Online introvečer
SYNDROM HODNÉHO KLUKA

Online představovací introvečer
k výcviku Přestaň být hodným klukem
6. 3. od 18.30, online (ZOOM)

SYNDROM HODNÉHO KLUKA

Jak se vysvobodit ze syndromu hodného kluka a žít pravdivý, naplněný a smysluplný mužský, partnerský, rodinný, pracovní život
aneb Jak uzdravit svou mužskou sílu?

Cítíš volání objevit odpovědi na tyhle otázky? Chceš vykročit na cestu k celistvému mužkému životu? 

A zároveň Tě zajímá o čem je tenhle výcvik?

Připoj se na představovací introvečer k výcviku Přestaň být hodným klukem, který se koná online (aplikace ZOOM) 6. března od 18.30.

Na introvečeru budeme mluvit o syndromu hodného kluka, jeho vzniku, tom, jak se projevuje a jaké následky má pro mužský život. 
Poskytneme vám možnost zažít některé z metod, které ve výcviku používáme. 
Dáme vám prostor se zeptat na to, co dalšího potřebuje o výcviku, metodách, syndromu hodného kluka či o nás vědět. 

Těšíme se na viděnou

- Jan Čermák, Karel Tůma
Mentoři Mužského kruhu

Registrace

Průvodci výcviku

Výcviky vedou zkušení a vyškolení mentoři mužského kruhu a koučové, kteří pracují s muži a pro muže a jejich osobní rozvoj již několik let, provedli a zrealizovali desítky seminářů a výcviků, on-line konferencí.

Karel Tůma - Praha

mentor, průvodce výcviky
Každý lidský život má svůj smysl, ten smysl do něj vložilo něco vyššího než jsme my. My jsme ale ti, kteří ten smysl mají objevit a žít. Každý lidský život má svůj jedinečný potenciál, dar, který je fajn poznat, rozvinout a doručit světu. Rád kladu otázky odhalující tento smysl, potenciál, dar,…. Kladu je sobě, ostatním i celému kruhu. V otázkách, které si, nejenom v kruhu, pokládáme je totiž už skryta odpověď. Když se sami sebe a světa kolem nás správně ptáme, dostáváme správné odpovědi. Dá se říct, že s námi hovoří Bůh. Hovoří s každým, bez výjimky. Hovoří prostřednictvím jiných lidí, životních okolností, přírody,…já tomu všemu říkám "jiný úhel pohledu". Při setkání v kruhu, při celém procesu výcviku, při objevování sebe sama, skrze výzvy, skrze ostatní účastníky se objevuje "jiných úhlů pohledu" nejvíc. A vždy máme k dispozici svobodnou vůli se rozhodnout pro doručení nebo nedoručení svého potenciálu, daru, smyslu. Lepší (z každého úhlu pohledu) ale je doručovat…

Jan Čermák - Praha

mentor a kouč
Jsem člověk, muž, partner, otec tří dětí, vystudovaný ekonom, personalista, kouč a facilitátor mužských kruhů. Prvních třicet let jsem svůj život žil a táhnul hlavou. Se svým srdcem jsem byl jen málo ve spojení. Na cestu k němu jsem se vydal díky narození mé dcery. Cesta vedla přes terapii, rodinné konstelace, kineziologii, a zavedla mě až do výcviku Mužská síla. Zjistil jsem, že mužský kruh je místo, kam patřím. Místo, kde jsem doma. Věřím, že každý člověk se narodil, aby byl králem v království svého vlastního života. Věřím, že každý umí překonat těžkosti a výzvy, se kterými se v životě potýká. Stačí nám vytvořit podmínky a prostor pro nalezení vlastního osobitého způsobu, jak žít svůj život. Stačí někdo, kdo nás vidí, věří v nás, respektuje nás a podporuje takové, jací jsme. Stačí najít tuhle osobu sám v sobě. Já jsem tenhle dar v mužském kruhu dostal a cítím volání tenhle dar předávat dále.