PŘEDSTAVENÍ VÝCVIKU

MUŽSKÁ SÍLA 2022

Introvečer živě - Praha
„ŽIVOTNÍ RESTART…“
9. 11. 2022, 18:30, Praha, Sál Valkýra (mapa)

ŽIVOTNÍ RESTART…

Co to znamená? Znamená to znovu nastartovat svůj život. Znovu začít žít.

Máš (někdy, občas, stále,..) pocit, že tvůj život se ubírá od ničeho k ničemu? Každý další nový den je stejný jako ten předchozí a ten předtím a předtím,..? Máš někdy pocit, že ti život protéká mezi prsty jako jemný písek a jediné, co zůstává je pocit zaprášených rukou a hořko v ústech?
Tolik se snažíš, makáš a výsledek… nic. Marnost?

No možná to není tak dramatické a něco za tebou zůstává. Trochu spokojenosti se tam vydolovat dá. Dokonce ti to někdo třeba i závidí. 

Ale, ale ve skutečnosti… ve skutečnosti to žádná hitparáda není. 

Pocit, který máš je:
A to je jako všechno? Takhle to bude až do konce? Do smrti?...
Jo tak to bude. Pokud ty sám něco nezměníš.

 

Ano toto se nám mužům děje.
Častěji než si myslíš. Je to celkem obvyklý “symptom”, který muže (různého věku) přivádí do výcviku Mužská síla - cesta středu, nebo Přestaň být hodným klukem.

Jak žijeme a dospíváme, děláme většinou a průběžně to, “co je třeba”

Někdy máme i radost z výsledku…dokonce nás za to chválí. Někdy nám závidí a dokonce nás kopírují. Někdy ne, to když se to sere už od začátku a přestože dál děláme “všechno co umíme”.

No a pak, když si jednoho dne konečně přiznáme, že jsme někde (třeba jen v nějaké dílčí životní oblasti) sešli z cesty. A že už nějaký čas bloudíme. A že už dávno nám to dělání toho “co je třeba, co umíme” nepřináší ten správný výsledek. Ten správný pocit ze života, pak je třeba se zastavit. 
Přestat horečnatě hledat “co ku..a je ještě třeba” dělat. 

Je potřeba se podívat “co je SKUTEČNĚ A OPRAVDU třeba” dělat.

K tomu, aby bylo uviděno, co je SKUTEČNĚ třeba, je nutné se podívat do zrcadla. Tím zrcadlem je myšleno pravdivé společenství jiných mužů. Síla a podpora skupiny, přátelství, otevřenost, odvaha podívat se na nepříjemné pravdy, laskavé a láskyplné vyléčení utržených ran, inspirace skrz příběhy souputníků,… to všechno je to zrcadlo.

V něm pak uvidíš nejen svůj skutečný příběh s otcem, s matkou. Pravdivý příběh svojí puberty, dětství,.. Uvidíš v něm i všechny záseky, zranění a křivdy, které si stále ještě neseš. Uvidíš v něm ale i všechny svoje dary, svoje talenty a skutečné kompetence a dokonce i to dobrodiní, kterého se ti dostalo a na které jsi v každodenním běhu už zapomněl.

A to je ten restart. Zastavení, zklidnění, vystředění, znovu nadechnutí...a znovu vykročení. Jinak. Nově.

Samotnému se to hledá těžko. Knihy, podcasty a “poučná videa” dlouhodobě nepomůžou. Jsou instantní a univerzální, pro všechny. Ne pro tebe osobně.
Jen nasměrují.

Jít pak musíš sám. A samotnému se jde těžko. 
Lépe se jde ve skupině a s průvodcem.
Každopádně odšlapat to musíš. Jiná cesta není.. 
Platí a funguje jen to, co sám projdeš. Co si osobně prožiješ, procítíš a uskutečníš. Na vlastní kůži.

Tyto zkušenosti pak zRESTARTUJÍ (zrestaurují) tvůj život.

Chceš to ochutnat, v homeopatické podobě jednoho večera? 
Trochu si cucnout té podpory, otevřenosti, pravdivosti, síly,..? 
Trochu se přiblížit a dotknout se svého středu?
Udělat si (možná první) osobní zkušenost? 

Přijď ve středu 9/11 v 18:30 na představovací večer výcviku Mužská síla - cesta středu do Prahy (Sál Valkýra). 

Těším se.

Karel Tůma 
průvodce výcvikem Mužská síla

MAPA

Přihláška

Přemýšlíš o výcviku Mužská síla?  Nepřemýšlej, zeptej se?

Karel Tůma

mentor výcviku Mužská síla
1. běh

Jan Prokopec

mentor výcviku Mužská síla
2. běh

Jan Čermák

mentor výcviku Mužská síla
3. běh

Zdenek Kálecký

mentor výcviku Mužská síla
4. běh

JE VÝCVIK MUŽSKÁ SÍLA PRO MĚ?

S obsahem výcviku a s mentory, kteří výcvik vedou se můžeš seznámit několika způsoby. 

Pořádáme osobní a online introvečery, které jsou zaměřené na výcvik Mužská síla a co by ti tento výcvik mohl přinést. Introvečery obsahují také představení cvičení či témat výcviku. 

Pokud máš zájem probrat tvou situaci osobně s mentorem, tak si můžeš objednat bezplatně 20-minutovou konzultaci s mentorem v hodnotě 500 Kč.

Poslední možnost je seznámit se s námi a s mužskými tématy na tematických online webinářích.

CO JE VÝCVIK MUŽSKÁ SÍLA?

Cesta za smyslem života, za svým Posláním, za Vizí, za Životem

Mužský výcvik svou strukturou a filozofií otevírá možnost vstoupit na cestu objevování, sebepoznávání a sebe-léčení v mužském společenství. K orientaci v dnešním světě plném různých možností je potřeba jít na kost, ke skutečným pravdivým hodnotám. To vyžaduje určitý proces, postupný, soustavný, kontinuální proces. Než se cibule oloupe tak, že se dotkneme pravdy. K dosažení pokroku je třeba jít vytrvale, cílevědomě a krok po kroku.

A přesně o to právě v mužském výcviku jde – během rok a půl trvající cesty přivést muže k jejich nejvnitřnější pravdě. Prošlapat si tu cestu do vlastního chrámu srdce. K síle, k lásce, k soucitu, k rozhodnosti, sebevědomí, prosperitě, … pak už nejsou potřeba žádná slova. Prošlapat si tu cestu osobně. Prošlapat ji tak, aby už nikdy nemohla zarůst plevelem každodenní rutiny a “smrti dávno před úmrtím”.

Za posledních 9 let prošlo mužským výcvikem v Čechách, na Moravě a na Slovensku něco přes 600 mužů.


PŘIJĎ, UVIDÍŠ, POZNÁŠ...

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.

Mentoři výcviku Mužská síla 2023/24

Karel Tůma

mentor výcviku Mužská síla
karel.tuma@ktuma.cz
+420 724 613 631‬
Každý lidský život má svůj smysl, ten smysl do něj vložilo něco vyššího než jsme my. My jsme ale ti, kteří ten smysl mají objevit a žít. Každý lidský život má svůj jedinečný potenciál, dar, který je fajn poznat, rozvinout a doručit světu. Rád kladu otázky odhalující tento smysl, potenciál, dar,….
Kladu je sobě, ostatním i celému kruhu. V otázkách, které si, nejenom v kruhu, pokládáme je totiž už skryta odpověď. Když se sami sebe a světa kolem nás správně ptáme, dostáváme správné odpovědi. Dá se říct, že s námi hovoří Bůh. Hovoří s každým, bez výjimky. Hovoří prostřednictvím jiných lidí, životních okolností, přírody,…já tomu všemu říkám "jiný úhel pohledu". Při setkání v kruhu, při celém procesu výcviku, při objevování sebe sama, skrze výzvy, skrze ostatní účastníky se objevuje "jiných úhlů pohledu" nejvíc.

Vždy máme k dispozici svobodnou vůli se rozhodnout pro doručení nebo nedoručení svého potenciálu, daru, smyslu. Lepší (z každého úhlu pohledu) je doručovat…

Jan Prokopec

mentor výcviku Mužská síla
pepinn@seznam.cz
+420 724 849 329‬
Poté co jsem sloužil 25 let jako voják z povolání jsem ve 40 letech otočil kormidlo života a působím jako mentor a facilitátor. Fascinují mne pokroky, které jsem sám získal díky výcviku „mužská síla“ a možnosti, které mi to do života přináší a rád je předávám dál. Mým mottem je: posouvat lidi dál. Ale první krok je pouze na každém z vás!

Jan Čermák

mentor a kouč
cermi39@gmail.com z
+420 724 851 823‬
Jsem člověk, muž, partner, otec tří dětí a vědomý účastník vlastního života. Přes dvacet let pracuji s lidmi a nepřestává mě udivovat síla lidského ducha a našeho srdce.
Mojí vášní je být průvodcem lidí, kteří chtějí ve svém životě něco víc než doposud. Lidé, kteří převzali odpovědnost za svůj život a za to, jak se jim v něm daří, jak se v něm cítí. Lidé, kteří se rozhodli svůj život změnit. Kteří se rozhodli objevit sílu svého ducha a svého srdce. Těším se na to, že se brzy setkáme.

Zdenek Kálecký

mentor výcviku Mužská síla
zdenek.kalecky@seznam.cz
+420 725 501 332‬
Jmenuji se Zdeněk Kálecký. Se seberozvojovým vzděláváním jsem začal v 17ti letech. Prošel jsem velkým množstvím seminářů a kurzů. Některé byly založené na čistě fyzické práci s tělem, nebo dechem, některé na práci s emocemi a myslí nebo energií. Velkou část pozornosti a času jsem věnoval duchovním naukám, meditacím a léčení. Vše čím jsem procházel, provázela jedna velká a naprosto zásadní otázka.
Ta otázka zní: KDO JSEM? Někdy byla velmi zřetelná a někdy nenápadně prosakovala z pozadí. Největší zdroj léčení jsem rozpoznal v lásce. Ta začíná u sebelásky. Ta je výsledkem sebepřijetí. A jsme opět u té otázky: kdo jsem?

Mužský kruh i tobě muže pomoci poznat a přijmout, kdo jsi. Mužský kruh ti umožní být viděn, slyšen a přijat dalšími muži. Ve své síle i slabosti, bolesti i radosti. V přijetí se změní mnoho. Je pro tebe připravena cesta. Není lehká. Však vyplatí se.