Jak vztahově a sexuálně dospět?

aneb

jak se naučit

UMĚNÍ VĚDOMÉHO VZTAHU

Prožitkový introvečer k výcviku

Umění vědomého vztahu pro muže

20. 3. 2024, 18:00 - 21:00

Fit&Fun Studio Ostrava, Tovární 486/7, Ostrava

Výcvik „Umění vědomého vztahu" je sebezkušenostní výcvik, který dosud přinesl vnitřní transformaci více než 200 mužům. Díky tomu dnes žijí plnější, pravdivější a celistvější život a partnerské vztahy se ženami.

Téma posunu od myšlení, vědomí a chování chlapce k vědomí a odpovědnému jednání dospělého muže je v našem světě velmi velkým tématem.

To, že žiješ v těle dospělého muže, neznamená, že žiješ jako plně dospělý muž. Stačí se rozhlédnout po světě. Vlivní vůdci a politici se často chovají jako malí kluci, uvízlí v boji na pískovišti o to, kdo má největší hračky. Bohužel tyto hračky jsou nyní atomové bomby a mohou zničit náš svět.

Na tomto introvečeru se podíváme na principy, které nám umožňují skutečně dozrát, růst a změnit se. Jak to udělat, abys skutečně dospěl? Co je k tomu potřeba? Abys měl ze sebe fakt dobrý pocit, že jsi hrdým mužem vedle své ženy...

Nezralý muž se často projevuje jako pasivní dítě, které čeká, co ve vztahu vymyslí a vytvoří partnerka...

Změna a růst jsou pro život přirozené, ale někdy můžeš mít pocit, že jsi uvíznul někde na cestě. I když je růst přirozený, není vždy dáno, že skutečně plně dospějeme, staneme se plně zralým, zodpovědným, uzemněným a odolným dospělým mužem.

Pokud se bráníme přirozenému cyklu změn, začneme trpět. Pokud je dost utrpení, můžeme být motivováni ke změně, ale někdy prostě nevíme, jak na to.

Pokud se chceme změnit, abychom potěšili svou partnerku, doufat, že se nám dostane více lásky a pozornosti od ostatních, nebo prostě chceme udělat dojem na svět, možná moc daleko nedojdeme.

Existuje mnoho principů starověkých tradic, nového chápání neurovědy a prostého starého zdravého selského rozumu, které dávají základ a orientaci této práci – ale nejdůležitější je zjistit, kým se ve své podstatě chceš stát jako muž.

Kdy?

středa 20. 3. 2024, 18:00 - 21:00

Kde?

Fit&Fun Studio Ostrava
Tovární 486/7

Přihláška

JE VÝCVIK UMĚNÍ VĚDOMÉHO VZTAHU PRO MĚ?

  • Stydíš se za svou sexualitu a touhu po sexu a máš strach se sexuálně plně vyjádřit?
  • Máš pocit, že jsi ve vztahu se svou ženou slabý, bezradný a chováš se jako hodný kluk a nevíš, co po tobě Tvoje žena chce?
  • Máš pocit, že ti ve vztazích chybí hloubka, spokojenost a naplnění?
  • Hledáš propojení se sebou samým – svoji sílu, schopnost být milující a otevřený a nechat se vést z vyšším cílem?
  • Chceš své prožívání a chápání sexuality a lásky posunout na novou úroveň?
  • Jsi ochoten se ponořit do vědomých vztahů hrdinskou mužskou cestou ?
  • Hledáš novou vizi a smysl svého života jako muž?

Pokud jsi alespoň jednou odpověděl ANO,
pak je tento výcvik pro tebe a čti dál.

Tento výcvik je příležitostí a prostorem, kde můžete obnovit svou lásku a spojení se svou mužskou částí, se svou vitalitou a vědomím v kruhu podpory dalších mužů se stejným závazkem. To může osvěžit vás a vaše tělo, učinit váš emocionální život bohatším a stabilnějším, přinést soustředění a jasnost do vašeho každodenního života, podnítit vaši vášeň pro opravdové naplnění vztahů se ženami a pochopit, jak se zacházení se sexuální energií vědomě a s láskou může stát branou k propojení se s božstvím. Abychom si vytvořili zdravé a hluboké spojení se světem žen, musíme nejprve porozumět sami sobě v mužské roli. Budeme věnovat prostor a čas ke zkoumání toho, co pohání naše instinkty i po čem touží naší duše. V tomto výcviku se propojíte se svými již existujícími kvalitami a zdrojem a také navážete důvěrnější vztah se svými výzvami a s tím, čemu se běžně snažíte vyhýbat a držet je v temnotě.

Opakovaně budete dávat prostor rozvíjení vztahu s naším smyslem života nebo vnitřním vedením, s naší životní “navigační hvězdou Polárkou”. Abyste se v intimních vztazích cítili uzemněni, bezpečně a jasně, musíte znát své vlastní hodnoty a být odhodláni je praktikovat.

Spojení s sexualitou nás může přivést do kontaktu s některými z nejhlubšími a nejvíce nevědomými silami našeho života. A setkat se s těmito silami pod vedením a v kruhu podpory dalších angažovaných mužů má neuvěřitelný léčivý potenciál, kdy máme příležitost pozvat své stíny do světla lidského kontaktu a láskyplné přítomnosti. 

Mentoři výcviku Umění vědomého vztahu 2024

Václav Němeček

mentor výcviku
veagleon@gmail.com
+420 776 625 165
7 let vedení výciku Mužská síla (2013-2018) 6+ let vedení vycviku pro páry Partnerská cesta 12+ let osobní a párové mentorské zkušenosti spolutvůrce on-line programů Cesta pravého muže, Evoluce muže spolutvůrce on-line programu Přeprogramujte svou mysl na hojnost Výhradně podporuji to, co v tobě je. Hledám tvou přirozenou dynamiku a tendenci toho, co ve skutečnosti chceš a potřebuješ. Vyhýbám se moralizování a tomu, jak by věci měly správně být. Povedu tě k tomu, abys dokázal více přijmout své stíny, části, ze kterých máš strach a které tě v životě omezují tak, abys byl silnější a zralejší muž. Pracuji pomalu, po malých krůčkách. Díky mojí přítomnosti a pozornosti rozšířuji prostor tvého uvědomění ve vztahu, aby ses dokázal více otevřít a poznat své pravé já a jeho potřeby. A pokud je potřeba, jako mentor se podělím o své letité vztahové a životní zkušenosti, jak bych danou situaci řešil, tak aby tě to ev. mohlo inspirovat a aby sis mohl v tom najít svou cestu. Pokud je to potřeba, doporučím ti každodenní praxi, abys změny ukotvil do reality.

Gregor Steinmaurer

mentor výcviku
Věnuji se systemické terapii, vedu semináře, učím meditaci a jsem zcela odevzdán výzkumu a objevování Vědomí a života v celistvosti. Při studiích historie a filozofie jsem poznal učení známého učitele a mystika Osha. To mě přivedlo do Indie, kde jsem začal studovat terapii a vedení skupin. Učím a pracuji s mnoha různými metodami východu a západu, např. intenzivní Vědomí, tibetské pulsní léčení, zenový mentoring a gestalt, práce s tělem a masáže, vnímání energie, NLP, primární terapie a léčení traumata (somatic experiencing). Vedu workshopy po celém světě se záměrem integrace meditace, terapie a nových přístupů k léčení do nové formy Spirituality. Také spolupracuji se svou partnerkou Komalou na tématech mužsko-ženské polarity a vztahů v rámci výcviků „Výcvik pro život". Mou největší vášní a výživou je setkávání s lidmi se záměrem vzájemné inspirace a prohlubování uvědomování si toho, co znamená žít vědomý, plnohodnotný a radostný život.