MUŽSKÝ KRUH TIŠNOV

Otevřený Mužský kruh -
držíme prostor pro Tebe a Tvůj příběh

Mužská síla potřebuje pravidelné oživení. To se může dít skrze mužské společenství, kde panuje bezpečí, důvěra a vzájemný respekt.

V mužském kruhu jsme inspirováni způsobem sdílení zvaným council/poradní kruh. Je to upřímné sdílení a naslouchání, otevřené sebevyjádření bez strachu a masek v atmosféře maximálního respektu, důvěry, empatie a přijetí každého účastníka, takovým jaký je. Má ozdravný efekt pro mužskou psychiku.

Na tomto kruhu můžeš dát bezpečnou podporující pozornost ostatním mužům a zároveň, přes otázky, nahlédnout hlouběji na svůj příběh z perspektivy ostatních chlapů.

Pravidelné setkávání v otevřeném a bezpečném prostředí mužském kruhu je pro nás léčivé, inspirující a osvobozující. Dodává nám sílu do každodenního života v realitě. Tak jako tankujete svá auta u čerpacích stanic, chodíme tankovat energii a sílu do mužských kruhů, aby nám motor dobře jel.

Pravdivé sdílení léčí a podporuje růst Tebe i ostatních - přijď - jsi vítán.
Vezmi si sebou podložku na sezení.

Těšíme se na vás
Honza a Lukáš

Chceš být informován o akcích a setkáních tohoto regionálního kruhu?

Chceš také dostávat informace o akcích a výcvicích Mužského kruhu ČR?*

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:

KDY

Kruh se koná každých 14 dní v úterý od 18h45 mimo školní prázdniny, detail viz FB profil Kruhy Tišnov

KDE

Dle ročního období buďto v Jazzovém sálu MěKS Tišnov, Brněnská 152, 666 01 Tišnov
nebo u ohně v okolí Tišnova
(přesné místo je vždy uvedeno v pozvánce mailem a v popisu události FB profilu Kruhy Tišnov)

CENA

Doporučený příspěvek na organizaci je 150 Kč, nebo, co peněženka dovolí

KONTAKT

Lukáš Matěna
tel. 733 431 968
email: lukas.matena@gmail.com
Jan Vymětal
tel. 777 422 456
email: jan@janvymetal.cz

Kruhy vedou Jan Vymětal a Lukáš Matěna

Jan Vymětal

Učím se, poznávám, hledám a stále zkouším měnit sám sebe. Zjistil jsem, že okolí lze změnit pouze málo, nebo vůbec. Pokud je moje cesta pravdivá, plná radosti i bolesti, okolí se začne měnit samo. Podařilo se mi navrátit se k sobě samému a vyrůst. Také díky pravdivosti a moudrosti poradního kruhu. Prostým sdílením a naslouchání v bezpečném prostředí mužů jsem v sobě objevil dary a vlastnosti, které dávám své manželce, dětem a mužům. Jsem mužem s vášní pro život, muziku, stavbu svého domu a budování vztahu s nejbližšími. Jsem účastníkem a asistentem výcviku Mužská síla a facilitátor Mužských kruhů. "

Lukáš Matěna

Jsem otec, partner, syn - prostě muž. Na cestě ke svému pravdivému “Já” jsem prošel průšvihy, bolestmi i ztrátami a získal tak pokoru, trpělivost, odolnost a nadhled. To jsou dary, které mohu přinášet do společenství. Pozoruji, že pro dobré a pevné záměry mi nejvyšší Pravda a Láska vychází vstříc. Jako facilitátor Mužského kruhu a facilitátor Community building ve výcviku pomáhám vytvářet bezpečný prostor pro ostatní muže a ženy.

PŘIJĎ, UVIDÍŠ, POZNÁŠ...

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.

Co ti dala účast ve výcviku mužského kruhu?
Účast na výcviku mi dala pohlédnout pod další vrstvu mého vnitřního muže, jeho soužití s vnitřní ženou a dítětem.

Co ti dává mužský kruh pro tvůj život?

Dostal jsem dar, začal jsem žít a prožívat mého muže, cítit ho, dostal jsem sílu kruhu a mých předků...
Martin Houdek
Co mi to dalo a dává?

Jednoduše řečeno: sílu. Sílu a věděni, že je možné a reálné zrealizovat vizi, kterou již dlouho znám. Vědomí toho, že kromě vize mám i sílu ji uskutečnit. Je to víc než jen pocit štěstí a naplnění, je to pro mě mnohem víc, než lze popsat slovy. Díky mužskému kruhu a jeho síle vím, že má smysl hledat pravou podstatu věcí.
Václav Němeček
Co mi to dalo?

Po absolvování série seminářů "Síla muže" si v životě přestávám připadat jako nezvaný cizinec. Ostatní muže již nevnímám jako rivaly, ale jako spolucestující na stejné lodi. Ženy vidím mnohem zdravějším způsobem. Více je toužím poznávat a méně vlastnit, více si od nich dokážu vzít a přitom být méně závislý, mám stále více co dát. Během kurzu jsem toho poznal hodně o lidech, vztazích, světě a hlavně o sobě. Objevuju své schopnosti a vyjasňuje se mi můj další směr.
Michal Filip
Co mi to dalo?

Mně osobně dala účast v mužské skupině to, čeho si v životě nejvíce vážím – překonal jsem sám sebe, svůj strach, svoje obavy, svoje ego. Mnohokrát jsem měl příležitost vzdát svůj záměr a odejít, ale s podporou ostatních můžů jsem to dokázal, našel jsem svoji stezku, po které teď kráčím. Nyní jsem mnohem šťastnější, sám v sobě pevnější, rozhodnější a spokojenější sám se sebou. Nejlepší na tom všem je pro mě zjištění, že jako muž toho můžu vykonat spoustu dobrého pro ostatní bytosti.

Nesmírně si vážím veliké podpory, které se mi uvnitř mužského kruhu dostalo od všech parťáků ve skupině. Bez ní bych svoji cestu nenašel tak snadno.
Jaromír Rous
Co mi to dalo?

Pro mě celý proces hledání vize znamenal větší uvědomění si toho, kdo jsem, jaký jsem a kam bych měl směřovat. Samotný vision quest byl pro mě začátkem cesty a ne jejím cílem. Teď vím, že je možné a usiluji o to, abych každý můj každý den žil vědoměji, každé rozhodnutí dělal s nějakým záměrem a každý okamžik mého života měl nějaký smysl. Sílu a moudrost k tomu jsem v průběhu kurzu čerpal z mužského kruhu.
Pavel Salač
Díky výcviku jsem se dozvěděl zase více o sobě. O svém vnitřním světě i o svých pohledech na ten vnější. V Mužskému kruhu jsem získal konkrétní představu o tom, na čem mohu a musím u sebe pracovat. Navíc cítím úlevu, radost a příval energie díky sdílení mezi chlapama, kteří si vzájemně dávají podporu a úctu. To v mém životě do té doby téměř úplně scházelo. Dříve jsem si musel dodávat hodně odvahy, abych si dovolil být sám sebou. Dnes je pro mě má přirozenost základní věc, ze které vše vychází.
Kamil Houška
Zdeňku, díky moc za Tvoju silu a múdrosť, ktorú nám dávaš. A za inšpiráciu. Je to veľká sila. Som moc rád, že sa môžem od Teba učiť.
Andy
Mužský kruh? "Nejzásadnější investice mého života - investice do vlastní svobody a pochopení že mužská síla nejsou jen svaly - ahou!"
Marcel Jakubovie
V mužském kruhu znovu a znovu prožívám nádherný pocit sounáležitosti s ostatními muži, který je pro mě zdrojem energie, poznání a klidu. Jsem díky výcviku Mužská síla více sám sebou a čím dál tím méně se snažím být někým, koho by ze mě chtěla mít partnerka, děti, rodiče, brácha, šéf, autoři knih o osobním rozvoji nebo článků v módních časopisech pro muže nebo ženy.
Honza
Mužský kruh mě ukázal rozdíl mezi pravdou a pravdivostí, především s pravdivostí sám k sobě.
Josef Raba
Mámza sebou více kurzů týkajících se mužské stránky, tenhle je za mě opravdu hodněintenzivní. Sdílení v bezpečném prostředí mužského kruhu pro mě má obrovskousílu, jednak v tom být vyslyšen a také v tom slyšet příběhy druhých. Projít sivšemi možnými tématy s hromadou dalších chlapů mi pomohlo přijmout svoje stínya chyby, opustit některé věci, které mi už nesloužily, víc se o sobě dozvědět,přijmout svou životní cestu a být pravdivější sám k sobě. A díky tomu se midaří být klidnější, otevřenější a pravdivější i ke světu a lidem okolo mě.
Jindřich Pergler
Ahoj, velké odhodlání a zjištění že ne všechny starosti, a trable jsu tak těžké jak si myslíme. Více se zaměřit do Nitra sebe, více se vnímat v čem je mi fajn. Zvládnout se dá moc, ale s klidem to jde lépe.😀
Miloš Habán
"... do kruhu vchází chlapec, z kruhu vychází muž..."
Michal
Výcvik mi dal (dává) jedinečnou zkušenost dotknout se sebe sama v nejpravdivější možný současný podobě. Zároveň mi pomáhá odhalit, kým jsem byl, kým mohu být, otevírá zapomenuté stránky, zaceluje rány, inspiruje, chladí, hřeje, hořkne, sládne... Vlastně dělá přesně to, o čem hovoříš ve svém promo videu: Nedělá život jednodušším, ale barevnějším. Co tomu dáváš Ty víš asi nejlépe sám, za sebe mohu říct, že jsi pro mě něco jako základní kostička lega - přesně zapadáš do celku, žádná stavba se bez Tebe neobejde, přitom ale nevyčníváš a věříš v sílu všech, kteří stojí okolo Tebe. Za to (a nejen to) si Tě moc vážím. Výcvik bych doporučil zcela jednoduše všem chlapům, kteří čtou tyto řádky. Není náhoda, že je čtete tady a teď. Nejspíš někde uvnitř slyšíte volání, stejně jako jsem ho vloni slyšel já...
Jan