MUŽSKÝ KRUH V TEPLICÍCH

Kruh je místo naší přirozenosti. Odedávna muži seděli v kruhu kolem ohně a sdíleli své příběhy. Skrze své příběhy si předávali své prožité zkušenosti jak mezi sebou, tak dalším generacím. Kruh měl v naší historii své nenahraditelné místo.

Každá lidská bytost se vyjadřuje skrze určité potřeby. Nejsme stavěni na to, abychom byli sami. Potřebujeme být viděni, slyšeni a uznáni. Potřebujeme sdílet své nitro a pokud se tak neděje, ta samota, kterou to přináší, vytváří bolest. To nás většinou uvrhá ještě do větší samoty a to i v situacích, kdy jsme obklopeni lidmi.

Proto naslouchat a sdílet v kruhu je tak léčivé. Kruh a jeho principy přináší a rozvijí vnitřní pocit bezpečí. Možnost vydechnout, uvolnit se a postupně odložit vlastní masky siláctví.

V kruhu můžeš být sám sebou. Veškeré prožívání je v pořádku a Ty jsi v pořádku, ať ve svém nitru nosíš cokoliv. V kruhu můžeš (ale nemusíš) vytáhnout na světlo cokoliv cítíš, že je třeba. Kruh unese témata radosti i bolesti. Můžeš zůstat na povrchu, nebo jít do hloubky. Můžeš sdílet, nebo jen naslouchat. Vše je v pořádku. Však zvu Tě k respektu k ostatním zúčastněným. Zvu tě k následování principů kruhu, které vždy na setkání z vědomím a vysvětlím. .

Každý člověk nese ve svém nitru moudrost. Tato moudrost chce být sdílena a předávána. Ať seš si své moudrosti a kvalit vědom, či nikoliv, kruh na ni čeká. Čeká na Tebe a na Tvůj příběh. Čeká na Tvé životní zkušenosti. Přijď se inspirovat a inspiruj ostatní. Kruh je místem vzájemného sdílení.

Chceš být informován o akcích a setkáních tohoto regionálního kruhu?

Chceš také dostávat informace o akcích a výcvicích Mužského kruhu ČR?*

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:

KDY

Pondělí jedenkrát v měsíci
v čase od 17.00 do 20.00 hodin

KDE

Prostor pro duši,
Masarykova 915/31,
Teplice v Čechách,
nebo venku dle domluvy

CENA

doporučený příspěvek 400,- Kč za setkání

KONTAKT

Zdeněk Kálecký
+420 725 501 332 zdenek.kalecky@seznam.cz

Kruhy vede Zdeněk Kálecký

Zdeněk Kálecký

Jsem muž, partner, otec syna a dcery. Narodil jsem se v roce 1983 milujícím rodičům. Přesto se můj život vyjadřoval mnoha těžkostmi. Ve svém nitru jsem prožíval hodně tíhy, samoty a bolesti. To mě nutilo hledat cestu k vlastnímu uzdravení, hledat cestu k vnitřní svobodě. Proto jsem již v sedmnácti letech začal rozvíjet dovednosti týkajících se seberozvoje. Stal jsem se praktikantem shiatsu, rozvíjel své dovednosti skrze jógu, taichi a duchovní nauky. Své kompetence ke své práci rozvíjím do dnes.
Kruhové transparentní komunikaci se věnuji aktivně od roku 2017. Velmi rád držím prostor mužům i ženám pro jejich i svou autentičnost. Každý si nese svá zatížení, ale to neznamená, že je špatný člověk. Naopak. Možná to jen bylo prostě těžké. Každý dělá co umí.
Kruh je místo, kde uznání a přijetí přináší léčení na mnoha úrovních. Přijď, jsi vítán.
Těším se na Tebe a Tvůj příběh."

PŘIJĎ, UVIDÍŠ, POZNÁŠ...

Děkujeme vám za peníze, které platíte za naše akce. Pomáhají nám dále rozvíjet a rozšiřovat naši vizi.

Co ti dala účast ve výcviku mužského kruhu?
Účast na výcviku mi dala pohlédnout pod další vrstvu mého vnitřního muže, jeho soužití s vnitřní ženou a dítětem.

Co ti dává mužský kruh pro tvůj život?

Dostal jsem dar, začal jsem žít a prožívat mého muže, cítit ho, dostal jsem sílu kruhu a mých předků...
Martin Houdek
Co mi to dalo a dává?

Jednoduše řečeno: sílu. Sílu a věděni, že je možné a reálné zrealizovat vizi, kterou již dlouho znám. Vědomí toho, že kromě vize mám i sílu ji uskutečnit. Je to víc než jen pocit štěstí a naplnění, je to pro mě mnohem víc, než lze popsat slovy. Díky mužskému kruhu a jeho síle vím, že má smysl hledat pravou podstatu věcí.
Václav Němeček
Co mi to dalo?

Po absolvování série seminářů "Síla muže" si v životě přestávám připadat jako nezvaný cizinec. Ostatní muže již nevnímám jako rivaly, ale jako spolucestující na stejné lodi. Ženy vidím mnohem zdravějším způsobem. Více je toužím poznávat a méně vlastnit, více si od nich dokážu vzít a přitom být méně závislý, mám stále více co dát. Během kurzu jsem toho poznal hodně o lidech, vztazích, světě a hlavně o sobě. Objevuju své schopnosti a vyjasňuje se mi můj další směr.
Michal Filip
Co mi to dalo?

Mně osobně dala účast v mužské skupině to, čeho si v životě nejvíce vážím – překonal jsem sám sebe, svůj strach, svoje obavy, svoje ego. Mnohokrát jsem měl příležitost vzdát svůj záměr a odejít, ale s podporou ostatních můžů jsem to dokázal, našel jsem svoji stezku, po které teď kráčím. Nyní jsem mnohem šťastnější, sám v sobě pevnější, rozhodnější a spokojenější sám se sebou. Nejlepší na tom všem je pro mě zjištění, že jako muž toho můžu vykonat spoustu dobrého pro ostatní bytosti.

Nesmírně si vážím veliké podpory, které se mi uvnitř mužského kruhu dostalo od všech parťáků ve skupině. Bez ní bych svoji cestu nenašel tak snadno.
Jaromír Rous
Co mi to dalo?

Pro mě celý proces hledání vize znamenal větší uvědomění si toho, kdo jsem, jaký jsem a kam bych měl směřovat. Samotný vision quest byl pro mě začátkem cesty a ne jejím cílem. Teď vím, že je možné a usiluji o to, abych každý můj každý den žil vědoměji, každé rozhodnutí dělal s nějakým záměrem a každý okamžik mého života měl nějaký smysl. Sílu a moudrost k tomu jsem v průběhu kurzu čerpal z mužského kruhu.
Pavel Salač
Díky výcviku jsem se dozvěděl zase více o sobě. O svém vnitřním světě i o svých pohledech na ten vnější. V Mužskému kruhu jsem získal konkrétní představu o tom, na čem mohu a musím u sebe pracovat. Navíc cítím úlevu, radost a příval energie díky sdílení mezi chlapama, kteří si vzájemně dávají podporu a úctu. To v mém životě do té doby téměř úplně scházelo. Dříve jsem si musel dodávat hodně odvahy, abych si dovolil být sám sebou. Dnes je pro mě má přirozenost základní věc, ze které vše vychází.
Kamil Houška
Zdeňku, díky moc za Tvoju silu a múdrosť, ktorú nám dávaš. A za inšpiráciu. Je to veľká sila. Som moc rád, že sa môžem od Teba učiť.
Andy
Mužský kruh? "Nejzásadnější investice mého života - investice do vlastní svobody a pochopení že mužská síla nejsou jen svaly - ahou!"
Marcel Jakubovie
V mužském kruhu znovu a znovu prožívám nádherný pocit sounáležitosti s ostatními muži, který je pro mě zdrojem energie, poznání a klidu. Jsem díky výcviku Mužská síla více sám sebou a čím dál tím méně se snažím být někým, koho by ze mě chtěla mít partnerka, děti, rodiče, brácha, šéf, autoři knih o osobním rozvoji nebo článků v módních časopisech pro muže nebo ženy.
Honza
Mužský kruh mě ukázal rozdíl mezi pravdou a pravdivostí, především s pravdivostí sám k sobě.
Josef Raba
Mámza sebou více kurzů týkajících se mužské stránky, tenhle je za mě opravdu hodněintenzivní. Sdílení v bezpečném prostředí mužského kruhu pro mě má obrovskousílu, jednak v tom být vyslyšen a také v tom slyšet příběhy druhých. Projít sivšemi možnými tématy s hromadou dalších chlapů mi pomohlo přijmout svoje stínya chyby, opustit některé věci, které mi už nesloužily, víc se o sobě dozvědět,přijmout svou životní cestu a být pravdivější sám k sobě. A díky tomu se midaří být klidnější, otevřenější a pravdivější i ke světu a lidem okolo mě.
Jindřich Pergler
Ahoj, velké odhodlání a zjištění že ne všechny starosti, a trable jsu tak těžké jak si myslíme. Více se zaměřit do Nitra sebe, více se vnímat v čem je mi fajn. Zvládnout se dá moc, ale s klidem to jde lépe.😀
Miloš Habán
"... do kruhu vchází chlapec, z kruhu vychází muž..."
Michal
Výcvik mi dal (dává) jedinečnou zkušenost dotknout se sebe sama v nejpravdivější možný současný podobě. Zároveň mi pomáhá odhalit, kým jsem byl, kým mohu být, otevírá zapomenuté stránky, zaceluje rány, inspiruje, chladí, hřeje, hořkne, sládne... Vlastně dělá přesně to, o čem hovoříš ve svém promo videu: Nedělá život jednodušším, ale barevnějším. Co tomu dáváš Ty víš asi nejlépe sám, za sebe mohu říct, že jsi pro mě něco jako základní kostička lega - přesně zapadáš do celku, žádná stavba se bez Tebe neobejde, přitom ale nevyčníváš a věříš v sílu všech, kteří stojí okolo Tebe. Za to (a nejen to) si Tě moc vážím. Výcvik bych doporučil zcela jednoduše všem chlapům, kteří čtou tyto řádky. Není náhoda, že je čtete tady a teď. Nejspíš někde uvnitř slyšíte volání, stejně jako jsem ho vloni slyšel já...
Jan