Představovací introvečer živě v Plzni
k výcviku Přestaň být hodným klukem
20. 7. od 18.30 - Božkovský ostrov, Plzeň (mapa)

SYNDROM HODNÉHO KLUKA

Jak se vysvobodit ze syndromu hodného kluka a žít pravdivý, naplněný a smysluplný mužský, partnerský, rodinný, pracovní život
aneb Jak uzdravit svou mužskou sílu?

Cítíš volání objevit odpovědi na tyhle otázky? Chceš vykročit na cestu k celistvému mužkému životu? 

A zároveň Tě zajímá o čem je tenhle výcvik?

Přijď na představovací večer výcviku Přestaň být hodným klukem, který se koná u ohniště na Božkovském ostrově, ve čtvrtek 20.7 od 18.30 do 21.30. Doraz prosím v 18.15, abychom mohli začít včas.

Na introvečeru budeme mluvit o syndromu hodného kluka, jeho vzniku, tom, jak se projevuje a jaké následky má pro mužský život. 
Poskytneme vám možnost zažít některé z metod, které ve výcviku používáme. 
Dáme vám prostor se zeptat na to, co dalšího potřebuje o výcviku, metodách, syndromu hodného kluka či o nás vědět. 

Těšíme se na viděnou

- Martin Šinal
Mentor Mužského kruhu

MAPA

Přihláška

Přihlášení na email sinal.martin@gmail.com, platba příspěvku na organizaci (300,- Kč) na místě.

Průvodci výcviku

Výcviky vedou zkušení a vyškolení mentoři mužského kruhu a koučové, kteří pracují s muži a pro muže a jejich osobní rozvoj již několik let, provedli a zrealizovali desítky seminářů a výcviků, on-line konferencí.

Martin Šinal

mentor a kouč
Je to několik let co jsem se začal dívat za oponu. Za oponu naučenýho chování, vzorců a stereotypů. Občas ale přestaly dávat smysl v některých situacích, neuměly odpovídat na otázky. Například co je to mužství? Jak (ho) žít? co je vize? proč mě ta žena tak rozhodila? Jak stereotypy erodovaly, tak se ke mě dostávaly i pocity, který jsem do tý doby měl velmi silně pod kontrolou.Prošel jsem zmatkem, rozložením a naštěstí i složením. Potkal jsem a poznal spoustu mých záchranných brzd/vzorců - hodnýho kluka, pak vzorec co mi vybíral partnerky, vnitřního účetního a celou plejádu dalších vzorců ... bylo jich snad stejně jako vzorců vysokoškolský matematiky 🙂 Po prozření co je za oponou a několika letech k tomu jsem se rozhodl vytvořit komunitu chlapů, kteří na sobě chtějí taky pracovat a scházet se, díky tomu fungují Mužské kruhy v Plzni. Stejně tak asistuji na výcvicích mužské síly, účastním se výcviku průvodců Vision Questu. A čím dám tím víc poznávám kdo jsem.