rovněž ze 4 letého výcviku průvodců vision questu. Nejvíce mě těší a naplňuje přispívat lidem k jejich růstu.