Introvečer v Praze
SYNDROM HODNÉHO KLUKA

Představovací introvečer živě v Praze
k výcviku Přestaň být hodným klukem
28. 6. od 18.30 - Týnská ulička 1064/6, Praha, Maitrea, (mapa)

SYNDROM HODNÉHO KLUKA

Jak se vysvobodit ze syndromu hodného kluka a žít pravdivý, naplněný a smysluplný mužský, partnerský, rodinný, pracovní život
aneb Jak uzdravit svou mužskou sílu?

Cítíš volání objevit odpovědi na tyhle otázky? Chceš vykročit na cestu k celistvému mužkému životu? 

A zároveň Tě zajímá o čem je tenhle výcvik?

Přijď na představovací večer výcviku Přestaň být hodným klukem, který se koná v Malém sále v Maitree, Týnská ulička 6, Praha 1, ve středu 28. 6. od 18.30 do 21.30. Doraž prosím v 18.15, abychom mohli začít včas.

Na introvečeru budeme mluvit o syndromu hodného kluka, jeho vzniku, tom, jak se projevuje a jaké následky má pro mužský život. 
Poskytneme vám možnost zažít některé z metod, které ve výcviku používáme. 
Dáme vám prostor se zeptat na to, co dalšího potřebuje o výcviku, metodách, syndromu hodného kluka či o nás vědět. 

Těšíme se na viděnou

- Jan Čermák a Jan Prokopec
Mentoři Mužského kruhu

MAPA

Přihláška

Průvodci výcviku

Výcviky vedou zkušení a vyškolení mentoři mužského kruhu a koučové, kteří pracují s muži a pro muže a jejich osobní rozvoj již několik let, provedli a zrealizovali desítky seminářů a výcviků, on-line konferencí.

Jan Prokopec

mentor a průvodce
Poté co jsem sloužil 25 let jako voják z povolání jsem ve 40 letech otočil kormidlo života a působím jako mentor a facilitátor. Fascinují mne pokroky, které jsem sám získal díky výcviku „mužská síla“ a možnosti, které mi to do života přináší a rád je předávám dál. Mým mottem je: posouvat lidi dál. Ale první krok je pouze na každém z vás!

Jan Čermák

mentor a kouč
Jsem člověk, muž, partner, otec tří dětí, vystudovaný ekonom, personalista, kouč a facilitátor mužských kruhů. Prvních třicet let jsem svůj život žil a táhnul hlavou. Se svým srdcem jsem byl jen málo ve spojení. Na cestu k němu jsem se vydal díky narození mé dcery. Cesta vedla přes terapii, rodinné konstelace, kineziologii, a zavedla mě až do výcviku Mužská síla. Zjistil jsem, že mužský kruh je místo, kam patřím. Místo, kde jsem doma. Věřím, že každý člověk se narodil, aby byl králem v království svého vlastního života. Věřím, že každý umí překonat těžkosti a výzvy, se kterými se v životě potýká. Stačí nám vytvořit podmínky a prostor pro nalezení vlastního osobitého způsobu, jak žít svůj život. Stačí někdo, kdo nás vidí, věří v nás, respektuje nás a podporuje takové, jací jsme. Stačí najít tuhle osobu sám v sobě. Já jsem tenhle dar v mužském kruhu dostal a cítím volání tenhle dar předávat dále.