Záznam webináře
KONFLIKT - SKRYTÁ SÍLA PRO ROZVOJ A TRANSFORMACI

Záznam z 21.5. 2020

Webinář #2 ze série ze 3 online webinářů
na téma MUŽSKÁ SEXUALITA

Jak se vám daří s konflikty?
Líbí se ti, bojíš se jich, nebo jsi pořád tak či tak v nějaké bitvě?

Přiznejme si to, konflikt je součástí života!
Přesto většina z nás neprošla žádným školením, jak konflikty používat kreativním a udržitelným způsobem.
A jak řešíme konflikty v životě jako muži, protože konflikty jsou klíčovou součástí úspěchu, zdravého sebevědomí, vyživujících vztahů ... a dokonce i pro nalezení klidu a relaxace.

Budeme se zabývat způsoby, jakými se muži zapojují do konfliktů, jak to ovlivňuje jejich intimní vztahy a jak vědomě využívají tvůrčí sílu konfliktů k vytvoření větší přitažlivosti, vášně a úspěchu v životě.

Připojit živě se můžete přes aplikaci ZOOM interaktivně nebo pasivně sledovat pomocí  YOUTUBE LIVE. 

Zaregistrujte se (počet míst pro interaktivní účast v aplikaci ZOOM je omezen) a přijde vám odkaz pro přihlášení k účasti. Používání aplikace ZOOM je snadné a intuitivní.

O výcviku Mužská sexualita

Webináře jsou ochutnávkou pro nadcházející již 7. ročník výcviku Vědomá mužská sexualita, začínající v červnu. Výcvik je pro vás vstupenkou k tomu, jak do svého mužského života přinést více jasnosti, hloubky a uzdravení.

Týká se to vás, ať už jste ve vztahu po desetiletí, žijete v otevřeném manželství nebo v sešívané rodině, nebo jste svobodní… nebo v jakémkoliv jiném stavu ve vašich vztazů.

Naučit se vztahovat se k naší mužské sexuální energii vědomým způsobem, je cesta, jak se naučit zapojovat a používat vaši sílu a vášeň ve souladu se svým srdcem a svou přítomností a tvořit si jako muž naplňující život.

Pokud usilujete o vytvoření trvalé intimity, cítíte se odříznuti od své síly, odpojeni od svého srdce nebo je pro vás náročné si říci o to, co v životě chcete, pak je tento výcvik pro vás.

Výcvik bude pro užitečný také v případě, že se opakovaně ocitáte ve smyčce vlastních destrukčních vzorců kolem sexuality a vztahů, ať už jde o konflikty, závislosti nebo ztrátu jiskry v intimitě, nebo dokonce touhy po životě!

Je to také pro vás, pokud chcete obnovit své spojení s vědomou mužskou energií, najít nové autentické propojení s ostatními muži, nebo se prostě posunout a v umění vztahu, milovat a žít autenticky a se záměrem.

Webinář proběhne na Zoomu - jednoduché online komunikační platformě (přidejte technické informace…), která umožňuje interakci, vidět se navzájem, klást otázky a dokonce mít malé skupinové sdílení…. Je to silný způsob, jak se plně setkat, zatímco jsme fyzicky vzdálení!

Webinář je v angličtině tlumočený do češtiny.


Kruh vede Gregor Khushru Steinmaurer

Věnuji se systemické terapii, vedu semináře, učím meditaci a jsem zcela odevzdán výzkumu a objevování Vědomí a života v celistvosti. Při studiích historie a filozofie jsem poznal učení známého učitele a mystika Osha. To mě přivedlo do Indie, kde jsem začal studovat terapii a vedení skupin. Učím a pracuji s mnoha různými metodami východu a západu, např. intenzivní Vědomí, tibetské pulsní léčení, zenový mentoring a gestalt, práce s tělem a masáže, vnímání energie, NLP, primární terapie a léčení traumata (somatic experiencing). Vedu workshopy po celém světě se záměrem integrace meditace, terapie a nových přístupů k léčení do nové formy Spirituality. Také spolupracuji se svou partnerkou Komalou na tématech mužsko-ženské polarity a vztahů v rámci výcviků „Výcvik pro život". Mou největší vášní a výživou je setkávání s lidmi se záměrem vzájemné inspirace a prohlubování uvědomování si toho, co znamená žít vědomý, plnohodnotný a radostný život.