Webinář
Autenticita ve vztahu k ženě 
22. 6. od 18.30 - online (zoom)
s Martinem Šinalem a Honzou Prokopcem

Jaké jsou strategie hodného kluka ve vztazích k ženám?
Jaké jsou motivy jeho jednání?
Co od toho očekává?
Týká se mě to? Mohu s tím něco udělat?

O tom mluvíme na bezplatném webináři 22. června.

Z webináře pořídíme záznam, který pošleme všem zaregistrovaným.

Těšíme se na viděnou

Martin Šinal a Honza Prokopec,
Mentoři Mužského kruhu

Co je a co není autenticita, pokud jde o chování k ženám?

Jednou z možností, jak prověřit svou autenticitu, je zeptat se sám sebe, zda jednám ze své podstaty, pravdivě, nebo za mě jedná nějaký vzorec. Hodný kluk má totiž ve svém arzenálu slušnou škálu vzorců chování, které aktivuje, je-li třeba. 

Kdy se k ženám vztahuji jako hodný kluk?

Existují určité indikátory toho, kdy za mě jedná dosluhující vzorec z dílny hodného kluka:

  • neříkám to, co si myslím
  • pokud něco komunikuji, mohu u toho mít zvláštní pocity (stud, strach, zlost)
  • vím, že jsem něco podělal, ale prostě to nepřiznám
  • někam jdu, něco dělám, ale fakt se mi nechce, vnitřně se bouřím, navenek se mi to líbí
  • hodný kluk má tendenci vše vysvětlovat, obhajovat … ale už netuší, jak se v dané situaci cítí, co prožívá

Na cestě k pravdivosti

Pokud již rozpoznám své vzorce chování a mám tendenci je měnit, objevovat svou pravdivost, mám k dispozici řadu možností. Dobrou zprávou je, že jde v principu o “pouhou” změnu sady návyků.

Pomoci nám může například:

  • denní reflexe konkrétního chování (mluvil jsem dnes pravdu?)
  • co jsem dnes doopravdy potřeboval?
  • co jsem dnes prožíval za pocity?

Řadu dalších tipů zasazených do reálného života rozebereme společně s Honzou Prokopcem na webináři 22. června, na který se můžete registrovat. Je zdarma a kromě vlastních zkušeností dáme rádi prostor i Vašim konkrétním dotazům.

Těšíme se na viděnou
Martin Šinal & Honza Prokopec,
mentoři mužského kruhu

Přihláška

Průvodci výcviku

Výcviky vedou zkušení a vyškolení mentoři mužského kruhu a koučové, kteří pracují s muži a pro muže a jejich osobní rozvoj již několik let, provedli a zrealizovali desítky seminářů a výcviků, on-line konferencí.

Jan Prokopec - Praha

mentor a průvodce
Poté co jsem sloužil 25 let jako voják z povolání jsem ve 40 letech otočil kormidlo života a působím jako mentor a facilitátor. Fascinují mne pokroky, které jsem sám získal díky výcviku „mužská síla“ a možnosti, které mi to do života přináší a rád je předávám dál. Mým mottem je: posouvat lidi dál. Ale první krok je pouze na každém z vás!

Martin Šinal - Plzeň

mentor a kouč
Je to několik let co jsem se začal dívat za oponu. Za oponu naučenýho chování, vzorců a stereotypů. Občas ale přestaly dávat smysl v některých situacích, neuměly odpovídat na otázky. Například co je to mužství? Jak (ho) žít? co je vize? proč mě ta žena tak rozhodila? Jak stereotypy erodovaly, tak se ke mě dostávaly i pocity, který jsem do tý doby měl velmi silně pod kontrolou.Prošel jsem zmatkem, rozložením a naštěstí i složením. Potkal jsem a poznal spoustu mých záchranných brzd/vzorců - hodnýho kluka, pak vzorec co mi vybíral partnerky, vnitřního účetního a celou plejádu dalších vzorců ... bylo jich snad stejně jako vzorců vysokoškolský matematiky 🙂 Po prozření co je za oponou a několika letech k tomu jsem se rozhodl vytvořit komunitu chlapů, kteří na sobě chtějí taky pracovat a scházet se, díky tomu fungují Mužské kruhy v Plzni. Stejně tak asistuji na výcvicích mužské síly, účastním se výcviku průvodců Vision Questu. A čím dám tím víc poznávám kdo jsem.