PRAVDIVOST MEZI MUŽEM A ŽENOU

PRAHA

PRAVDIVOST MEZI MUŽEM A ŽENOU

Být pravdivý je schopnost. Jestli ji chceme rozvíjet, tak ji potřebujeme trénovat v bezpečném prostředí, aby se mohla stát součástí našeho života. 

Pro mě je bezpečným místem pro rozvoj pravdivosti kruh. 

Kruh je pro mě skupinová praxe přítomnosti, pravdivost a naslouchání, kde si dovolujeme být takoví jací jsme. 

Je to vyživující elixír života, který posiluje naše skutečná já, protože masky si dovolujeme aspoň na chvilku odložit. 

Kruh díky svým vodítkům je mimořádný prostor, ve kterém zažíváme bezpečí v němž si dovolujeme sdílet sebe a to včetně částí nás, které bychom jinak nechávali skryté.   

Když dostatečně posílíme svůj sval pravdivosti mezi muži, může přijít čas pro další krok. 

Budování pravdivosti ve vztahu k ženám, zvláště k našim partnerkám. 

Jak se žena o svého muže opřít, když vlastně neví, co se v něm děje, co chce, co nechce, co cítí a co naopak ne? Když naše slova říkají něco, ale vše ostatní říká něco jiného?

A zároveň začít být pravdivý je pro nás často spojené se strachem z toho, co to přinese. Proto to děláme v bezpečném prostředí kruhu. 

Po určitém čase stráveném v ritualizovaném čase v councilu totiž může přijít zázrak. Pravdivost, přítomnost a naslouchání už nebude potřebovat rituál kruhu, ale propíše se do našeho celého vztahu a doplní tak naši každodenní transakční komunikaci.   

Záměry akce:

 • umožnit Ti zažít, co je jiné v pravdivosti mezi muži a mezi muži a ženami
 • posílit Tvou schopnost být pravdivý ve vztahu k ženám
 • umožnit Ti se v bezpečném prostředí potkat se strachem z pravdivosti k ženám
 • představíme TI a pozveme Tě k praxi kruhu v partnerské vztahu

Co Tě čeká:

 • bezpečný prostor
 • kruhová praxe sdílení
 • potkání se s Tvými strachy a také nalezení zdrojů bezpečí v komunikaci
 • osvojení councilové (kruhové) praxe v páru
 • praxe otevírání srdce a sdílení jeho obsahu
 • praxe laskavosti a soucitu
 • praxe všímavosti nejen v komunikaci
 • odkládání masek

Podíváme se na tato témata:

 • Jak moc jsem pravdivý sám k sobě?
 • Jak moc si dovoluji být pravdivý ve vztazích se ženami?
 • Jaké masky nosím?
 • Jak moc si dovoluji ukazovat svoji citlivost a zranitelnost?
 • Přijď se zastavit a pravdivě prozkoumat, jak to máš ve svém životě.

Tato akce je vhodná pro jednotlivce i pro páry.

Těšíme se!

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:

KDY? sobota 25.6. 9.00 - 18.00 hod (1,5 hodiny pauza na oběd)

KDE? Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8

CENA: 2 200 Kč

Kontakty:
Jan Čermák
e-mail: cermi39@gmail.com

PŘIHLÁŠKA

Na akci se již není možné přihlásit

Přihláška níže je pouze pro muže!

Zaregistrujte se pomocí formuláře. Na vaši emailovou adresu vám zašleme podklady k platbě. Pokud chcete vystavit fakturu na firmu, zanechte nám IČ firmy.
(Organizuje Jan Čermák, U první baterie 797/4, 162 00 Praha 6, IČO 07087543, DIČ7904241411)

Kruhy vedou Jana Rosa a Jan Čermák

Jana Rosa

mentorka a koučka
Jsem ženská mentorka a koučka, průvodkyně rituály, ženskými kruhy a seberozvojovými semináři a také lektorka práce s pánevním dnem. Žiji a tvořím v magické krajině Bílých Karpat. Jsem milovnice vědomého ženství, sdílení příběhů, spontánního tance, rituálů a sesterství. Snažím se kráčet po své životní cestě vědomě a inspirovat k tomu i ostatní.

Jan Čermák

Jsem člověk, muž, partner, otec tří dětí a vědomý účastník vlastního života. Přes dvacet let pracuji s lidmi a nepřestává mě udivovat síla lidského ducha a našeho srdce.
Mojí vášní je být průvodcem lidí, kteří chtějí ve svém životě něco víc než doposud. Lidé, kteří převzali odpovědnost za svůj život a za to, jak se jim v něm daří, jak se v něm cítí. Lidé, kteří se rozhodli svůj život změnit. Kteří se rozhodli objevit sílu svého ducha a svého srdce. Těším se na to, že se brzy setkáme.

PŘIJĎ, UVIDÍŠ, POZNÁŠ...

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.

Co ti dala účast ve výcviku mužského kruhu?
Účast na výcviku mi dala pohlédnout pod další vrstvu mého vnitřního muže, jeho soužití s vnitřní ženou a dítětem.

Co ti dává mužský kruh pro tvůj život?

Dostal jsem dar, začal jsem žít a prožívat mého muže, cítit ho, dostal jsem sílu kruhu a mých předků...
Martin Houdek
Co mi to dalo a dává?

Jednoduše řečeno: sílu. Sílu a věděni, že je možné a reálné zrealizovat vizi, kterou již dlouho znám. Vědomí toho, že kromě vize mám i sílu ji uskutečnit. Je to víc než jen pocit štěstí a naplnění, je to pro mě mnohem víc, než lze popsat slovy. Díky mužskému kruhu a jeho síle vím, že má smysl hledat pravou podstatu věcí.
Václav Němeček
Co mi to dalo?

Po absolvování série seminářů "Síla muže" si v životě přestávám připadat jako nezvaný cizinec. Ostatní muže již nevnímám jako rivaly, ale jako spolucestující na stejné lodi. Ženy vidím mnohem zdravějším způsobem. Více je toužím poznávat a méně vlastnit, více si od nich dokážu vzít a přitom být méně závislý, mám stále více co dát. Během kurzu jsem toho poznal hodně o lidech, vztazích, světě a hlavně o sobě. Objevuju své schopnosti a vyjasňuje se mi můj další směr.
Michal Filip
Co mi to dalo?

Mně osobně dala účast v mužské skupině to, čeho si v životě nejvíce vážím – překonal jsem sám sebe, svůj strach, svoje obavy, svoje ego. Mnohokrát jsem měl příležitost vzdát svůj záměr a odejít, ale s podporou ostatních můžů jsem to dokázal, našel jsem svoji stezku, po které teď kráčím. Nyní jsem mnohem šťastnější, sám v sobě pevnější, rozhodnější a spokojenější sám se sebou. Nejlepší na tom všem je pro mě zjištění, že jako muž toho můžu vykonat spoustu dobrého pro ostatní bytosti.

Nesmírně si vážím veliké podpory, které se mi uvnitř mužského kruhu dostalo od všech parťáků ve skupině. Bez ní bych svoji cestu nenašel tak snadno.
Jaromír Rous
Co mi to dalo?

Pro mě celý proces hledání vize znamenal větší uvědomění si toho, kdo jsem, jaký jsem a kam bych měl směřovat. Samotný vision quest byl pro mě začátkem cesty a ne jejím cílem. Teď vím, že je možné a usiluji o to, abych každý můj každý den žil vědoměji, každé rozhodnutí dělal s nějakým záměrem a každý okamžik mého života měl nějaký smysl. Sílu a moudrost k tomu jsem v průběhu kurzu čerpal z mužského kruhu.
Pavel Salač
Díky výcviku jsem se dozvěděl zase více o sobě. O svém vnitřním světě i o svých pohledech na ten vnější. V Mužskému kruhu jsem získal konkrétní představu o tom, na čem mohu a musím u sebe pracovat. Navíc cítím úlevu, radost a příval energie díky sdílení mezi chlapama, kteří si vzájemně dávají podporu a úctu. To v mém životě do té doby téměř úplně scházelo. Dříve jsem si musel dodávat hodně odvahy, abych si dovolil být sám sebou. Dnes je pro mě má přirozenost základní věc, ze které vše vychází.
Kamil Houška
Zdeňku, díky moc za Tvoju silu a múdrosť, ktorú nám dávaš. A za inšpiráciu. Je to veľká sila. Som moc rád, že sa môžem od Teba učiť.
Andy
Mužský kruh? "Nejzásadnější investice mého života - investice do vlastní svobody a pochopení že mužská síla nejsou jen svaly - ahou!"
Marcel Jakubovie
V mužském kruhu znovu a znovu prožívám nádherný pocit sounáležitosti s ostatními muži, který je pro mě zdrojem energie, poznání a klidu. Jsem díky výcviku Mužská síla více sám sebou a čím dál tím méně se snažím být někým, koho by ze mě chtěla mít partnerka, děti, rodiče, brácha, šéf, autoři knih o osobním rozvoji nebo článků v módních časopisech pro muže nebo ženy.
Honza
Mužský kruh mě ukázal rozdíl mezi pravdou a pravdivostí, především s pravdivostí sám k sobě.
Josef Raba
Mámza sebou více kurzů týkajících se mužské stránky, tenhle je za mě opravdu hodněintenzivní. Sdílení v bezpečném prostředí mužského kruhu pro mě má obrovskousílu, jednak v tom být vyslyšen a také v tom slyšet příběhy druhých. Projít sivšemi možnými tématy s hromadou dalších chlapů mi pomohlo přijmout svoje stínya chyby, opustit některé věci, které mi už nesloužily, víc se o sobě dozvědět,přijmout svou životní cestu a být pravdivější sám k sobě. A díky tomu se midaří být klidnější, otevřenější a pravdivější i ke světu a lidem okolo mě.
Jindřich Pergler
Ahoj, velké odhodlání a zjištění že ne všechny starosti, a trable jsu tak těžké jak si myslíme. Více se zaměřit do Nitra sebe, více se vnímat v čem je mi fajn. Zvládnout se dá moc, ale s klidem to jde lépe.😀
Miloš Habán
"... do kruhu vchází chlapec, z kruhu vychází muž..."
Michal
Výcvik mi dal (dává) jedinečnou zkušenost dotknout se sebe sama v nejpravdivější možný současný podobě. Zároveň mi pomáhá odhalit, kým jsem byl, kým mohu být, otevírá zapomenuté stránky, zaceluje rány, inspiruje, chladí, hřeje, hořkne, sládne... Vlastně dělá přesně to, o čem hovoříš ve svém promo videu: Nedělá život jednodušším, ale barevnějším. Co tomu dáváš Ty víš asi nejlépe sám, za sebe mohu říct, že jsi pro mě něco jako základní kostička lega - přesně zapadáš do celku, žádná stavba se bez Tebe neobejde, přitom ale nevyčníváš a věříš v sílu všech, kteří stojí okolo Tebe. Za to (a nejen to) si Tě moc vážím. Výcvik bych doporučil zcela jednoduše všem chlapům, kteří čtou tyto řádky. Není náhoda, že je čtete tady a teď. Nejspíš někde uvnitř slyšíte volání, stejně jako jsem ho vloni slyšel já...
Jan

DALŠÍ NAŠE AKCE

2202

Kruh s Karlem Tůmou - Přestaň být hodným klukem, buď raději sám sebou

22.2. 2024 18:30Prostor 8, Šmilovského 8 120 00 Praha 2 - Vinohrady
Otevřený večerní mužský kruh, 300 Kč, vede Karel Tůma (724…
2302
Výcvik vede Karel Tůma
2302
Introvečer vede Zdeněk Kálecký
2802

Přestupný den: Máš dost času?

28.2. 2024 18:30Sál Orbis, Křižíkova 67, Praha 8 Karlín
vede Martin Doubravský (607 748 413)
Otevřený mužský večerní kruh, 400 Kč (v hotovosti na místě)
2802
Tři důvody proč mají “hodní kluci” vztahy se ženami na…
2902

Mise Radost | promítání filmu a beseda s Janem Rudzinským

29.2. 2024 18:30Prostor 8, Šmilovského 8 120 00 Praha 2 - Vinohrady
Promítání pro muže a ženy, 300 Kč, vede Jan Rudzinskyj,…
0403
Introvečer se Zdeňkem Káleckým
0603
Introvečer vede Jan Čermák a Karel Tůma
1203
Výcvik vede Karel Tůma. Jak se vysvobodit ze syndromu hodného…
1503
Výcvik vede Zdenek Kálecký
0304
Výcvik vede Jan Čermák. Jak se vysvobodit ze syndromu hodného…
2404

JARNÍ TAŤKÁRIUM 2024

24.4. 2024 09:30 - 28.4. 2024Malý Ratmírov, Jindřichův Hradec, Kemp u Kapličky
Akce pro pro otce s dětmi od 4 do 15…
0605
Výcvik vede Jan Prokopec. Jak se vysvobodit ze syndromu hodného…
1705

Vědomá mužská sexualita - Umění vědomého vztahu 2024

17.5. 2024 14:00 - 8.12. 2024Ekocentrum Bílý mrak, Šachov u Borohrádku
Roční výcvik s Václavem Němečkem & Gregorem Steinmaurerem
0308

BUSHCRAFT Taťkárium

3.8. 2024 09:30 - 10.8. 2024Karlínská obchodní akademie, Praha - Karlín
Prázdninové taťkárium malé skupinky tátů s dětmi 2023/24
1208

LETNÍ TAŤKÁRIUM 2024

12.8. 2024 09:30 - 18.8. 2024Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí
10. ročník úspěšného projektu pro táty s jejich dětmi
2308

Taťkárium VESELÉ PLUTÍ 2024

23.8. 2024 - 25.8. 2024ORLICE
Voda pro otce a děti