Introvečer v Praze
SYNDROM HODNÉHO KLUKA

Představovací introvečer živě v Praze
k výcviku Přestaň být hodným klukem
27. 5. 2024 od 18.00
- Praha 6, Náměstí na Santince 2440/5, Scio škola, (mapa)

SYNDROM HODNÉHO KLUKA

Jak se vysvobodit ze syndromu hodného kluka a žít pravdivý, naplněný a smysluplný mužský, partnerský, rodinný, pracovní život
aneb Jak uzdravit svou mužskou sílu?

Cítíš volání objevit odpovědi na tyhle otázky? Chceš vykročit na cestu k celistvému mužkému životu? 

A zároveň Tě zajímá o čem je tenhle výcvik?

Přijď na představovací večer výcviku Přestaň být hodným klukem, který se koná v Scio škola Praha 6, Náměstí na Santince 2440/5, 27. 5. 2024 od 18.00. Doraž prosím v 17.45, abychom mohli začít včas.

Na introvečeru budeme mluvit o syndromu hodného kluka, jeho vzniku, tom, jak se projevuje a jaké následky má pro mužský život. 
Poskytneme vám možnost zažít některé z metod, které ve výcviku používáme. 
Dáme vám prostor se zeptat na to, co dalšího potřebuje o výcviku, metodách, syndromu hodného kluka či o nás vědět. 

Těšíme se na viděnou

- Jan Prokopec
Mentor Mužského kruhu

MAPA

Přihláška

Průvodci výcviku

Výcviky vedou zkušení a vyškolení mentoři mužského kruhu a koučové, kteří pracují s muži a pro muže a jejich osobní rozvoj již několik let, provedli a zrealizovali desítky seminářů a výcviků, on-line konferencí.

Jan Prokopec

mentor a průvodce
Oženil jsem se s krásnou ženou měl 2 krásné dcery a najednou jsem měl pocit, že jde vše blbě. Krize a zpočátku pocit, že chyba je jen v tom druhém. Můj život, ten kamínek, který uvolnil lavinu, byla kniha Rádce pravého muže. Uvědomil jsme si, že trpím syndromem hodného kluka. Časem jsem odešel jsem z armády, kde jsem strávil 25 let a začal novou životní pouť. Od roku 2018 působím jako mentor a facilitátor. Fascinují mne pokroky, které jsem sám udělal a možnosti, které mi to do života přineslo. Rád je předám dál. Ale první krok ke změně, to že jej chcete udělat, je pouze na každém z vás!