KDO JSEM V SEXU?

čt 4.6. 2020, 19h

Webinář #3 ze série ze 3 online webinářů
na téma MUŽSKÁ SEXUALITA

Muži jsou všichni stejní! Ne, rozhodně ne!

V tomto webináři se podíváme na různé role a způsoby, jak se muži chovají v sexu. To samozřejmě zahrnuje i způsoby, jak se k sexu “dostáváme”: jak flirtujete, přibližujeme se nebo navazujete kontakt a sex!

  • Jsi hodný chlapec?
  • Jsi dominantní?
  • Jsi utěšitel?
  • Perfekcionista?
  • Ten citlivý, tvrdý chlapík, macho, bázlivý ...

Všichni jsme se museli naučit a přijmout roli v sexu a v životě. Museli jsme vytvořit identitu a sebepojetí, abychom zvládli těžké časy a našli cestu skrze matoucí svět.

Nejde o to, zjistit, která je ta pravá, ale rozpoznat vaši strategii, abyste s ní mohli začít pracovat, rozvíjet nové způsoby a stát se tím, kým skutečně v životě a v sexu jste jako muž. Muž s vášní, silou, srdcem a otevřenou myslí - žijící svou vlastní vědomou a integrovanou maskulinitu!

Připojit živě se můžete přes aplikaci ZOOM interaktivně nebo pasivně sledovat pomocí  YOUTUBE LIVE. 

Zaregistrujte se (počet míst pro interaktivní účast v aplikaci ZOOM je omezen) a přijde vám odkaz pro přihlášení k účasti. Používání aplikace ZOOM je snadné a intuitivní.

O výcviku Mužská sexualita

Webináře jsou ochutnávkou pro nadcházející již 7. ročník výcviku Vědomá mužská sexualita, začínající v červnu. Výcvik je pro vás vstupenkou k tomu, jak do svého mužského života přinést více jasnosti, hloubky a uzdravení.

Týká se to vás, ať už jste ve vztahu po desetiletí, žijete v otevřeném manželství nebo v sešívané rodině, nebo jste svobodní… nebo v jakémkoliv jiném stavu ve vašich vztazů.

Naučit se vztahovat se k naší mužské sexuální energii vědomým způsobem, je cesta, jak se naučit zapojovat a používat vaši sílu a vášeň ve souladu se svým srdcem a svou přítomností a tvořit si jako muž naplňující život.

Pokud usilujete o vytvoření trvalé intimity, cítíte se odříznuti od své síly, odpojeni od svého srdce nebo je pro vás náročné si říci o to, co v životě chcete, pak je tento výcvik pro vás.

Výcvik bude pro užitečný také v případě, že se opakovaně ocitáte ve smyčce vlastních destrukčních vzorců kolem sexuality a vztahů, ať už jde o konflikty, závislosti nebo ztrátu jiskry v intimitě, nebo dokonce touhy po životě!

Je to také pro vás, pokud chcete obnovit své spojení s vědomou mužskou energií, najít nové autentické propojení s ostatními muži, nebo se prostě posunout a v umění vztahu, milovat a žít autenticky a se záměrem.

Webinář proběhne na Zoomu - jednoduché online komunikační platformě (přidejte technické informace…), která umožňuje interakci, vidět se navzájem, klást otázky a dokonce mít malé skupinové sdílení…. Je to silný způsob, jak se plně setkat, zatímco jsme fyzicky vzdálení!

Webinář je v angličtině tlumočený do češtiny.


Kruh vede Gregor Khushru Steinmaurer

Věnuji se systemické terapii, vedu semináře, učím meditaci a jsem zcela odevzdán výzkumu a objevování Vědomí a života v celistvosti. Při studiích historie a filozofie jsem poznal učení známého učitele a mystika Osha. To mě přivedlo do Indie, kde jsem začal studovat terapii a vedení skupin. Učím a pracuji s mnoha různými metodami východu a západu, např. intenzivní Vědomí, tibetské pulsní léčení, zenový mentoring a gestalt, práce s tělem a masáže, vnímání energie, NLP, primární terapie a léčení traumata (somatic experiencing). Vedu workshopy po celém světě se záměrem integrace meditace, terapie a nových přístupů k léčení do nové formy Spirituality. Také spolupracuji se svou partnerkou Komalou na tématech mužsko-ženské polarity a vztahů v rámci výcviků „Výcvik pro život". Mou největší vášní a výživou je setkávání s lidmi se záměrem vzájemné inspirace a prohlubování uvědomování si toho, co znamená žít vědomý, plnohodnotný a radostný život.