BEZPLATNÁ OCHUTNÁVKA VÝCVIKU
Přestaň být hodným klukem - běh Plzeň

PŘEDSTAVOVACÍ INTROVEČER
k výcviku Přestaň být hodným klukem - běh Plzeň
21.6. od 18.30
- Plzeň, Božkovský ostrov, mapa - místo konání

Jak se vysvobodit ze syndromu hodného kluka a žít pravdivý, naplněný a smysluplný mužský, partnerský, rodinný, pracovní život
aneb
Jak uzdravit svou mužskou sílu

Cítíš volání objevit odpovědi na tyhle otázky? Chceš vykročit na cestu k celistvému mužkému životu? 
A zároveň Tě zajímá o čem je tenhle výcvik?
Tak doraž na introvečer, který se koná v Plzni, Božkovský ostrov v úterý 21. 6. od 18.30.

REGISTRACE

Průvodci výcviku

Výcviky vedou zkušení a vyškolení mentoři mužského kruhu a koučové, kteří pracují s muži a pro muže a jejich osobní rozvoj již několik let, provedli a zrealizovali desítky seminářů a výcviků, on-line konferencí.

Martin Šinal

mentor a kouč
Je to několik let co jsem se začal dívat za oponu. Za oponu naučenýho chování, vzorců a stereotypů. Občas ale přestaly dávat smysl v některých situacích, neuměly odpovídat na otázky. Například co je to mužství? Jak (ho) žít? co je vize? proč mě ta žena tak rozhodila? Jak stereotypy erodovaly, tak se ke mě dostávaly i pocity, který jsem do tý doby měl velmi silně pod kontrolou.Prošel jsem zmatkem, rozložením a naštěstí i složením. Potkal jsem a poznal spoustu mých záchranných brzd/vzorců - hodnýho kluka, pak vzorec co mi vybíral partnerky, vnitřního účetního a celou plejádu dalších vzorců ... bylo jich snad stejně jako vzorců vysokoškolský matematiky 🙂 Po prozření co je za oponou a několika letech k tomu jsem se rozhodl vytvořit komunitu chlapů, kteří na sobě chtějí taky pracovat a scházet se, díky tomu fungují Mužské kruhy v Plzni. Stejně tak asistuji na výcvicích mužské síly, účastním se výcviku průvodců Vision Questu. A čím dám tím víc poznávám kdo jsem.