Vědomá mužská sexualita

SUMMER CAMP 2017

18. - 20.8. 2017

Tvořivý prostor Lorien, Nenačovice u Berouna

Buďte zdrávi pánové!

Tento summer camp je pouze pro absolventy výcviku Vědomá mužská sexualita (dříve Mužská sexualita), který proběhl již ve 3 ročnících.

To znamená, že jsou tu již 3 generace absolventů a ty máš bratry a spolu parťáky, kteří prošli stejným programem jako ty.

Poslední výcvik byl dokončen (3. ročník) letos v únoru. Jak se blížil jeho závěr, vznikla silná, společná vůle vytvořit extra modul, z čehož se nakonec narodila myšlenka společného setkání absolventů.

Cítili jsme, že by bylo skvělé setkat se se všemi muži ze všech různých běhů, propojit se a prohloubit práci, kterou děláme. Je to zároveň „sklizeň“, zároveň možnost potkat své kamarády z výcviku a zároveň rozšíření a prohloubení práce uvědomování si mužské síly ve světě.

Chceme přinést všechny naše vhledy, potíže, boje, vize, učení a otázky do společného pole a objevovat, jak (se) s tím můžeme společně „pohnout“.

Takže proto tě srdečně zvu na Summer Camp absolventů výcviku Vědomá mužská sexualita

Tak jako obvykle, budeme společně od pátku do neděle v Lorienu. Můžeme si společně užívat letního času v tak krásném místě jako je Lorien.

Záměr setkání je mít místo pro setkání se, práci, sdílení, tanec, humor, oslavu a učení se jeden od druhého!

Proces budu samozřejmě fascilitovat a zároveň bych rád pozval na tento víkend spolupracujícího ducha a rád bych využil moudrost a bohatství celého pole!

Jsi zván k tomu, aby si přinesl všechny své otázky, porozumění a zkušenosti, tak abychom se mohli učit více o tom, co to znamená být a žít vědomě jako muži.

Abychom toho snadno docílili, uděláme předvýběr témat, která se budou dotýkat více z vás – a současně bude i tak dostatek místa na to, aby se mohlo něco spontánně objevit v rámci našeho setkání.

Jeden z mých nápadů je v jeden moment rozdělit skupinu na menší kruhy a otevřít tzv. strukturu světové kavárny, kdy jednotlivé skupiny se mohou zabývat specifickým tématem, vizí nebo projektem. Také by se mi líbilo, abychom se zapojili všichni do kolektivní konstelace o různých aspektech a kvalitách mužství – a možná jejich vztahu ke kolektivním energiím ženství.

Po registraci na summer camp obdržíš další informace ode mně a od Jirky Žalského, který je hlavním hybatelem myšlenky summer campu. Pozveme tě emailem, abys poslal již teď své otázky, témata, o která máš zájem a požadavky po aktivitách.

Václav Němeček je opět v roli organizátora, vše kolem organizace s ptejte jeho (veagleon@gmail.com).

Na konci této pozvánky mám potřebu vyjádřit, že se jednoduše těším na to, až se s mnohými z vás znovu setkám a až budeme mít náš mužský prostor pro bytí, pro setkání starých a nových přátel a oslavit léto a to, že jsme my muži naživu!

Opravdu budu moc rád, pokud se s tebou znovu setkám a budu ti moc popřát skvělé léto!

S láskou a přáním všeho nej

Gregor Khushru Steinmaurer

Vedoucí workshopu

Gregor Khushru Steinmaurer

(English version available at Gregor\'s Khushru webpage)

Věnuji se systemické terapii, vedu semináře, učím meditaci a jsem zcela odevzdán výzkumu a objevování Vědomí a života v celistvosti. Při studiích historie a filozofie jsem poznal učení známého učitele a mystika Osha. To mě přivedlo do Indie, kde jsem začal studovat terapii a vedení skupin. Učím a pracuji s mnoha různými metodami východu a západu, např. intenzivní Vědomí, tibetské pulsní léčení, zenový mentoring a gestalt, práce s tělem a masáže, vnímání energie, NLP, primární terapie a léčení traumata (somatic experiencing). Vedu workshopy po celém světě se záměrem integrace meditace, terapie a nových přístupů k léčení do nové formy Spirituality. Také spolupracuji se svou partnerkou Komalou na tématech mužsko-ženské polarity a vztahů v rámci výcviků „Výcvik pro život\". Mou největší vášní a výživou je setkávání s lidmi se záměrem vzájemné inspirace a prohlubování uvědomování si toho, co znamená žít vědomý, plnohodnotný a radostný život.

Cena programu

  • 3000 Kč vč. DPH za program

Platební podmínky

Strava + ubytování: cca 1250 Kč, platí se na místě v hotovosti. Cena není přesná, protože je závislá na konkrétním počtu účastníků. 

Souhrnné informace

  • Začátek summer campu: 18.8. 2017
  • Konec summer campu: 20.8. 2017
  • Uzávěrka přihlášek: 16.8. 2017
  • Celková cena workshopu: 3000 Kč vč. DPH (bez jídla a ubytování)
  • Místo konání: Tvořivý prostor Lorien, Nenačovice u Berouna